Şimdi Ara

Zopo ZP700 video inceleme 'Fiyat/Performans odaklı yeni oyuncu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat/Performans odaklı cep telefonu meraklıları tarafından yakından takip edilen bir üretici olan Zopo'nun ZP700 model isimli cep telefonu test masamızda. Bakalım 600TL altı fiyat kategorisinde kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor mu?

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Zopo ZP700 Örnek resimleri

• İnceleme gelmiş hayırlı olsun.Zopo 998 ve 980+ bekliyoruz
  • Kullanıcıların beklentilerini karşılayacak F/P oranı iyi bir telefona benziyor.

• Slogan : "Siz tam bir zopoluksunuz"

• 998 incelemesi istiyoruzzzzzz :D

• Çinlilerdede illa p olacak

• Diğer zopolarıda bekliyoruz :)

• Ah şu incelemeler adam gibi bir DSLR + prime lens ile çekileydi...

• 980+ bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

980+ bekliyorum...

Bence 980+ ın oyun performansı zp700 den düşük olacak 6592 ve full hd bilemedim aslında bende 980+ alacaktım ama incelemeden sonra bilemedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

quote:

980+ bekliyorum...

Bence 980+ ın oyun performansı zp700 den düşük olacak 6592 ve full hd bilemedim aslında bende 980+ alacaktım ama incelemeden sonra bilemedim

980+nın gpusu daha iyi...

biri full hd biri yarım hd
  • Zopo Tr'ye ilk adımı attı öbür Çinli firmalarda gelir artık.Ayrıca Zopo çok akıllı bir hamle yapıp Dh'nin büyük potansiyelini kullandı ve bundan sonrada kullanacak gibi.

• Zopo deyince cakmak sandim

• ya ne biçim video playeriniz var kafasına göre videoyu gösterip göstermiyo çok zeki maşallah

• O değilde TTNET reklamı ekranımın karşısına gelmesiyle makinamın delirmesi bir oldu. TAM SAYFA REKLAM MI OLUR? TTNET'e satında siteyi bâri kurtulalım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 18 Nisan 2014; 3:16:50 >
  • baya basarılı yalnız zoponun asıl telefonu zp 998
    umarım o da incelenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 17 Nisan 2014; 19:36:04 >
  • http://www.teknobiyotik.com/elektronik/cep-telefonu/dark-evo-p60-6-ips-dort-cekirdekli-8mp-af-kamera-1gb-8gb-beyaz-android-akilli-telefon-akilli-kapak-hediyeli.html aynı özellilere sahip bu telefon var Görünüş olarak daha iyi sanki.Birde sizin incelediğiniz telefonun pili 1750mah demişsiniz linktekinde 2700mah yazıyor Yanlış yazılmış olabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peters -- 17 Nisan 2014; 19:40:50 >
  • Zopo ZP780 modelini de inceleyecek misiniz? İnceleyecekseniz video tahminen ne zaman yayınlanır?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.