Şimdi Ara

Telles'i nasil goruyosunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adam iyi bir adam ama biseyler eksik , sanki bir iki sene sonra isliklancakmis gibime geliyor yoksa banami oyle geliyor , siz ne dusunuyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu adamın savunması Riera'dan bile kötü. Bu performansla işi çok zor.

•  Telles'i nasil goruyosunuz?
  • Bana şöyle geliyor ki sen bu saatten sonra adamın bir açığını görmek için umutla bekleyeceksin. En ufak bir hatasında yerden yere vuracak, itin neticesine sokup sokup çıkaracak, zaten iyi olsa bize gelmezdi klişesinden girip hayal gücünün yettiği yere kadar götürüp sonunda çöp, balon vs. bilumum tanımlamalar ile nirvanaya ulaşacaksın.

Not: Bu durum sadece seninle sınırlı değil taraftarın büyük bir kısmı bu durumda. Ayrıca olay sadece Telles ile alakalı değil bütün isimler (Yönetim, Teknik heyet, Futbolcular) için durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Bana şöyle geliyor ki sen bu saatten sonra adamın bir açığını görmek için umutla bekleyeceksin. En ufak bir hatasında yerden yere vuracak, itin neticesine sokup sokup çıkaracak, zaten iyi olsa bize gelmezdi klişesinden girip hayal gücünün yettiği yere kadar götürüp sonunda çöp, balon vs. bilumum tanımlamalar ile nirvanaya ulaşacaksın.

Not: Bu durum sadece seninle sınırlı değil taraftarın büyük bir kısmı bu durumda. Ayrıca olay sadece Telles ile alakalı değil bütün isimler (Yönetim, Teknik heyet, Futbolcular) için durum bu.

Soyledillerinin benimle bir alakasi yok. Futbol oynadim ve iyi bir izleyici sayilirim iyi adam ama bu adamda birseyler eksik onu kestiremiyorum , bu eksigini goren varmi ogrenmek istedim sadece yoksa Telles iyi bir sol bek bana gore.

• Riera'nın verdiği güveni vermiyor sadece hız yeterli değil. Birde riera 2.li mucadelerde o zayıflığına rağmen sağlam gücü olan biriydi coğu 2.li mücalede baya zorlardı telles de o yok görüceğiz zamanla bakalım.
  • Televizyona bakınca görebiliyorum.
  • Riera Tellesi ikiye katlar ama Telles daha genc umutluyuz
  • Kesnlikl sol acik oynamali! En azindan bu sezon bitene kadar.

•  Telles'i nasil goruyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

Telles'i nasil goruyosunuz?

insan gerçekten hayret ediyor.
  • Takımın en iyilerinden biri. Muslera,Melo,Sneijder,Yekta ve Telles bu 5 oyuncu son maçlarda bence takımın en iyi oyuncuları.
  • Şuanda Riera'ya göre iki artısı hızlı ve en önemlisi genç olması. Onun dışında bileğine Riera kadar hakim bir oyuncu değil. Hatırlayın Riera bizdeyken defanstan topu pasla çıkaran Riera olurdu. Birde defans oyuncularında ki çirkefilğe o antipatikliğe sahip değil. Lugano mesela aşırıya kaçan harketleri ile rakibe gözdağı verirdi ve karşısındakini futboldan soğuturdu. Riera'da öyleydi. Kaşla göz arasında rakibe bir tane tekme çakardı ve bu durumda rakip biraz korkak oynardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.