Şimdi Ara

TÜRKİYE LİGİ KOMÜN BİR LİGTİR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilet desen 800 tl çıktı passolig bir de üstüne ayrıca dünyada kimse bizim ligi izleyemiyor ligtv sağ olsun ayrıca bir çok insanın evinde lig tv yok birde bunun üstüne futbol oyunlarından bile çıktı türkiye ligi malum federasyonun lisan vermeyişinden

şimdi sorarım size biz kime futbol oynuyoruz ? halı saha turnuvası mı lig mi belli değil

• Galatasaray maçları ve Premier Lig izlemenizi tavsiye ederim. Türk Ligi'ni düşünmeye gerek yok. Baştakiler düşünmüyor, biz mi oturup düşünelim?
  • Sana esas seyi soyleyeyim, marka degeri marka degeri diye agliyoruz, digi maclari saymıyor kimse izleyemiyor, dun mac 4-5 ulkeden yayinlandi, bein sportstan yayinlandi mesela, ironiye bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi lig tv olmasa ne olacak sanıyorsun ki? Yayın geliri olmayacak, haliyle takımlar ya borca batacak, ya da anadolu kulüpleri gibi transfer yapacak avrupadan bihaber olacak.. Şu an kimse türkiye ligini satın almaz yurtdışında, pazarlayamazsınız.. Kim tanıyor abi allah aşkına darılmaca gücenmece yok, trabzonspor'u, bursaspor'u, beşiktaş'ı kim tanır? kim izlemek ister? En azından 3 büyükler şampiyonlar liginde falan final oynamalı en az 2-3 defa ki avrupa'da, asya'da adamlar bak bunlar futbol oynuyor desin...
    Ama yok, bizimkiler avrupa maçlarında kendi ülkesinde ki takımlara destek çıkmak yerine köstek oluyor.
    Sonra da pişkin pişkin ''milan taraftarı avrupada juventusa destek oluyor mu'' örneğini veriyor. Abi zaten italya ligini 5 yaşında ki türk çocuğuna sor, sana 10 takım sayar. Tanınmış bir lig, tabii ki rekabet olacak, ama siz kimsiniz ki sizi kim biliyor ya da bizi kim biliyor da birde avrupada türk takımlarına köstek oluyorsunuz anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

Galatasaray maçları ve Premier Lig izlemenizi tavsiye ederim. Türk Ligi'ni düşünmeye gerek yok. Baştakiler düşünmüyor, biz mi oturup düşünelim?

YAV
  • Ben bile daha okunakli yaziyorum

• her şeyin başı yabancı sınırı diyorum ben yine

• quote:

Galatasaray maçları ve Premier Lig izlemenizi tavsiye ederim. Türk Ligi'ni düşünmeye gerek yok. Baştakiler düşünmüyor, biz mi oturup düşünelim?

Aynen premier ligi de acun almış seneye tv8den şifresiz verecekmiş rahat rahat izlenir sopcastle uğraşmayız artık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

quote:

Aynen premier ligi de acun almış seneye tv8den şifresiz verecekmiş rahat rahat izlenir sopcastle uğraşmayız artık .

HD yayına da geçerler umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimSizce

quote:

YAV

HE
  • Sadece Galatasaray maclarini izliyorum. Onun disinda hic bir takimin macini izlemiyorum. Galatasarayin maclarinida futbol kalitesi icin degil,sevdiğim icin izliyorum. Sanirim yeterince acik oldum.
  • Gsvid + LigTV Premier Lig Özetleri + TRT Bundesliga maçları yetiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimSizce

quote:

YAV

HE

HE
  • Sadece Galatasaray ve Premier Ligi maçlarını izliyoruz. Seneye pakedi sadece Premier lig kalacak şekilde değiştirebilirim.. Spor extra paketi 11 lira, lig tv izlemek isteyince 2 çeşit kanal listesi seçmemiz isteniyor. digitürk adilerine daha fazla para vermemek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.