Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.163
Cevap
122
Favori
570.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şafak 59,bitsin artik,rahat olmama rağmen gercekten bunaldim monotonluktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atarsa 24 tekirdagdan selamlar (izin rapor hicbir sey kullanilmamistir)

• quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

Atarsa 24 tekirdagdan selamlar (izin rapor hicbir sey kullanilmamistir)

Necisin sen oralarda hangi semt bir de onu merak ettim. Abim de Tekirdag'da yapti ama tankci olarak. Surgun yeri derdi hep oralar icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

Atarsa 24 tekirdagdan selamlar (izin rapor hicbir sey kullanilmamistir)

Necisin sen oralarda hangi semt bir de onu merak ettim. Abim de Tekirdag'da yapti ama tankci olarak. Surgun yeri derdi hep oralar icin

Ben merkezdeyim isim rahat surgun yeri oldugu dogru sabikasiz insan yok denecek kadar az. Madde bagimlisi, dovmeli, jiletcisi, tinercisi hepsi var.

• Atarsa 20, başka da yok. Bu arada yeni tertiplerden sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.bölük yazıcısı olarak askerliği tamamlayacağız kısmet olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerk -- 7 Ocak 2015; 21:51:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerk

Atarsa 20, başka da yok. Bu arada yeni tertiplerden sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.bölük yazıcısı olarak askerliği tamamlayacağız kısmet olursa.

Dostum ben bi soru sorayim o zaman bnde yazicilik yaptim ama cevabini bilmiyorum. Sorum şu: 15 gun rapor hakkim var. Askerliğim bitmesine yakın 4+2 izine gidip oradan kalan son 10 gun (veya daha az) için aile hekiminden rapor yollayarak askerliğimi tamamlasam Terhis belgemi nereden alırım? Kimisi şubeye gelmez diyor doğru mu?

• Dostum zaten tezkereci olmuşsan bölük astsubayı izin almana sıcak bakmaz. Terhis belgeleri önceden hazırlanıyor terhis mahiyetinde izni gidecek diye konuluyor kenara.mazeret izni haricinde ki o da ölüm kalım sınav vb.onemli bir durum da veriliyor onun haricinde 4+2 diye bir izin vermezler. genelde ya 7+ yada 10 + üzeri yol alarak izne gidersin.izne gidiyorsun izin dönüşün olmak zorunda terhis belgeleri ona göre düzenleniyor.hava değişimi alsan Son zamanında onda da şahsi dosyanın şubeye gönderiliyor askerlik şubesinin terhisini yapma gibi bir durumu olabiliyor.

• atarsa 17 başka da yok, yedik bitirdik askerliği ama son günler hiç geçmiyor, devrelerime şimdiden hayırlı teskereler.
  • qwerk kullanıcısına yanıt
    Dostum 4+2 bize veriyorlar takim komutaniyla da aram cok iyi bana sorun cikarmaz benim merak ettigim bu dedigimi yaparsam terhis belgesini en son nereden nasil alacagim

• 7gun dagitim izni sonrasi atarsa 24 devrelerim, hepimize hayirli teskereler.. Nusaybin hudut bolugunden selamlar herkese, boluk yazicisiyim ben de cok sukur rahat bir askerlik yaptik bu karisik yerlerde..

• son 17 beyler. başka da yok. 18.gün çıkar gelirim evime. çorlu, ulaştan selamlar
  • Atarsa 22 baska da yok

• Merhaba devrelerim.bir sorum olucak izin kullanmadim teskere için sizlere yol izni gidiş dönüş olarak mi veriliyor.yoksa sadece gidis mi veriliyor.birde teskereye giderken yol parasi aliyormuyuz?

• Yarın şafak 14 diyoruz biz devrelerimizle ama 2 hafta kalmasına rağmen gereksiz derecede çok geliyor insana bazen. Şafak sıkıştırması dedikleri bu olsa gerek. Diyarbakır'dan selamlar.

• Atarsa 170 astegmenden selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cupra_R

Merhaba devrelerim.bir sorum olucak izin kullanmadim teskere için sizlere yol izni gidiş dönüş olarak mi veriliyor.yoksa sadece gidis mi veriliyor.birde teskereye giderken yol parasi aliyormuyuz?

Sadece gidis yol izni verilir. Ayrica bence yol parasi da verilmesi gerekli. Ptt hesabina yatirilabilir yine ilk seferki gibi.

• Arkadaşlar bana rdm dosyası açtılar askerlik bitince şubeye gonderiyorlar mı bunu uardımınız lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atarsa 44...
  • Atarsa 15...

• atarsa 9. yarin tek hanelere dusuyoruz. bitirdik sayilir artik. darisi digerlerinin basina.

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.