Şimdi Ara

Bu dizinin adı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://my.mail.ru/mail/yabancidizi1/video/_myvideo/2042.html

Arkadaşlar dizi ile ilgili sadece bu bölüm gözüme takıldı The 100 izlerken sonunda gördüm Dünya'ya başka bir ırktan varlıklar iniş yapmış dizi Adım Roman diye başlıyor Dünya'ya zorunlu iniş yapmışlar bizimkiler istila diyerek öldürmüş herhalde ırkın adı Atrian adını bilen varsa söylesin lütfen

edit:

Buldum dizinin adı Star - Crossed ve ergen dizisi aşk meşk olaylarına dönüşüyormuş yani ergenlik akcak ilk bölümü izleyip bir bakayım ama CW dizisi olunca tutacağını pek zannetmiyorum izleyen varsa nasıl bir dizidir güzel mi izlenebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 18 Nisan 2014; 1:28:46 >

• çöp hocam liseye giden ergen uzaylı dizisi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bir de oturdum izledim sabaha kadar 5 bölüm zor dayandım yarısında kapattım :D heyecan 0 hocam ya böyle sıkıcı bir dizi mi olur biz zaten Elena Stephan ve Damon üçlüsüne zor dayanıyoruz bunlar aşk üçgeni dizisi yapıyor :( kurgu oyunculuklar çok kötü ya bir de uzaylı diye iki üç dövme yapmışlar aklıma geldikçe sinirleniyorum

Bu dizi ancak yazın zaman öldürmek için olabilir ama onun yerine açar film izlerim daha iyi

edit:İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 18 Nisan 2014; 10:32:51 >
  • klasik cw dizisi hocam teenager kitlesine hitap ediyor. tvd de başta iyiydi ama sonradan tempo düştü olaylar sacmalasti liseli dizisi oldi. siz yine iyi dayanmissiniz vala bravo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    hocam şu an TWD izliyorum adamlar 2 haftada bir bölüm yayınlıyorlar onda da bir işi beceremiyorlar eski dizileri özledim valla keşke izlemeseydim de şimdi izleseydim diyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

hocam şu an TWD izliyorum adamlar 2 haftada bir bölüm yayınlıyorlar onda da bir işi beceremiyorlar eski dizileri özledim valla keşke izlemeseydim de şimdi izleseydim diyorum :D

ben bikaç dizi önereyim sana izlemediysen burdan seçersin

lost
    fringe
    oz
    house
    sherlock
    breaking bad
    blue mountain state
    hannibal
    da vinci's demons
    vikings
  • Ergen dizilerini bırakın HBO dizileri izleyin gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

lost
    fringe
    oz
    house
    sherlock
    breaking bad
    blue mountain state
    hannibal
    da vinci's demons
    vikings

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: WISDOM

quote:

Orijinalden alinti: murathan34

hocam su an TWD izliyorum adamlar 2 haftada bir bölüm yayinliyorlar onda da bir isi beceremiyorlar eski dizileri özledim valla keske izlemeseydim de simdi izleseydim diyorum :D

lost
    fringe
    oz
    house
    sherlock
    breaking bad
    blue mountain state
    hannibal
    da vinci's demons
    vikings

hocam sherlock, breaking bad, hannibal ve da vinci's demons bunlar listemde olan diziler yazin izleyecegim diziler yani (devam edenlerin sezon finaline gelmesini bekliyorum) digerleri de izledim ve izlemekte olduklarim (house hariç) hocam bana hafta sonu izlemek için bilim - kurgu tarzi bir seyler önerebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

Ergen dizilerini bırakın HBO dizileri izleyin gençler.
    quote:

Orijinalden alinti: Rotarian

Ergen dizilerini birakin HBO dizileri izleyin gençler.

zaten ergen dizilerine pek takylmyyorum sadece Teen Wolf o da ilgi mi çekmeyi ba?aryyor ve HBO dizilerini severim özellikle GoT :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 19 Nisan 2014; 15:11:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alinti: WISDOM

quote:

Orijinalden alinti: murathan34

hocam su an TWD izliyorum adamlar 2 haftada bir bölüm yayinliyorlar onda da bir isi beceremiyorlar eski dizileri özledim valla keske izlemeseydim de simdi izleseydim diyorum :D

lost
    fringe
    oz
    house
    sherlock
    breaking bad
    blue mountain state
    hannibal
    da vinci's demons
    vikings

hocam sherlock, breaking bad, hannibal ve da vinci's demons bunlar listemde olan diziler yazin izleyecegim diziler yani (devam edenlerin sezon finaline gelmesini bekliyorum) digerleri de izledim ve izlemekte olduklarim (house hariç) hocam bana hafta sonu izlemek için bilim - kurgu tarzi bir seyler önerebilir misin?

son zamanlarda yayınlanan bazıları hala güncel Person of Interest,Continuum,Intelligence,Revolution, Orphan Black,Under The Dome aklıma gelirse yazarım tekrar

• Revolution izliyordum ama bıraktım ilk sezonda dediklerine bir bakayım hocam :)
  • quote:

Revolution izliyordum ama bıraktım ilk sezonda dediklerine bir bakayım hocam :)

Ben de ayni biraktim onu :D orphan black ile person of interest favorilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşama bakayım hocam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.