Şimdi Ara

paket önerileri bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar taahhütüm bitti. şuan 72 TL + 17 TL ödüyorum. sınırsız ve ucuz bir kampanya arıyorum ama çözemedim bir türlü. konuştukça öde paketi falan diyorlar. 8mb sınırsız olacak. şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: scylla_40

arkadaşlar taahhütüm bitti. şuan 72 TL + 17 TL ödüyorum. sınırsız ve ucuz bir kampanya arıyorum ama çözemedim bir türlü. konuştukça öde paketi falan diyorlar. 8mb sınırsız olacak. şimdiden teşekkürler...

sınırsız adsl 39 lira X 24 ay telefon istersen +5 lira telefon X 12 ay taahhüt...
    yalnız bu kampanyayı normal bayiler yapmaz ,sadece iptal bölümünden alabilirsin, ikna kampanyası....
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

arkadaşlar taahhütüm bitti. şuan 72 TL + 17 TL ödüyorum. sınırsız ve ucuz bir kampanya arıyorum ama çözemedim bir türlü. konuştukça öde paketi falan diyorlar. 8mb sınırsız olacak. şimdiden teşekkürler...

sınırsız adsl 39 lira X 24 ay telefon istersen +5 lira telefon X 12 ay taahhüt...
    yalnız bu kampanyayı normal bayiler yapmaz ,sadece iptal bölümünden alabilirsin, ikna kampanyası....

iptal edeceğim mi diyeceğim? ya bana bunu önermezlerse ne yapacağım? :)
    ya da şansımı mı denesem acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

iptal edeceğim mi diyeceğim? ya bana bunu önermezlerse ne yapacağım? :)
    ya da şansımı mı denesem acaba?

önermezlerse iptal ettir.
    1 hafta içinde tekrar arar ve kendileri teklif eder.
    1 hafta netsiz kalırsın ama....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.