Şimdi Ara

son üç sezonda üç büyüğün aldığı saha kapama cezaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fb nin 18, bjk nin 12, gs nin ise 2. Yazıyla iki.

https://twitter.com/ForzaSenBenYok/status/456820362974490624

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basariyla birlikte sure gelen bisey ama bir yandan bakiyorum fb de bu sene basarili olmasina ragmen cezalar aldi, uA ya kufur ediyorlar sonra, bunun bas sorumlusu ultraslandir butun uAdakileri tebrik ediyorum

• Fenerasyon ya...
  • İma ettiğin şeyi anlıyoruz ancak yanlış yerden gelmişsin. Bu GS taraftarının farkını gösterir. GS'ın kayrıldığını falan değil.

(Cevap olarak küfürlü vidyo vs. ile mesajımı alıntı yapacakları şimdiden ikaz ediyorum. Boşuna uğraşmayın, şikayet ederim.)
  • Şampiyonu değiştirmeyecek cezalardır.
  • E son 3 sezonda ne yaptı ki bizim taraftar da saha kapatma cezası gelicek ? Bu rakama bakıp ' Al işte. Yine kayırıyorlar Galatasaray'ı ' diyeceğine kendi taraftarını titret ve kendine getir.
  • Son 3 sezonsa bizim 1 olacak. Bundan öncekini 2010-2011 de aldık. Bir de kimsenin laf etmeye hakkı yok. 2001-2012 den itibaren sahaya ne 1 kişi indi
    ne bir şey atıldı ne de koro halinde küfür edildi(Son Fenerbahçe maçı hariç onda da cezayı yedik zaten.)
  • Bizim saha niye kapanmış diye sorgulamıyor da rakibim neden daha az ceza aldı diye soruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

İma ettiğin şeyi anlıyoruz ancak yanlış yerden gelmişsin. Bu GS taraftarının farkını gösterir. GS'ın kayrıldığını falan değil.

(Cevap olarak küfürlü vidyo vs. ile mesajımı alıntı yapacakları şimdiden ikaz ediyorum. Boşuna uğraşmayın, şikayet ederim.)

daha bu hafta modern gs taraftarı parkeleri yaktı
  • bunun altında art niyet aramaya gerek yok 3 sezondur bizim stadda çok dikkat ediliyor küfür mevzusuna.

tabi bunun nedeni ligdeki başarı yani yoksa bir tarafın diğer tarafa kibarlıkta falan üstünlüğü yok.

fb'nin yaşadığı dönemi biz yaşasak yani roller değişse gs'nin yanında 18 fb'nin yanında 2 maç yazardı. tamamen etki tepki meselesi.

• Bizde 14582 aslanlari yok ondan heralde

• Gs taraftarı Yeni staddan sonra baya düzeldi ceza almamaları normal
  • Kaç senedir bas bas bağırıyoruz her maçta takıma ceza aldırmayacağız diye dikkat ediyor taraftar e doğal değil mi almamamız. Bu sene kini de sizin maçta aldık 4. olmuş dediler şu kadın ve çocuklar yasağı çıkalı ilk kez aldık. Elit taraftar nereden geliyor sandın tribünde
  • sahası çok kapanan takım neden başkasının az kapanıyor diye sorgulayacağınıza önce bizim saha neden kapanıyor diye düşünün.
  • Normal bir durum, çünkü FB taraftarı kadar son maçta şampiyonluk kaçırmış kaç takım taraftarı var? Üstelik ıkına ıkına, rakiplerin deliler gibi oynayıp, diğerine tolerans geçmesine rağmen kazanılan şampiyonluğa da şike damgası koyulan başka bir takım taraftarı da yok. İnsanın sinirleri boşalıyor haliyle...
  • iyi de niye bu sezon akliniza geldi?
  • En bombası birilerinin polis arabası devirip yakması peki neden? bir şampiyonluk o kadar seviye düşülmez şampiyonluk için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Son 3 sezonsa bizim 1 olacak. Bundan öncekini 2010-2011 de aldık. Bir de kimsenin laf etmeye hakkı yok. 2001-2012 den itibaren sahaya ne 1 kişi indi
    ne bir şey atıldı ne de koro halinde küfür edildi(Son Fenerbahçe maçı hariç onda da cezayı yedik zaten.)

Ne birşey atıldı ?

2006-2007 Ali samiyen deki maç desem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Bıktım çoluk çocuk trolle uğraşmaktan. Bloklasan yine cevap yazıyorlar. Bloklasan yine alıntı yapıyorlar. Blokladığın birinin cevabı günlerce kırmızı kırmızı yanıyor. İlla ki muattap olmak zorunda kalıyorsun.

Seni ilgilendiren bir konu değil. Mesajımı sindiremediğin belli. Şikayet et, benim için farketmez.

İmzanı yeni fark ettim benimde nick varmış. Liste komple Fenerlilerden oluşuyor bari yorum atma forumumuza da ne biz senin mesajını görelim ne de sen bizimkini.

arkadaş kendini çok önemli birisi sanıyor sanırım afra tafralara baksana sen kimsin ya ?

Kendi çapında egosunu tatmin ediyor işte.

Aynen aynen en gıcık insan tipleridir kendilerini sürekli üstün görürler

Madem bizlere ayıracak zamanı yok o zaman Fener forumlarına da yazmayacaksın arkadaş.

Bu arada senin dün açtığın gsnin kaçakçılık haberini niye sildiler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBox1907

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Son 3 sezonsa bizim 1 olacak. Bundan öncekini 2010-2011 de aldık. Bir de kimsenin laf etmeye hakkı yok. 2001-2012 den itibaren sahaya ne 1 kişi indi

Ne birşey atıldı ?

2006-2007 Ali samiyen deki maç desem ?

Acaba yazdığımı gözünüzle değil de omzunuzla mı okudunuz. 2006-2007 son 3 sezon içinde mi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.