Şimdi Ara

Büyük Beşiktaş Taraftarına Çağrı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Passolig ile ilgili uygulama kararı geçen yıl alınmıştır. Karar tam bir yıl sonra yürürlüğe girmiştir. Dolayısı ile Beşiktaş- Fenerbahçe maçına denk gelmesi bütünü ile tesadüf, fikstür azizliğidir.

2. Passolig uygulaması 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine” dair kanun çerçevesinde uyulması zorunlu bir karardır. Kulüplerin kısa ve orta vadede bu karara uyması yasa gereğidir.

3. Basında ve sosyal medyada zikredilen, taraftarımızın endişelerini giderecek çözümler ya da bu maç için gerçekleştirilebilecek seçenekler yönetimimiz tarafından tek tek değerlendirilmiştir. Ancak ne yazık ki hukuki mevzuat ve sözleşmeler nedeni ile passolig uygulamasına uyulmak zorunda kalınmıştır.

4. Beşiktaş tarihi bir dönemden geçiyor. Henüz stadımız yok. Yaşanan bütün maddi ve manevi engeller birer birer aşılarak, Olimpiyat Stadı’nda taraftarlarımızla büyük buluşma için hazırız.

5. Şerefi ile oynayan hakkı ile kazanan oyuncularımız bu tarihi maçta aylardır bekledikleri taraftarı ve desteği özledi.

6. Böylesi bir dönemde taraftarımıza Beşiktaş’ı ve sahaya çıkacak 11 Beşiktaş oyuncusunu yalnız bırakmama çağrısı yapıyoruz.

7. Gün Beşiktaş’a sahip çıkma, inadına şampiyonluk için engelleri aşma günüdür.

Gün kayıtsız şartsız “sadece Beşiktaş” denilecek gündür.

Pazar günü 80.000 Kartal ele güne kime sahip çıktığını çok iyi kanıtlayacaktır.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

• Güzel bir açıklama olmuş.Umarım o stad 80.000 dolar.
  • Valla ben kartımı aldım biletide kuzey tribünden aldım. BJK plaza C Blok gidin alın 5 dk'da alıyosunuz.
  • Bu aciklama icin gec kalinmis, bunu okuyup karar degistiren birisi icin nasil yetisecek kart?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Bu aciklama icin gec kalinmis, bunu okuyup karar degistiren birisi icin nasil yetisecek kart?

Kartın elinize ulaşmasına gerek yok.Başvuruyu yapın yeter.Stad gişelerinde geçici kart vereceklermiş.O kartlarla gireceksiniz maça.

Pazar günü oynanacak derbi maçı izlemek isteyen taraftarlarımızın aşağıdaki konulara dikkat etmelerini rica ederiz:

Maç günü Olimpiyat Stadı gişelerinde Passolig kart ve bilet satışı yapılmayacaktır. Gişelerden sadece, Passolig kartı eline geçmemiş bilet sahiplerine, “tek girişlik pass kart” dağıtımı yapılacaktır.

Maç günü Akaretler BJK PLaza C Blok'taki merkezimizden ise; Passolig kart teslimi, kartını önceden alan kişilere bilet satışı ve daha önceden kartını almış ancak eline ulaşmamış taraftarlarımız için ise Passolig kartları verilecektir. Maç günü merkezimizden sıfırdan kart başvurusu alınmayacaktır.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/58793/besiktas_fenerbahce_derbi_biletleri_hakkinda_bilgilendirme.html

•  Büyük Beşiktaş Taraftarına Çağrı
  • her sene yapsınlar bu uygulamayı millet her sene yeni forma alır bu kampanyayla. hem passoligimiz olur hem formamız olur hem de kulüp daha fazla kazanır

pazar günü doğu üst 711 deyim orada olacak varsa beklerim
  • kulübün uygulamadan bu maçlık vazgeçilmesi için gerekli mercilere açıklama yapması talepte bulunması gerekirdi...

ÇALIK'IN Türkiye'de bir elin parmakları kadar olan AKTİFBANK'ından kredi kartı neden çıkarayım?

kongre üyesiyim kartım var.
    kart 1903 almamıştım hata etmemişim... adamlar halen yeni kart istiyor...

dayımda kongre üyeliği kartı-kart 1903-bjk bonus var ve hala yeni kart alın diyorlar

hayır birde kredi kartı istiyorlar!!
    passo lig'in de e-biletinde ...

• çarşı bir bitse güzel olucak artık bıkkınlık geldi onlar ayrı kulüp ayrı çalıyor ve siyasete de bulaştılar üstümüzden iyi prim yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

çarşı bir bitse güzel olucak artık bıkkınlık geldi onlar ayrı kulüp ayrı çalıyor ve siyasete de bulaştılar üstümüzden iyi prim yapıyorlar

Yok artik ya carsi bu klubun adini dunyaya duyurdu, kotu gunde iyi gunde takimi desteklediler. Gezi parkindaki davranislarindan tut, su protestoya kadar hepsi dogru. Besiktas taraftari haksizliga kayitsiz kalmaz. Zaten Besiktas taraftari birdir hepsi carsi bana gore ama cok istiyosan git besiktasli olduklarina bile inanmadigim 1453 kartallarina katil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

quote:

çarşı bir bitse güzel olucak artık bıkkınlık geldi onlar ayrı kulüp ayrı çalıyor ve siyasete de bulaştılar üstümüzden iyi prim yapıyorlar

Yok artik ya carsi bu klubun adini dunyaya duyurdu, kotu gunde iyi gunde takimi desteklediler. Gezi parkindaki davranislarindan tut, su protestoya kadar hepsi dogru. Besiktas taraftari haksizliga kayitsiz kalmaz. Zaten Besiktas taraftari birdir hepsi carsi bana gore ama cok istiyosan git besiktasli olduklarina bile inanmadigim 1453 kartallarina katil.

Çarşı bitti benim gözümde gördük stadı bomboş oynuyorduk inönü de geçti o devir artık az Fener taraftarını örnek alın adamlara bakın

• quote:

quote:

quote:

Çarşı bitti benim gözümde gördük stadı bomboş oynuyorduk inönü de geçti o devir artık az Fener taraftarını örnek alın adamlara bakın

Carsinin hepsi oradaydi peki sen nerdeydin? Televizyon basinda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Carsinin hepsi oradaydi peki sen nerdeydin? Televizyon basinda.

Benim işlerim vardı sen bana bakma çarşı dediğin 10.000 kişi işe vay hallerine çarşı falan kalmadı artık bitti fikret başkanda istemiyor bize fenerin taraftarı gibi seyirci lazım yemişim bağırmayı ki zaten bağırıyoruz

• quote:

Bu biraz ağır olmuş ama Çarşının silkelenip kendine gelmesi gerekiyor çok fazla uçmaya başladılar. En önemli derbi maçı varken ve Beşiktaş'ın menfaatleri söz konusu iken maça gitmeyerek boykot edip kendi menfaatlerini, çıkarlarını düşünerek kendilerini Beşiktaş'tan üstün görüyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.