Şimdi Ara

bu lol oyununu açıklar misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar millette bi lol tutturmus gidiyor valla bende merak ettim nasil bir şey ama karisik ve grafikler sacma geliyor nasıl dunyanin en çok oynanan oyunları arasinda bu oyun ve baslamak icin ne yapayim cok karisik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oynayarak alışırsın, ilk başladığımda bende bir şey anlamamıştım.
  • Karışık değil görünüşte basit, zaten bu yüzden çok fazla oynanıyor. Bir nevi Flappy Bird konumunda, basit ama sinir hastası yapar. Bence başlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostyogurt

Arkadaslar millette bi lol tutturmus gidiyor valla bende merak ettim nasil bir şey ama karisik ve grafikler sacma geliyor nasıl dunyanin en çok oynanan oyunları arasinda bu oyun ve baslamak icin ne yapayim cok karisik

Lol un açılımı aslında bok adam demek yani adı bole olan bi oyunu oynuyoruz
    fazla kisi bilmez arastirdimda soyluyorum yani ..
    Yada slol yada sol de olabilir

• O zaman bulaşmayım ben buna :D

• ilk başladığımda 3 günde silmiştim bu ne demiştim
  • ya aslında çok basit zor olan itemleri yapabilmek

• knight online oynadıkdan sonra bana grafikleri çok çocukça geldi ama zamanla ne kadar kaliteli bir oyun oldugunu gördüm
  • basit diyen adamlar oyunda karşılaşınca sizi oyundan soğutan adamlar. halen daha bu oyunu q w e r den ibaret sandıkları için sıkıntı çıkıyor.
  • İlk oynadığımda kuleleri minyonsuz kesmeye çalışıp oyundan çıkmıştım .Ama öğrendikten sonra aşırı sarıyor.
  • Hocam bende 4 ay filandır oynuyorun, 8-9 senelik ko oyuncusu olarak tamamen dusuncelerim senle ayniydi. Ama arkadas ortamim oynadigi icin onlarin israrlari ile oyuna devam ettim. Bikac kere ilk basladigimda dedim bu ne sildim, gittim knigta girdim 2 pk attim, sonra lol kadar zevk alamadigimi farkettim. Tabi bunda belkide en buyuk etken konun son yillarda cok bozulmasida herneyse bir sekilde oynamaya devam ettim. Alisinca, biraz oyunu ögrenince karisik gelmiyor, oldukca zevkli maclar oluyor. Oyunda yas ortalamasi biraz düsük oldugundan en kücük birseyde ana avrat düz gidenden bol birsey yok oyunda, bir sure belki dayanabilirsin ama sonunda sende onlardan biri oluyosun. Yani demem o ki cok sabirliysan yada benim küfür haznem herkesi döver, kimse bana benim ona ettigimden daha agir sövrmez diyosan basla aksi takdirde düsünme bile.

• Kalsin o zaman cidden ne küfür etmeyi severim ne de küfür edenlere tahammül ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.