Şimdi Ara

H1Z1 Mi DayZ Mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktan Anlaşılacağı Gibi H1Z1 Mi DayZ Mi ?

• h1z1 free to play oldugu için daha tutalacak gibi ama dayz de güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H1Z1 Patlama yapacak free olduğu için kimse dayz rust almayacak onlarda 5-10 dolara düşecek bu sefer onlardanda alınacak her şey gùzel olacak

• H1Z1 Akar...
  • arkadaşlar iki oyunda alır oynanılır bu kadar basit fanboyluk yapmaya gerek yok bence dayz i oynanuyorum ama h1z1 de oynuyacagım bu kadar basit
  • H1Z1

• DayZ----> Hiking Simulator 2014

H1Z1----> f2p yani mikrofondan anıran bebeler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 23 Nisan 2014; 0:41:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • h1z1 diyonuzda oyun hakkında ne biliyosunuz diye sorsak bir cacık bildiğiniz yok oyunda kıyafetler vs. herşey paralı boşuna beleş yapmıyor adamlar
  • H1Z1 diyorum
  • Eğer SEO gerçekten söylediklerini yaparsa H1Z1 her türlü alır derim. SEO'nun kötü bir oyun çıkartacağını sanmıyorum. Yani son kararım H1Z1 ^^
  • H1Z1 f2p olduğu için oyun içi gelişimler bir DayZ ya da türevi oyunu almaktan daha pahalıya gelecek. Bu yüzden insanlar sürekli para verenin düdüğü çaldığı bir oyun yerine bir kereliğine para verip eşit şartlarda karşılaşmak isteyecekler; DayZ ve türevlerine yöneleceklerdir kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

H1Z1 f2p olduğu için oyun içi gelişimler bir DayZ ya da türevi oyunu almaktan daha pahalıya gelecek. Bu yüzden insanlar sürekli para verenin düdüğü çaldığı bir oyun yerine bir kereliğine para verip eşit şartlarda karşılaşmak isteyecekler; DayZ ve türevlerine yöneleceklerdir kanaatindeyim.

şimdi h1z1 kötü mü bro bende almayı düşünyüorumda karar veremedim hangisni almalıyım diye.h1z1 de eşit koşul yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junace

H1Z1 Patlama yapacak free olduğu için kimse dayz rust almayacak onlarda 5-10 dolara düşecek bu sefer onlardanda alınacak her şey gùzel olacak

Hocam sen ciddi misin ya DayZ falan 10 dolara düşer mi hiç, daha da pahalanacak neyin kafası bu Bilip bilmeden yorum atmayalım lütfen.

Ayrıca şunu söyleyeyim , pvp istiyorsan H1Z1, hayatta kalma oyunu istiyorsan DayZ. Zaten şu an DayZ kadar detaylı bir oyun daha yok, DayZ'yi sırf pvp için alanlar yeni gelen güncellemeler pvp yi azalttığı için lafa tutuyorlar . Bana da alma demişlerdi en son kendim bi görmek istedim ve iyi ki almışım oyunu. Doğru şu an optimizasyondur bugdır bir dolu sıkıntı var ve oyun en az 2 seneye çıkar, ama şu anda bile mükemmel bir oyun ve gittikçe gelişiyor. Oyunun bir ilk haline bir de şimdiki haline bakın, gelişmiyor falan deyip laf yapmayın burada. Dayz'nin herhangi bir forumuna girip tüm güncellemede gelenlere bakın bakalım bir adamlar uğraşıyor muymuş uğraşmıyor muymuş. Bizzat kendim bu güncelleme notlarının linkini atabilirim sizlere özelden, isteyen olursa ekleyebilir yani.

Bana kalırsa pvp için oynamayacaksan DayZ al pişman olmazsın, şu anda DayZ pvp olarak daha zevkli H1Z1'den ama dediğim gibi artık pvp olayı azalmakta ve ileride baya bir azalacak. Roleplay dediğimiz olayı hemen hemen herkes yapmak zorunda kalacak, birisini zevk için vuramayacaksın oyunda gerek sese zombilerin gelmesi gerek karakterin psikolojik olayları engelleyecek seni. Birisini vuruyorsan mutlaka bir sebebin olacak ve her şeyi bu uğurda gözden çıkartmış olacaksın.

Neyse daha fazla derine inmeyeyim ben, karar senin

• quote:

Orijinalden alıntı: byvzdlr7

quote:

Orijinalden alıntı: Junace

H1Z1 Patlama yapacak free olduğu için kimse dayz rust almayacak onlarda 5-10 dolara düşecek bu sefer onlardanda alınacak her şey gùzel olacak

Hocam sen ciddi misin ya DayZ falan 10 dolara düşer mi hiç, daha da pahalanacak neyin kafası bu Bilip bilmeden yorum atmayalım lütfen.

Ayrıca şunu söyleyeyim , pvp istiyorsan H1Z1, hayatta kalma oyunu istiyorsan DayZ. Zaten şu an DayZ kadar detaylı bir oyun daha yok, DayZ'yi sırf pvp için alanlar yeni gelen güncellemeler pvp yi azalttığı için lafa tutuyorlar . Bana da alma demişlerdi en son kendim bi görmek istedim ve iyi ki almışım oyunu. Doğru şu an optimizasyondur bugdır bir dolu sıkıntı var ve oyun en az 2 seneye çıkar, ama şu anda bile mükemmel bir oyun ve gittikçe gelişiyor. Oyunun bir ilk haline bir de şimdiki haline bakın, gelişmiyor falan deyip laf yapmayın burada. Dayz'nin herhangi bir forumuna girip tüm güncellemede gelenlere bakın bakalım bir adamlar uğraşıyor muymuş uğraşmıyor muymuş. Bizzat kendim bu güncelleme notlarının linkini atabilirim sizlere özelden, isteyen olursa ekleyebilir yani.

Bana kalırsa pvp için oynamayacaksan DayZ al pişman olmazsın, şu anda DayZ pvp olarak daha zevkli H1Z1'den ama dediğim gibi artık pvp olayı azalmakta ve ileride baya bir azalacak. Roleplay dediğimiz olayı hemen hemen herkes yapmak zorunda kalacak, birisini zevk için vuramayacaksın oyunda gerek sese zombilerin gelmesi gerek karakterin psikolojik olayları engelleyecek seni. Birisini vuruyorsan mutlaka bir sebebin olacak ve her şeyi bu uğurda gözden çıkartmış olacaksın.

Neyse daha fazla derine inmeyeyim ben, karar senin

Ben DayZ'i 935 Saat oynadim evet fiyat artacak ama boyle olacagini umuyorum dosytum h1z1 kadar kotu bir oyun yok bildigin wolftime donecek oyun ama DayZdede var veletler fakat h1z1deki kadar değil bro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• h1z1 nerde f2p la? :D
  • h1z1 deki hileleri gören insan almaz o oyunu bu h1z1 i aldıgıma almışıma oynadıgıma oynamışıma pişmanım adamlarda wall hack aim bot uçma teleport olma basenin içine ışınlanma herşey var sen emek veriyorsun adam elindeki silahın damagesini güçlendiriyor kaç aydır bir tane bile hile koruma programı koymayan seo mu guzel oyun yapacak bırakın arkadaşlar arkasında geçmişi sağlam oyunlara yönelin ne zamanınız gitsin ne siniriniz bozulsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.