Şimdi Ara

Canon MP280 Çok kötü çıkarıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesela bir fotoğraf çıkaracağım HD kalite olmasını istiyorum ama çizgi çizgi çıkarıyor çok berbat oluyor. Bu nasıl düzelir bir bilgi var mıdır?

• RappLoss R kullanıcısına yanıt
    Yoğun kafa temizliği vb. işlemler yaptınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappLoss

Mesela bir fotoğraf çıkaracağım HD kalite olmasını istiyorum ama çizgi çizgi çıkarıyor çok berbat oluyor. Bu nasıl düzelir bir bilgi var mıdır?

Mp600 var bendede bakım kısmında yoğun bakım diye bi seçenek var ona tıkla mürekkep harcar diyo evet de o debelensin 2-3 dakka sonra düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes__38

quote:

Mesela bir fotoğraf çıkaracağım HD kalite olmasını istiyorum ama çizgi çizgi çıkarıyor çok berbat oluyor. Bu nasıl düzelir bir bilgi var mıdır?

Mp600 var bendede bakım kısmında yoğun bakım diye bi seçenek var ona tıkla mürekkep harcar diyo evet de o debelensin 2-3 dakka sonra düzelir

Yok hocam kaç kere yaptım olmuyor bu arada kartuşlu değilde benim tonerli yanda kutusu var ondan alıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enes__38

quote:

Yok hocam kaç kere yaptım olmuyor bu arada kartuşlu değilde benim tonerli yanda kutusu var ondan alıyo

Bilemedimki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.