Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
570.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde 17:00 den sonra teslim olanlara bişey yapmamışlardı. Zaten kayıt işlemlerindeki yogunluktan kimin ne zaman teslim olduğuna kimse bakamıyor.
  • beyler bende teslim tarihi 14 ağustos görünüyor 14 ağustos sabahı teslim olsam sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

beyler bende teslim tarihi 14 ağustos görünüyor 14 ağustos sabahı teslim olsam sorun olur mu?

TESLİM OLABİLİRSİN AMA NEDEN SABAH TESLİM OLACAKSIN Kİ... BEN AKŞAM 6 DA TESLİM OLMUŞTUM..
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    zarfın üzerine saat 13 mü ne yazmışlar sorun olur mu acaba ne kadar geç teslim olursam o kadar iyi aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

zarfın üzerine saat 13 mü ne yazmışlar sorun olur mu acaba ne kadar geç teslim olursam o kadar iyi aslında

BENDE DE ÖYLE YAZIYORDU AMA 6 DA TESLİM OLDUM... SIKINTI OLACAĞINI SANMIYORUM..BANA KİMSE BİR ŞEY DEMEDİ..
  • teşekkür ettim cevap için o zaman öğleden sonra teslim olurum
  • tertipler ben burdur acemi birliğine saat 3-4 gibi teslim olacağım geç mi olur sizce?
  • 355 kd olarak şafağı pek saymıyorum. Şimdi çarşıdayım, size tavsiye uzun dönemlerle yüz göz olmayın. Mebse gidecekler acemilikte bölük astsubayına söyleyin dosyanıza çavuşluk diplomanızı koysun ustada sıkıntı yaşamayın. Mebs 2tabur 3. Bölüğe gidecekler çok şanslı yüzbaşı ve astteğmen on numara insanlar, profosyonelliğinizi bozmayın , iş zamanı işinizi yapın boş vakitte sohbet muhabbet yaparsınız. Çok eşya götürmeyin kantinde hersey var. İyi şanslar arkadaşlar ayrıca dağıtım izni kullanmayın, eylülün ilk haftası görüşmek üzere :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar usta birliğimizi kesin belirtilen yerlerde mi yapacağız,yoksa değişmesi gibi bir durum olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulsen

Arkadaşlar usta birliğimizi kesin belirtilen yerlerde mi yapacağız,yoksa değişmesi gibi bir durum olabilir mi?

Aynı soruyu bende sormak istiyorum benim de eğitim ve esas birliğim aynı yer bunun değişme olanağı var mıdır ? sonra demesinler senin aynı yer olmuş farklı yere gönderelim diye.
  • jeolog89 kullanıcısına yanıt
    bende 355 kd olarak yapıyorum herhangi bir değişiklik olmaz , eğer acemi birliğinle usta birliğin aynı yerse sadece gideceğin tugay yada tabur içerisinde farklı bir bölüğe kayabilirsin en fazla olacağı budur.Yoksa usta birliklerinizde değişiklik olmaz tertip emirleriniz çoktan usta birliklerinize ulaşmıştır bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocabiyik222

bende 355 kd olarak yapıyorum herhangi bir değişiklik olmaz , eğer acemi birliğinle usta birliğin aynı yerse sadece gideceğin tugay yada tabur içerisinde farklı bir bölüğe kayabilirsin en fazla olacağı budur.Yoksa usta birliklerinizde değişiklik olmaz tertip emirleriniz çoktan usta birliklerinize ulaşmıştır bile.

çok teşekkür ederim gerçekten yüreğime su serptin yani bende soruda bahsettiğim gibi hep ya değişirse diye ikilemde kalıyordum, tedirgindim açıkçası. bu arada hayırlı tezkereler şimdiden.
  • kyk borç ertelemeyi yapabilen var mı yoksa teslim olduktan sonra mı daha iyi olur?
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.Hangi belgelerle başvuru yapıyoruz.Ben de faiz'i durduracam.
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    ben teslim olduktan sonra yapcam
  • sevk tarihi 11 ağustos katılacağı tarih 14 ağustos yazıyor bende. yani 14 ağustosta katılmak zorunda mıyım? 13 ağustos olsa olmaz mı?
  • brk111 B kullanıcısına yanıt
    kardeş benimde aynen senin gibi acemilik burdur esas birlik Uzunköprü sen nerdensin ne zaman teslim oluyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.Hangi belgelerle başvuru yapıyoruz.Ben de faiz'i durduracam.

Buradaki dilekçeyi doldurup dilekçe ile birlikte sevk kağıdınızı da SÖĞÜTÖZÜ MAH. 2176 SOK. NO:25 ÇANKAYA/ANKARA adresine postalamanız yeterlidir.
  • Merhaba,

Sms gelmişti, seçimlerden sonra alınacak diye. Şimdi e-devletten kontrol ediyorum yine son tarih 8 i gozukuyor. Bilgisi olan var mı? Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun Aleyküm hocalarım benimde;

Esas Birliği: KTBK K.LIĞI KH. / GİRNE / GİRNE KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI Sınıf: PIYADE

burası hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yada burada askerlik yapan yapıyor olan...
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.