Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
569.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaGNeRL0vE -- 7 Temmuz 2014; 13:02:29 >
  • Şuan agustos. Sonra kasım, şubat, mayıs(yada nisan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka123

arkadaşlar birde cep telefonu mevzusunu ne yapacağız götürmeyi düşünenler varmı şimdi orada cep telefonlarınızı çıkarın deseler girişte çıkarmasak x ray de ilk günden mimlenirmiyiz yoksa şansımızı deneyelimmi bir arkadaşım geçtiğimiz aylarda tamamladı acemiliğini 3310 la girmiş x ray de yokmuş girişte herkes soktu diyor bir diğer sorum başarma ihtimaline karşı şarj olayı nasıl çözülecek yoksa en sağlıklısı acemilikte hiç böyle bir fantaziye girmeyip telekom kartı mı götürmeli ne dersiniz?

Benim de akıllı telefon götürmem lazım ama ne yaparım nasıl yaparım hiç bilmiyorum. Kredi ödemelerim, faturalarım falan var. Onların hepsini internetten organize etmem lazım. Acemilikte sokamazsam (ki kısa dönem çıkmasını umuyorum, uzun dönem çıkarsa 3 ay beklemem bir yolunu bulur sokarım içeri telefonu) usta birliğinde çarşıdan ya telefon alırım ya evdekini getirtirim. Ama telefon sokmak şart gibi geliyor.

• Valla illa telefon diyorsaniz giriste ya da orda burda el koymamalari icin basit bir telefon turkcell t11 gibi bir sey alin derim tabi ben de gitmedkm.bilemem.ama. teleofn goturursem.oyle yaparim ama telefon da glturmem gibi geliyor

• bnde ustaya geçince duruma göre iphone 4 götüreceğim yanımda .
  • Valla illa telefon diyorsaniz giriste ya da orda burda el koymamalari icin basit bir telefon turkcell t11 gibi bir sey alin derim tabi ben de gitmedkm.bilemem.ama. teleofn goturursem.oyle yaparim ama telefon da glturmem gibi geliyor

• MErhaba Arkadaşlar bende heyecanla bekliyorum sonuçları. Aöf işletme mezunuyum. Yedek subay çıkma olasılığı var mı ? Birde aslında telefon sokulabiliyorsa birde Power Bank (Taşınabilir Şarj Cihazı) alıp askerliği hafifletebiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiber septim

7'sinden 22'sine 15 gün yok mu hocam :)

evet doğru. Bugünle son günü saymazsanda 13 gün yok mu hocam

• tiber septim kullanıcısına yanıt
    Kredi taksitleri (düzenli ödeme olarak)ve kurum faturaları otomatik ödemeye alınabiliyor. Hatta eski çalıştığım bankada mevduat hacmi yaratma açısından ücretsiz bile alabiliyorduk.Ben tamamını aldırdım ne olur ne olmaz.Ayrıca orada telefonu aramada fln yakalarlar hattınada kıllık yapıp el koyarlarsa internet bankacılığınada giremeyeceksin çünkü şifre hattına geliyor. Ancak zaman geçmesi açısından bana da şart gibi geliyor iyi ihtimalle bile 168 gün azımsanacak bir rakam değil..
  • tertipler geçenlerde trt duyurusu daha doğrusu haberi yayınlandı ya hani 16 temmuzda sonuç açıklanacak diye he ışte o erler için :) asal sayfasında yayınlanmis

• quote:

Orijinalden alıntı: sakaryalıkurt

tertipler geçenlerde trt duyurusu daha doğrusu haberi yayınlandı ya hani 16 temmuzda sonuç açıklanacak diye he ışte o erler için :) asal sayfasında yayınlanmis

ayın 16 sında açıklansa erler askere ne zaman gidicek bilgin varmıdır acabaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728222

24 sayfa olmuş bile bizden daha ciddiye alanlar var

• quote:

quote:

Son günü ben de saymadım. Ama bu günü saydım çünkü bu günün içindeyiz :) yine de 15 gün kalmış oluyor.

Bu günü ve son günü saymazsak 14 kalıyor. Ben bu günü de sayıp 15 yazdım. Çok da önemli değil, nasılsa 22 temmuz'da 11:00'de öğreneceğiz nasipse.
     356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

• kpss ye hazırlanan arkadaşlar tercih olayı nasıl olacak ben pek bilgili değilim o konularda sınava girdim ama tercihi nası yapacağız nereleri takip etsek kurumlar için ?
  • quote:

quote:

quote:

Son günü ben de saymadım. Ama bu günü saydım çünkü bu günün içindeyiz :) yine de 15 gün kalmış oluyor.

Bu günü ve son günü saymazsak 14 kalıyor. Ben bu günü de sayıp 15 yazdım. Çok da önemli değil, nasılsa 22 temmuz'da 11:00'de öğreneceğiz nasipse.

ahahaha hiç güleceğim yoktu.. beyler gün sayma stresinde sadece ben değilim anlaşılan.. yok son günü sayma bugünü sayma felan filan

• Hacılar bu cinsel organı kontrol etme gibi bişey olacak mı askerde???

• quote:

Orijinalden alıntı: cancomeng

quote:

quote:

quote:

ahahaha hiç güleceğim yoktu.. beyler gün sayma stresinde sadece ben değilim anlaşılan.. yok son günü sayma bugünü sayma felan filan

Bana niyeyse tatil gibi geliyor bu askerlik, onun için heyecanla gelmesini bekliyorum :)

Yerlerin belli olmasına 15, işten ayrılmama 24, askere gitmeme de (7'sinde teslim olacağımı varsayarak) 31 gün var :) say say bitmiyor

• İlk logo çalışmam bu çok amatör işi oldu, paint terk bu resmen :) fotoşoktan anlayan arkadaşlar bir el atsın şunu adam etsin :)

• ozdemirsemih O kullanıcısına yanıt
    üniversite bittikten sonra askerlk şubesine gidip yoklama yaptırmak, bakın ben buralardayım üniversite bitti demek mecburiymiş.. bu 123 onun cezası.. banada 118 gelmişti.. aradaki 5 tl fark nedir anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ostaki_borusu -- 7 Temmuz 2014; 15:29:06 >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.