Şimdi Ara

Chrome Remote Desktop uygulaması Android için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Chrome Remote Desktop uygulaması Android için yayınlandı

Google'ın mobil platformlara sunma sözü verdiği uzak masaüstü uygulaması Chrome Remote Desktop, ilk olarak Android için indirmeye sunuldu.

Chrome Remote Desktop adından da anlaşılacağı üzere PC, Mac veya Chrome OS bilgisayarlarınıza Android cihazınız ile uzaktan erişim kurmanızı sağlıyor. Android cihazınıza uygulamayı kurduktan sonra Chrome tarayıcısına da ilgili eklentiyi kurmak gerekiyor. 

Uygulamanın ilk izlenimleri oldukça olumlu ve performansta kayıp yaşamadan kolay bir şekilde bilgisayarlara uzaktan erişilebildiği belirtiliyor. Temel olarak erişim sunan CRD uygulaması haricinde diğer geliştiricilerin de daha gelişmiş uygulamaları mevcut.

• Nexus4'e yüklenmiyor ''Bu öğe cihazınızla uyumlu değil.'' diyor,ama apk'sını bulurum ben şimdi :)

edit:program tırt beyler teamviewer varken hiç suratına bile bakılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 17 Nisan 2014; 17:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Nexus4'e yüklenmiyor ''Bu öğe cihazınızla uyumlu değil.'' diyor,ama apk'sını bulurum ben şimdi :)

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google küçük şakasını yapmış . Nexus 4 uyumlu değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Nexus4'e yüklenmiyor ''Bu öğe cihazınızla uyumlu değil.'' diyor,ama apk'sını bulurum ben şimdi :)

Cidden Nexus 5 ile uyumlu değil nr saçma birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suan uzak masaustu baglantısından yazıyorum muhtesem bırsey bu. tek eksıgı klavyenın noktalama ısaretlerını yanlıs algılaması..
    Chrome Remote Desktop uygulaması Android için yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deltoid20 -- 19 Nisan 2014; 14:48:13 >
  • Harbiden başarlı ve pratik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.