Şimdi Ara

İlk defa akıllı telefon alacagım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Nokia e71 cıktıgından beri e71 kullanıyorum bugüne kadarda memnundumki halada memnunum aslında ama yeri geldiğinde akıllı telefonun eksikliğini hissediyorum.Ben cok telefon değiştiren,markaya önem veren biri degilim.Aldığım telefon en az üniversite bitene kadar kullanılmıcak hale gelene kadar bende durur değiştirmem yani bir 3 4 sene.Sadece verdiğim parayı haketsin aynı paraya daha iyisini alabilirim belkide.Bunlar için sizden öneri istiyorum cünkü cok detay var.İnceleme videolarına bakıyorum.Birinde atıyorum 10mp kamera var diğerinde 5mp ama 5mp nin kamerası daha iyi diyorlar işte böyle ayrıntıları ben tam bilmediğimden yardımınıza başvurayım dedim.Telefonda aradıgım öncelikler ise servis kalitesi iyi olsun başına birşey geldiğinde 1 ay beklemeyim.Video kaydı kesinlikle iyi olmalı cünkü gitarla kendimi kayıt ediyorum.Sesi bozmaması lazım suan cok kalitesiz kayıtlar alıyorum.Müzik dinlerken ses kalitesi gerçekten önemli benim için.Yani ses ve video öncelikte olsun.Ben twitter instagram vs kullanan bir insan degilim kullanacagımıda sanmıyorum en fazla facebook'a girer.Vine izlerim.Forumlarda falan takılırım.Uygulamalar iosa önce geliyormus sanırım buda benim için sorun degil bana yol tarif etsin internetten arastırma yaparken yarıda bırakmasın yeter yoksa instagram bana 1 sene sonra gelmiş pek umrumda degil.Fiyat konusunundada bir sınırlamam yok cünkü aldımmı bana yeticek en iyi telefonu almak istiyorumki uzun süre kalsın bende.Ama bana yeterininin fazlasınıda boşa almak istemiyorum cünkü fiyatlar gerçekten pahalı ki bir ögrenciyim kendi imkanlarımla alıcam. Şuan kafamda HTC one var.Sizinde yorumlarınızı bekliyorum simdiden teşekkür ederim.

• Oncelikle tavsiyem G2 olur neden,24bit ses kartina sahip vecogu telefonda belkide iddia etmeyeyim ama hicbir teefonda yok,diger yandan flac destekli muzik dinliyebiliyorsunki emin ol flac formatta parca helede rock dinlersen bidaha duz mp3 dinlemezsin,akilli telefona gectiginde en cok ve ilk muzdarip olacagin konu batarya olacaktir bu acidan G2 ince yapisina karsi 3000lik bataryasi ile rakiplerine nazaran daha rahat ettiriyor,donanimi son derece guclu evet belki oyun falan oynamayacaksin ama uzun vadede bu donanim seni yine rahat ettirecektir,fiyat performans olarak ideal,daha pahalisi var azda olsa daha hizlisidia var ama fiyata karsilik aldigin alacagin donanima bakarsak yine G2 idealdir,32 gb lik versiyonuda senimuzik ve video dosyalarini depolama olarak rahat ettirir,lg serviside samsung falan nazaran daha ilgili ve kullanici dostu tabiki ulkemizde malesef tum servisler istenilen duzeyde degil bunuda kabul etmek gerek,g2nin 16gb lik versiyonu 1300~1400 32gb kik versiyonuda 1500~1700 arasinda yerine gore bulunabiliyor. Gönül rahatligi ile öneririm olmadi magazada resim ve video kalitesini kendin kurcala test et en yararli yorumu orada kendin verirsin,yinede daha kucuk ekranli saglam bi cuhaz ararsanda sony xperia Z1compact oneririm alternatif olarak oda gayet yeterli hatta sinifinda en iyi diyebiirim ama az daha pahalıdır.ikiside suan icin sana fazla gelebilir ama almisken iki uc yil kullanmaya yetkinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 18 Nisan 2014; 13:46:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Oncelikle tavsiyem G2 olur neden,24bit ses kartina sahip vecogu telefonda belkide iddia etmeyeyim ama hicbir teefonda yok,diger yandan flac destekli muzik dinliyebiliyorsunki emin ol flac formatta parca helede rock dinlersen bidaha duz mp3 dinlemezsin,akilli telefona gectiginde en cok ve ilk muzdarip olacagin konu batarya olacaktir bu acidan G2 ince yapisina karsi 3000lik bataryasi ile rakiplerine nazaran daha rahat ettiriyor,donanimi son derece guclu evet belki oyun falan oynamayacaksin ama uzun vadede bu donanim seni yine rahat ettirecektir,fiyat performans olarak ideal,daha pahalisi var azda olsa daha hizlisidia var ama fiyata karsilik aldigin alacagin donanima bakarsak yine G2 idealdir,32 gb lik versiyonuda senimuzik ve video dosyalarini depolama olarak rahat ettirir,lg serviside samsung falan nazaran daha ilgili ve kullanici dostu tabiki ulkemizde malesef tum servisler istenilen duzeyde degil bunuda kabul etmek gerek,g2nin 16gb lik versiyonu 1300~1400 32gb kik versiyonuda 1500~1700 arasinda yerine gore bulunabiliyor. Gönül rahatligi ile öneririm olmadi magazada resim ve video kalitesini kendin kurcala test et en yararli yorumu orada kendin verirsin,yinede daha kucuk ekranli saglam bi cuhaz ararsanda sony xperia Z1compact oneririm alternatif olarak oda gayet yeterli hatta sinifinda en iyi diyebiirim ama az daha pahalıdır.ikiside suan icin sana fazla gelebilir ama almisken iki uc yil kullanmaya yetkinler.

Teşekkürler LG ye bakmamıstım hiç onuda ekleyim listeme sonyde aklımda teknoloji deyince benim aklıma o geliyor tabi ama ben bayadır uzak kaldım bu teknolojiden :) Bu arada oyunda hiç sıkıntı degil oynayacagımı hiç sanmıyorum oyun oynarım diye bilgisayar aldım 1 ay bile oynamadım :)

• Bencede Lg g2 daha iyi seçim olacaktır
  • quote:

Oncelikle tavsiyem G2 olur neden,24bit ses kartina sahip vecogu telefonda belkide iddia etmeyeyim ama hicbir teefonda yok,diger yandan flac destekli muzik dinliyebiliyorsunki emin ol flac formatta parca helede rock dinlersen bidaha duz mp3 dinlemezsin,akilli telefona gectiginde en cok ve ilk muzdarip olacagin konu batarya olacaktir bu acidan G2 ince yapisina karsi 3000lik bataryasi ile rakiplerine nazaran daha rahat ettiriyor,donanimi son derece guclu evet belki oyun falan oynamayacaksin ama uzun vadede bu donanim seni yine rahat ettirecektir,fiyat performans olarak ideal,daha pahalisi var azda olsa daha hizlisidia var ama fiyata karsilik aldigin alacagin donanima bakarsak yine G2 idealdir,32 gb lik versiyonuda senimuzik ve video dosyalarini depolama olarak rahat ettirir,lg serviside samsung falan nazaran daha ilgili ve kullanici dostu tabiki ulkemizde malesef tum servisler istenilen duzeyde degil bunuda kabul etmek gerek,g2nin 16gb lik versiyonu 1300~1400 32gb kik versiyonuda 1500~1700 arasinda yerine gore bulunabiliyor. Gönül rahatligi ile öneririm olmadi magazada resim ve video kalitesini kendin kurcala test et en yararli yorumu orada kendin verirsin,yinede daha kucuk ekranli saglam bi cuhaz ararsanda sony xperia Z1compact oneririm alternatif olarak oda gayet yeterli hatta sinifinda en iyi diyebiirim ama az daha pahalıdır.ikiside suan icin sana fazla gelebilir ama almisken iki uc yil kullanmaya yetkinler.

Kesilnikle +1.G2 daha ucuz fiyatlara paralel ithalatla 1130 tl fiyatlada bulunuyor çok iyi cihaz.Aralarında küçük farklar olan Xperia Z1 de bakabilirsin.Her ikiside mutlu eder.

• O zaman anladıgım kadarıyla sırf ses kalitesi için htc one almaya degmez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

O zaman anladıgım kadarıyla sırf ses kalitesi için htc one almaya degmez ?

Aynen öyle işlemciside düşük.Gerek yok yani :)
  • quote:

bu adam lg türkiye yetkılelerınden aylık övme ücreti alıyor kesin her akıllı telefon konusunda dırek lg g2 reklamı yapıyor bende g2 öneririm ama 2 seneden fazla gıtcegı garantısı veremem kullanmaya bağlı bıde lg g2 iyi telefon cıdden övulmeyı önerilmeyi hakedıyor ama dışındakı plastık cıdden cok kotu berbat ötesi telefonu elıne aldıgında bazen cıtlama sesi duyuyorsun yanı içi harıka dışı pamuk gibi bunude söylıyım ama parasını hakeden telefon

• baranist kullanıcısına yanıt
    cıdden bos konusmussun,sen degılde forumda eskı olanların cogu bılırkı ben sonye sempatı duyarım,kaldıkı ılk defa lg telefon aldım yanı fanboyu falan olamam halıylen reklamınıda yapmamkı zaten lg benım reklamıma kaldıysa vayy halıne sonucta general mobıle degıl yalan yanlıs propaganda uyelıklerı acstırsın.,bır dıgerı g2 nın herseyı aynı sadece depolaması farklı olan ıkı turu oldugu ıcın 1200den 1700e kadar cok genıs bır yelpazede onerılıyor mecburen,zaten dogru bır tanedır cogunluk hatta sen bıle bu cogunluga dahıl olup g2 onermene ragmen benı yadırgaman entresan,zaten benı elestırıp kendınde aynı cıhazı onermen celıskı ve durumunu aslında ortaya koyuyor.
  • Para sıkıntın yoksa z2 almanı tavsiye ederim ancak daha piyasaya cikmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.Ben bana fazla gelen birşeyde istemiyorum cok para vermeyim boşu boşuna diye.Yeni cıkıcak telefonu beklemem hata olur bu yüzden suankilerden bile fazla gelenler var ki yeni telefon cıkıs fiyatı sanırım cok pahalı olur.
  • quote:

cıdden bos konusmussun,sen degılde forumda eskı olanların cogu bılırkı ben sonye sempatı duyarım,kaldıkı ılk defa lg telefon aldım yanı fanboyu falan olamam halıylen reklamınıda yapmamkı zaten lg benım reklamıma kaldıysa vayy halıne sonucta general mobıle degıl yalan yanlıs propaganda uyelıklerı acstırsın.,bır dıgerı g2 nın herseyı aynı sadece depolaması farklı olan ıkı turu oldugu ıcın 1200den 1700e kadar cok genıs bır yelpazede onerılıyor mecburen,zaten dogru bır tanedır cogunluk hatta sen bıle bu cogunluga dahıl olup g2 onermene ragmen benı yadırgaman entresan,zaten benı elestırıp kendınde aynı cıhazı onermen celıskı ve durumunu aslında ortaya koyuyor.

cidden sen benı anlamamışsın ve bence sen boş bı yorumda bulunmussun ben zaten telefona kotu demedim farkındaysan senin heryerde önermene şakada bulunarak bı yorum attım ve telefonun artisi eksisini söyledım ama sen bana cevap verırken telefonu kotulemısım gibi bı yorumda bulunmussun agresif kelımeler kullanmassın burdanda anlasılıyor karakter analizin neyse hiç uzatmıcam yorumumu okuyanlarda anlar zaten telefonu kotuleyıp kotulemedıgımı sana telefon övmelerınde kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.