Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
570.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Depoya
  • Evet var.

Piyade, tankçı, topçu.... uzar gider
  • Arkadaşlar ayın 14ü son gün olmasına rağmen ayın 15inde teslim olmayı düşünen var mı? Geç teslim olunursa ne gibi sıkıntılar yaratabilir? İstanbuldan Amasyaya gidicek olan var mı?
  • Bugün herkesin çokca telaşı olacaktır o yüzden vakit varken yazayım istedim. Allah hepimize sağlıkla gidip sağlıkla sevdiklerimize kavuşmayı nasip etsin. Gittiğimiz yerlerde iyi insanlarla karşılaşmak ve zamanın göz açıp kapayıncaya kadar geçmesi dileğiyle. Hepimize hayırlı tezkereler. Sağlıkla kalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buongiorno -- 12 Ağustos 2014; 12:37:22 >
  • herkese hayırlı tezkereler arkadaşlar.konuyu açan,bilgi paylaşımına vesile olan arkadaş/arkadaşlara çok teşekkürler.inşallah hayırlısıyla gider geliri,iyi insanlarla karşılaşırız.hayırlı yolculuklar herkese.bu gece 23.30 izmit--->kastamonu :)
  • Ben de bugün akşam biniyorum yarına teslim olacam kısmet artık umarım kısa sürede biter de geliriz herkese şimdiden hayırlı teskereler.
  • Uzun dönem gidipte yanında acemiliğine boxer havlu vs vs götüren var mı neler götürüyor kaba taslak bir yazsa.
    Hatay/İskenderun varsa oraya gidicek ayrıca özelden iletişime geçebilir.
  • 355 ksd diyarbakır hava grup komutanlığı nda devam ediyorum. Gelen pm atsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sevk dönemini kapsayacak şekilde 5 gün rapor aldım.Gitmekten vazgeçtim.Kasım celbine mi kalırım?Ne yapmam gerekir?
  • Geçen sene bu aralar bir tarafımdan soluyordum acaba ne olacak ne yaşayacağım diye..

1 sene geçti üstünden. Zamanın nasıl geçtiğini anladığınız, 30 Ocak'ta sona erecek olan 172 günlük maraton için sağ salim gidin gelin inşallah..

352. dönem dedenizden selamlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat bankasını aradım kyk kredi hesabından ücret kesilir mi diye kredi bittikten sonra normal hesaba dönüyormuş ve 3 ayda bir 20tl kesilirmiş.sistemden baktılar zaten TSK bizim adımıza kart basıp göndermiş birliklere onları kullanıcaz ücretsiz olarak.
  • Ziraat adımıza hesap açtı arkadaşlar gitmeden ona para yatırabilirsiniz ben yatırdım tekrar ordan kart alıp para yatır . Bu şekilde biraz daha kolaylık olabilir. Rapor kısmı ile soran arkadaş da kasım o şekilde kalmaz diye biliyorum teslim olmadığın için gbt de çıkarsın yakalanırsan sorun olur diye biliyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARTAL902150 kullanıcısına yanıt
    K.T.K.A.K.LIĞI LIŞLA HİZ.TK. / LEFKOŞA / LEFKOŞA İSTİHKAM gidince öğrencez asılsa acemide amasya bu adara
    BENDE DE BU YAZIO @KARTAL902150
  • idealprens İ kullanıcısına yanıt
    @idealprens K.T.K.A.K.LIĞI LIŞLA HİZ.TK. / LEFKOŞA / LEFKOŞA istihkam . ana karargah tayız zannımca . acemi amasya
  • 2. gruba kaldık sizin 4-5 haftanız dolduğunda biz yeni başlayacağız çok koyuyor be.hayırlı tezkereler arkadaşlar.
  • Arkadaşlar hani içeri ilaç almıyorlarmış ya yasak diye, güneş kremi, çatlak kremi falan da ilaç diye işlem görür mü acaba? şimdi yanıma güneş kremi ve çatlak kremi alacağım da orada çıkar bunları derler mi?
  • buongiorno kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Uzun dönem gidipte yanında acemiliğine boxer havlu vs vs götüren var mı neler götürüyor kaba taslak bir yazsa.

Çıplak git arkadaşım en güzeli. Püfür püfür
  • Diyarbakır hava grup komutanlıgi
    varsa irtibata gecerlerse kendileri icin iyi olur.

herkese tez zamanda teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncka

quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Uzun dönem gidipte yanında acemiliğine boxer havlu vs vs götüren var mı neler götürüyor kaba taslak bir yazsa.

Çıplak git arkadaşım en güzeli. Püfür püfür

gencler arkadaslar TSK size ne veriyorsa onu giyin, bakti yetmedi bir adami kantine atin 50 tane don alin
    kasmayin sigorta kil tuy canta valiz poset para isterlerse vermeyin soyulmayin 2 don 2 atlet 2 tras ile gidin ne veriyorlarsa giyin dar olmasin bol olsun yeter
    giyin cikin hoplayin ziplayin kitap okuyun yataginiz evinizdir orada rahat etmek icin pijamanizi iyi ayarlayin

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.