Şimdi Ara

A101 24 nisan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  A101 24 nisan A101 24 nisan A101 24 nisan
     A101 24 nisan A101 24 nisan A101 24 nisan

• Haricinin özellikleri yazmiyor sadece 1TB diyor. Hizi filan nasil acaba ? Fiyat uygun geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortadaki katalog bölgesel sanırım burada yok
  • Satamadıkları gereksiz ürünleri 2-3 haftada bir çevirmeye başladı A101. 5-6 ay önce gayet güzel ürünler getiriyordu artık cazibesi kalmadı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzbing

Satamadıkları gereksiz ürünleri 2-3 haftada bir çevirmeye başladı A101. 5-6 ay önce gayet güzel ürünler getiriyordu artık cazibesi kalmadı bence.

Bimden daha iyi ürünler getiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: utkuu_caan

Haricinin özellikleri yazmiyor sadece 1TB diyor. Hizi filan nasil acaba ? Fiyat uygun geldi bana.

Hızında falan hiç sıkıntı yok yaklaşık 5 sene önce vatandan yaklaşık bu fiyata almıştım masadan düşürdüm ve bozuldu 1 sene sonra. Vatan yenisi ile değiştirdi hemen 4 yıldır falan kullanıyorum. Çok dikkat ediyorum darbelere karşı artık. O günden bu güne gerek hız gerek kullanışlılık olarak tatmin edici. Adaptörlü yalnız sadece usb girişli değil. Ben sadece ev içinde kullanıyorum kardeşlerimle ortak olarak.
    Fiyat nasıl şu an ki piyasada onu bilemem.

Ama 30 40 tl fazlasına 2tb usb3.0 lı hdd le var diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberhoca -- 17 Nisan 2014; 16:47:10 >

• Boks torbası iyi midir başlangıç için
  • A101 tuzla şubesinde pcnin fiyatı düzeltilmişti 799 TL Muhtemelen diğer şubelerdede geçerlidir.
  • şu 16 gb lık hafıza kartı heryerde 30 lira,20 tl ye düşerse alınır anca
  • pc'nin fiyatı normal. ihtiyacı olan düşünenler alabilir. ama çok bişeyde beklemeyin alırken.

hdd'nin fiyatı bence yüksek. aynı şekilde microsd'lerde pahali geldi bana.
    kliksada daha uygunları satılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: fuzbing

Satamadıkları gereksiz ürünleri 2-3 haftada bir çevirmeye başladı A101. 5-6 ay önce gayet güzel ürünler getiriyordu artık cazibesi kalmadı bence.

Bimden daha iyi ürünler getiriyor

+1

3-4 aydır BİM'e uğradığım yok artık (1-2 kampanya ürünü alma dışında).
  • Laptop kaç ghz bilen anlayan var mı

Hediye olarak alacağım ve lol u açar mı sıkıntısız kaç fps verir

Bilgisayardan anlayan varsa teşekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 deki modelin aynisi ve windows 8 siz modeli n11 de 739 TL imiş arti hediye çeki chip para derken bu 150 lira dan fazla pahali oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nayir

A101 deki modelin aynisi ve windows 8 siz modeli n11 de 739 TL imiş arti hediye çeki chip para derken bu 150 lira dan fazla pahali oluyor.

okuma yazmayı ne zaman öğrendin kardeşim

taksitle peşin fiyatına satılan ürün 320gb disk ve 2 gb rame sahip. Axess kartınız yok, nakit alacaksanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

Laptop kaç ghz bilen anlayan var mı

Hediye olarak alacağım ve lol u açar mı sıkıntısız kaç fps verir

Bilgisayardan anlayan varsa teşekkurler

http://www.notebookcheck.net/Intel-Celeron-N2920-Notebook-Processor.109525.0.html

işlemci berbat hiçbir işe yaramaz bir laptop olmuş birde 4 çekirdek koymular yazık n11de lenovo var 2020 işlemcisi var buna 10 çeker çekle cartla curtla 685 e falan geliyor belki dahada ucuza getirilebilir.

• bu leptop ıcın uygun onerı lınk var mı bunun esdegerı özellikleri olan fiyat felan
  • Boks torbasi cope benziyor geldiginde bakarim ama kalite oldugunu asla dusunmuyorum.. Ayrica hic tavsiye etmiyorum teknik bilmiyorsaniz almayin kendinizi sakatlarsiniz.. Boks evde ogrenilmez once bir salona gidin kum torbasina nasil calisilir ogrenin ve alacaksaniz daha sonra eve alin..
  • burda göremedim ama hürrem marka döküm kapaklı tencere ve tava getiriyorlar. nasıldır bilen var mı arkadaşlar
  • a4 mouse önerir misiniz birde modelini bulamadım ben gamer falan yazıyor nette
  • Beş altı aydır bime de a 101 e de pekişe yarar bişey gelmiyor sanki..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.