Şimdi Ara

Fikret Orman: Fenerbahçe bunu yemez!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'nin derbide, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılamaması için gerçek performansından uzak mücadele edeceği iddiasına yanıt verdi.

Fenerbahçe ile çok önemli bir maç oynayacaklarını belirten Orman, "Elektronik bilet, kanunlar çerçevesinde yapılan bir uygulama. Şahsi fikrimi sorarsanız, ligin bitmesine bu kadar az zaman kala uygulanmaya başlaması yanlış. Daha sonra başlasa daha sempatik olabilirdi. Yorum yapmak bu saatten sonra kimseye bir şey kazandırmaz. Taraftarlarımızdan passolig kartlarını en kısa zamanda almalarını rica ediyorum. Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılma yolunda çok önemli bir maç oynayacağız ve taraftarımıza çok ihtiyacımız var. 80 bin kişilik Olimpiyat Stadı'nı doldurmalıyız, herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum" diye konuştu.

FENERBAHÇE DERBİSİ

Fenerbahçe'nin derbide, Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ne lig ikincisi olarak doğrudan katılamaması için gerçek performansından uzak mücadele edeceği şeklindeki dedikodular için "komik" yorumunu yapan Orman, "Bunlar komik şeyler. Beşiktaş ile Fenerbahçe ilk defa karşılaşmıyorlar. Rakipler birbirlerini ilk kez yenmiyorlar. Tarihten bu yana ezeli rekabet var. Fenerbahçe'yi derbiye motive etmek için iki kulüp haricindeki kulüplerin almış olduğu pozisyondur. Bunu da medya üzerinden yapıyorlar. Ne biz ne de Fenerbahçe Kulübü bunu yemez. Bunlar basit oyunlar. Herkes işine baksın" ifadesini kullandı.

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2014/04/16/fikret-orman-fenerbahce-bunu-yemez

• Bos konusmasin. Bu insanlar senin gibi para babasi degil biz halkin takimiyiz oyle her seye cikarip tonlarca para veremeyiz. Paramizi yerden toplamiyoruz biz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -kongre üyeliği kartı
    -bjk bonus
    -kart 1903

bu 3üne sahip oluyorsunuz ve hala maça gidemiyorsunuz...
    sizin yapacağınız işe...
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

-kongre üyeliği kartı
    -bjk bonus
    -kart 1903

sizin yapacağınız işe...

hocam her sene forma alıyor musunuz? bu kadar takımına bağlı bir kişi her sene en az 1 forma alır diye düşünüyorum. kartal yuvasında 75 tl üzeri alışveriş yapana kart bedava olucak. gidip formanı alırsın kartın arada kaynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

-kongre üyeliği kartı
    -bjk bonus
    -kart 1903

sizin yapacağınız işe...

hocam her sene forma alıyor musunuz? bu kadar takımına bağlı bir kişi her sene en az 1 forma alır diye düşünüyorum. kartal yuvasında 75 tl üzeri alışveriş yapana kart bedava olucak. gidip formanı alırsın kartın arada kaynar

yıllık aidatı olan bir kart bu.
    ayrıyeten kredi kartım var niye aktif bank'a çalık'a para kaptırayım?

formamı da aldım gri forma sezon başı sağolsunlar neredeyse hiç giymediler bu sezon
    yeni forma seneye artık şu an kombine için para biriktiriyorum.

forma alırken kulübe katkı diye düşünüyorum. çalık'a başbakana gidecekse param niye forma alayım?

bende bjk bonus-kart1903 zaten yok bu ikisini iyi ki almamışım hiçbir işe yaramadılar..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

quote:

-kongre üyeliği kartı
    -bjk bonus
    -kart 1903

sizin yapacağınız işe...

yıllık aidatı olan bir kart bu.
    ayrıyeten kredi kartım var niye aktif bank'a çalık'a para kaptırayım?

formamı da aldım gri forma sezon başı sağolsunlar neredeyse hiç giymediler bu sezon
    yeni forma seneye artık şu an kombine için para biriktiriyorum.

forma alırken kulübe katkı diye düşünüyorum. çalık'a başbakana gidecekse param niye forma alayım?

bende bjk bonus-kart1903 zaten yok bu ikisini iyi ki almamışım hiçbir işe yaramadılar..

hocam şu kartı bata çıka her türlü savunurum gerekliliği konusunda ama iş dönüp dolaşıp çalık holdinge gelince benimde elim kolum bağlanıyor çalık a 7.95 vereceğime gider 50 tl mi yakarım daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.