Şimdi Ara

sıfır 2013 model quashqai skypacket 74bin e alınırmı arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 model quashqai skypacket 74bin e alınırmı arkadaşlar? sıfır alınacak şirket arabası oldugu için kimse sıfır alınırmı edebiyatına girmesin lütfen:) zaten 50binden aşagı dogru düzgün sıfır araçda yok almışken QQ alınırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 17 Nisan 2014; 22:50:19 >

• 0 alma baska araca yönel 2. el güzel bi arac al bence
  • mustafa.cekic6 kullanıcısına yanıt
    2. el düşünmüyorum. sağolun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 17 Nisan 2014; 23:01:18 >
  • 2013 olduğuna göre eski kasa oluyor sanırım birde araç dizelmi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

2013 olduğuna göre eski kasa oluyor sanırım birde araç dizelmi...

benzinli evet eski kasa eski kasalar daha hoşuma gidiyor alınırmı sizce havalı bir araba epey ama parasıda çok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 17 Nisan 2014; 23:03:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

quote:

benzinli evet eski kasa eski kasalar daha hoşuma gidiyor alınırmı sizce havalı bir araba epey ama parasıda çok .

hocam benzinli olması dışında güzel ve havalı araç ancak yakıtı emin ol sezi çok üzer.. bende aynı sınıfta kıa spo vardı geçen yıl yakıttan yılgılıktan sattım..

yoğun şehir içinde 11-12 litreleri çok rahat görüyor ki buda 60kuruş demek.. 75e sıfır da olsa dizel bak bence...
  • Hem eski kasa olmasi hemde benzinli olmasina ragmen fiyat bana epey yuksek geldi hocam.Performansli bir motor olsa neyse ama dizel motoru ile arada cok fark var illa eski kasa olsun diyorsaniz temiz ikinci el az km de dizel QQ bakmanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

hocam benzinli olması dışında güzel ve havalı araç ancak yakıtı emin ol sezi çok üzer.. bende aynı sınıfta kıa spo vardı geçen yıl yakıttan yılgılıktan sattım..

yoğun şehir içinde 11-12 litreleri çok rahat görüyor ki buda 60kuruş demek.. 75e sıfır da olsa dizel bak bence...

çok sağolun hocam otomatik vites hiç kullanmadım o sebepten ya otomatik vites benzinli yada düz vites dizeli tercih edicem ama yılda 12000 13000 km yapıyorum benzin o sebeple beni sarsmaz diye düşünüyorum..

• Hocam benzinli otomatikmi

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam benzinli otomatikmi

evet hocam
  • Dizelini alın, hem gidişi hem yakıt tüketimi sizi aşırı memnun eder.İkinci el değerini hiç söylemiyorum bile.73 bin liraya dizel cam tavanlı öyle gösterişli bir araba kalmadı zaten.Cliolar 60 bine dayandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende arkadaşlara katılıyorum

Sizin fiyat limitinize çok daha iyi sıfır 2014 modeller alınabilir illaki jeep türü bir şey düşünmüyorsanız .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam benzinli otomatikmi

evet hocam

hocam bende ASX var kız arkadaşımda sizin baktığınız araba var onun ki düz tekna, cam tavan yok dokunmatik ekran yok.

aracı 6-7,000 km her koşulda kullandım. Otomatik benzinli bir arabaya göre az yakar, cvt şanzıman mükemmel hocam kararsızlık yok sarsıntı yok tıkır tıkır çalışıyor, sport tuşu var vitesi daha üst devirde değiştiriyor.

Araç 70 km sabit hızla giderken 1,000-1250 devir çeviriyor ses yok motor sesi, elektrikli araba sanki.

Qq 40 km ortalama hızda 7,9 lt tüketiyor ama benim ASX 32 km ortalama hızla 7,4 lt tüketiyor. Yani karşılaştırınca biraz fazla gibi lakin, dikkat etmeden kullanılıyor ve otobanda 120-130 abanııp kullanıyor arkadaşım. Yani biraz dikkat edilse tüketim baya baya düşer.

en an alıcı nokta performans. Benim 130-140 la hunharca çıktığım mudanya yokuşunu qq ıkına sıkına 110 la ancak çıkıyor. yani performans biraz vasat, alt devirler bitik özellikle yokuşlarda ama gaz pedalı çift kademeli ikinci kademeye alınca biraz topluyor ama yakıt muazzam artıyr o zaman.

Ben bu aracı özellikle cvt şanzımanın kaymak gibi sürüşü için çok beğendim, almayı düşündüm. Mart ayı içinde 2013 model yıllı düz teknayı 67,000 e kadar indirdim Bursa-Sertepede. Tavan rayları ve alümintum pedal setide var aracın. Ama bana pahalı geldi yinede ASX le devam edicem.

Sizin 74,000 lik araçta sanırım cam tavan ve dokunmatik ekranda var. yada platinyum paket falan anahtarsız girişli deri koltuklu. Tam bilemedim.

Alınmaz diyenlere aldırma gayette alınır B sınıfı araçların fiyatları bile nerelere gelmiş inci beyazı alın yada füme renk biraz farklı olsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-yetkili-bayiiden-2013-qashqai-black-edition-1%2C6-otomatik-154410370/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-eren-otomotiv-den-2013-nissan-qashqai-1-6-black-edition-hatasiz-160103960/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-yuzbasioglu-2-el-den-2013-qashqai-1-6-platinum-cvt-otomatik-160018956/detay

son ilan en dolusu deri koltuk koltuk ısıtma anahtarsız giriş BOSE ses sistemi falan var.

yanlız bu en üst paketlerin tek eksisi lastikleri çok pahalı bir adet kışlık lastik 700 lira nerdeyse

ama 17 cantlı bizim qq ya GT Radial aldık bi takım 1,000 lira.

Aklıma gelenler bunlar

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Hocam herşeyi çok güzel anlatmıssınız çok teşekkür ederim.. Kullanan birinin yorumları herdaim iyidir. Panaromik cam tavan herşey var artı 4000 TL vererek hepsi yapılıyor skypack oluyor hocam inci beyazi şahane bi renk. Bu sport tuşu neresinde hocam? Bide gaz pedalı nın iki asamalı olması performans için cok iyimis.

• Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Bende arkadaşlara katılıyorum

Sizin fiyat limitinize çok daha iyi sıfır 2014 modeller alınabilir illaki jeep türü bir şey düşünmüyorsanız .

Hocam önerileriniz nedir yalnız aile araci olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 17 Nisan 2014; 23:56:00 >
  • quote:

Hocam herşeyi çok güzel anlatmıssınız çok teşekkür ederim.. Kullanan birinin yorumları herdaim iyidir. Panaromik cam tavan herşey var artı 4000 TL vererek hepsi yapılıyor skypack oluyor hocam inci beyazi şahane bi renk. Bu sport tuşu neresinde hocam? Bide gaz pedalı nın iki asamalı olması performans için cok iyimis.

sport tuşu vitez topuzunun hemen yanında zaten göreceksiniz

http://image5.sahibinden.com/photos/77/88/25/133778825gyd.jpg alttaki ufak tuş.

inci beyazı çok şahane. ama varsa füme falan almaya bakın çünkü beyaz QQ çok fazla var çok yakışır füme renk.

Ama size 4,000 tl farkla hangi paketi önerdiler platinyummu black edition mu

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.6 tekna pack cvt üstüne 4000tl donanim eklenince skypack deniliyor galiba çünkü broşür de skypack diye yaziyordu 1.6teknapackin yaninda

• Cvt şanzıman şehir içinde çok keyifli...
    Crossover konusunda kesin kararlıysanız qashqai, yok emin değilseniz yeni mazda 3'ün full+ otomatik versiyonu 72bin TL. Bakmaya değer...
    Ama yerden yüksek olmanın keyfi ve tercih edilmesi tamamen kişisel bir durum, ona kimse laf edemez zaten

• quote:

Hocam 1.6 tekna pack cvt üstüne 4000tl donanim eklenince skypack deniliyor galiba çünkü broşür de skypack diye yaziyordu 1.6teknapackin yaninda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-eren-otomotiv-den-2013-nissan-qashqai-1-6-tekna-pack-hatasiz-160097818/detay

hocam sizin bahsettiğiniz araç tam olarak bu o zaman.

Normal bir tekna paket QQ dan farkı

17 inc alaşım jant
    ALÜMİNYUM PEDAL SETİ
    KOYU RENK ARKA CAMLAR
    TAVAN RAYLARI (GÜMÜŞ RENK)
    PANAROMİK CAM TAVAN.

uzun yıllar bineceksen içine sinen bir araç sa bu 4,000 liralık paketi al derim. Ama ben senin yerinde olsam düz tekna alırdım sadece 17 inç cant ekletirdim.
    Fiyat biraz fazla gibi düz tekna paket alaşım cantlı araca 67,000 bin fiyat almıştım geçen ay. iyi araştır hocam. Linkteki aracı değerlendir.

Bide geçen mesajımda sıfıra yakın platinyum vardı senin bütçede, onu bi incele onlar daha dolu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.