Şimdi Ara

Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy Ace
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Satıldı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaakrep -- 5 Temmuz 2014; 22:43:59 >

• i satislar kaymak gibi telefona benziyor. daha bikac sene gider bu makinalar. guzel urun iyi satislar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

i satislar kaymak gibi telefona benziyor. daha bikac sene gider bu makinalar. guzel urun iyi satislar.

Tesekkurler hocam aynen temiz cihaz alan pisman olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satış güncel.

• Galaxy s2 Şuana kadar gördüğüm,darbeye dayanıklılığı bakımından en sağlam telefondur...aynısını kardeşim kullanıyor 3 seneyi geçti...telefonun kaçkere düşmesine şahit oldum,bikeresinde kardeşim merdivenlerden ağağı düşürmüştü cihaz neredeyse 1. kattan zemin kata kadar merdivenlerden seke seke gitti,abartmıyorum,ekran kesin kırılmıştır dedik bi baktık ekran sapa sağlam ama cihazın arka kapağı çatlamıştı...
    ve bi çok kez yere düşürmüş kardeşim...Mükemmel bi cihaz...
    ve ayrıca galaxy s5 in romunu galaxy s2 ye yükledik cihaza ayrı bi güzellik geldi...Almak isteyenler Fiyatına bakmasın bence...alın bu cihazı yıllarca kullanın...yazılım güncellemesi gelmiyor diyede düşünmeyin XDA sitesinde bir sürü yazılım geliştirici var bu cihaz üzerinde çok çalışan var...şuan 4.4.2 galaxy s5 romu u yüklü kardeşimin cihazında
    Güzel cihaz, hayırlı işler :)

• Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_60

Galaxy s2 Şuana kadar gördüğüm,darbeye dayanıklılığı bakımından en sağlam telefondur...aynısını kardeşim kullanıyor 3 seneyi geçti...telefonun kaçkere düşmesine şahit oldum,bikeresinde kardeşim merdivenlerden ağağı düşürmüştü cihaz neredeyse 1. kattan zemin kata kadar merdivenlerden seke seke gitti,abartmıyorum,ekran kesin kırılmıştır dedik bi baktık ekran sapa sağlam ama cihazın arka kapağı çatlamıştı...
    ve ayrıca galaxy s5 in romunu galaxy s2 ye yükledik cihaza ayrı bi güzellik geldi...Almak isteyenler Fiyatına bakmasın bence...alın bu cihazı yıllarca kullanın...yazılım güncellemesi gelmiyor diyede düşünmeyin XDA sitesinde bir sürü yazılım geliştirici var bu cihaz üzerinde çok çalışan var...şuan 4.4.2 galaxy s5 romu u yüklü kardeşimin cihazında

Teşekkürler hocam dediğin gibi kaliteli ve şık bir telefon gerçekten.S4 rom u yüklenip temazsız hareketlerin kullanıla bildiğini duymuştum ancak S5 ROM unu sizden duyuyorum :)

• PM cevaplandı.
  • Lumia 820 ile takas düşünür müsün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaakrep

quote:

Galaxy s2 Şuana kadar gördüğüm,darbeye dayanıklılığı bakımından en sağlam telefondur...aynısını kardeşim kullanıyor 3 seneyi geçti...telefonun kaçkere düşmesine şahit oldum,bikeresinde kardeşim merdivenlerden ağağı düşürmüştü cihaz neredeyse 1. kattan zemin kata kadar merdivenlerden seke seke gitti,abartmıyorum,ekran kesin kırılmıştır dedik bi baktık ekran sapa sağlam ama cihazın arka kapağı çatlamıştı...

Teşekkürler hocam dediğin gibi kaliteli ve şık bir telefon gerçekten.S4 rom u yüklenip temazsız hareketlerin kullanıla bildiğini duymuştum ancak S5 ROM unu sizden duyuyorum :)

evet s5 romunu yükliyeli 2 hafta oluyor
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-wizzedkat-1-0-leaked-samsung-kk-t2629897

• MaCk kullanıcısına yanıt
    Yok sağol hocam windows phone lar ile aram pek yok

• yunus_60 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir bakayım hocam

• Ben olsam s2 yi satmazdim...devamli custom rom yuklerdim... gercekten yazilim konusunda gelistiricileri cok var

• quote:

Ben olsam s2 yi satmazdim...devamli custom rom yuklerdim... gercekten yazilim konusunda gelistiricileri cok var

Samsung kendisi bile standart 2 yıllık yazılım desteği süresini doldurmasina rağmen S2ye 3 yıl boyunca yazılım desteği sundu...Her telefona nasip bişey değil bu :) Amiral gemisi unvanliginin hakkini verdi S2...Şuan bile cok islevsel bir cihaz gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaakrep

quote:

Ben olsam s2 yi satmazdim...devamli custom rom yuklerdim... gercekten yazilim konusunda gelistiricileri cok var

Samsung kendisi bile standart 2 yıllık yazılım desteği süresini doldurmasina rağmen S2ye 3 yıl boyunca yazılım desteği sundu...Her telefona nasip bişey değil bu :) Amiral gemisi unvanliginin hakkini verdi S2...Şuan bile cok islevsel bir cihaz gercekten

yeni çıkan cihazlarla oyun oynatma yeteneği dışında pek bir fark yok. s2 galaxy serisinin en iyi telefonu bence hayırlı satışlar
  • Teşekkürler hocam katılıyorum size

• fiyatta revize olur belki takip
  • Revizeye gerek yok, var ufak bi pazarlık payı

• Bir-iki ay önce 600TL limitli babama almak için telefon araştırırken en son dönüp dolaşıp karar verdiğim telefondu S2. Şimdi babam kullanıyor ve hiç şikayetini duymadım. Bunun orjinal daha büyük kapasiteli bataryası varmış zamanında ama epeyce aradım bulamadım. Kendi yaptığım sentetik testlerde s3 mini'yi geçtiğini, discovery'ye eşit puan aldığını söylersem burada tepki çekebilirim ama yine de söyleyeceğim :)

Neyse lafı uzattım, asıl söylemek istediğim telefonu 400'e almıştım, bence fiyat çok az revize edilebilir.
  • muratkaya kullanıcısına yanıt
    Yorumlariniz icin tesekkurler hocam, ariyetten kamera bakimindan da arka ve on kameraları s3mini ve discovery den daha kalitelidir. Fiyata gelirsek malum sitemizde yavaş yavaş ölücülerle dolmaya başladı...Bu yazan fiyata bile ne teklifler geliyo bi bilseniz, revizeden sonra neler olur...dedigim gibi ufak bi pazarlik payim var zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.