Şimdi Ara

Satılık iPad Mini Retina 16GB Wi-Fi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 12.12.2013 tarihinde alınmış olan Retina ekranlı iPad Mini satmak istiyorum. Cihazın rengi uzay grisi ve wifi versiyonudur. Direkt apple garantili ve paralel ithalat veya yurtdışı ürün değildir. Cihazda herhangi çizik vs yoktur. Sürekli kılıfında kullanıldı. Sadece kutudan ilk çıktığından beri olan resimlerde de görebileceğiniz arka tarafta içeri doğru girmiş hafif bir bölüm var. Düşmeden vs olmuş bir durum değil, tamamen kutudan o şekilde çıktı. Aldığım dönemlerde de iPad mini retina hiçbiryerde bulunmuyordu. Ben de geri göndermek istemedim beklememek için. Herhangi bir sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum ama yine de resimlerde yakın bir şekilde çekmek istedim. Yanında 2 adet kılıfla göndereceğim. İkinci kılıf da bunun benzeri fakat bu daha kullanışlı olduğu için sadece bunun fotoğrafını koydum.

Fiyat: 750 TL

Adana içi elden teslim edebilirim.

Pm atmak yerine telefondan mesaj atarsanız ya da ararsanız çok daha hızlı iletişime geçmiş oluruz.

Telefon numaram: 0507 536 0 537
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umutkocoglu -- 18 Nisan 2014; 13:33:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.