Şimdi Ara

Yanal'ın derbi kadrosu şekillendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'a karşı Sarı-lacivertliler'de kaleyi Volkan Demirel koruyacak..

Defans hattında cezası biten Gökhan Gönül, Medical Park Antalyaspor maçında 2 gol atan ve başarılı bir performans gösteren Michal Kadlec, Bruno Alves ve ağrıları bulunmasına rağmen Caner Erkin görev yapacak.

Defans hattının önünde cezasını tamamlayan Mehmet Topal, Beşiktaş karşısında kadroda olacak.

Teknik direktör Ersun Yanal, orta sahada Salih Uçan'a görev vermeyi planlıyor. Yanal'ın bu bölgedeki alternatifi ise Emre Belözoğlu olacak. Orta sahada Raul Meireles'in de Salih Uçan'la birlikte görev yapması bekleniyor.

Sarı-lacivertlilerin en büyük gol silahı yine Emmanuel Emenike olacak. Musa Sow ve Dirk Kuyt da her zaman olduğu gibi 3'lü hücum hattının kanatlarında görev yapacak

Kaynak:NTVSpor

• emreyi keseceğine hiç inanmıyorum.
  • Hay Emre'ne be bıktım şu adamdan. Alper niye oynamıyor?
  • yanlış kadro olur.. keşke aşağıdaki gibi çıksak.

mert-bekir-topuz-kadlec-hasan ali-selçuk-salih-holmen-sow-kuyt-emenike

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

yanlış kadro olur.. keşke aşağıdaki gibi çıksak.

• Bu saatten sonra Alper, Emre fark etmiyor aga. Şampiyonuz yormayın kafaları.
  • Alper niye yok ki ? Salihi son 30 dakikada falan kullansak bence daha mantıklı. Ya da 45 dakika Salih, 45 dakika Alper. Çünkü Salih maçın içinde hep etkili kalamıyor.
  • Alper mutlaka oynamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topuz? hasan ali? selçuk ?holmen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Bu saatten sonra Alper, Emre fark etmiyor aga. Şampiyonuz yormayın kafaları.

Orası öyle de bu Emre denen tip kaldığı sürece oynayacak belli ki. Yazın yollasalar bari.
  • quote:

çakal

Sow sag forvet
    Emenike sol
    Kuyt ta ileri uç olsun

• volki-gg,alves,kadlec,caner-topal,raul,alper-kuyt,sow,emenike şeklinde olmalı kadro.2 hafta önce yaptığı o hareketlerden takımı 10 kişi bıraktıktan sonra ne emresi?otursun yedekte beyimiz.
  • sampiyonluk garanti zaten, artık bütün maclarda salih ve alper oynatılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

çakal

Sow sag forvet
    Emenike sol
    Kuyt ta ileri uç olsun

Aynen hocam..bide eksilemişler beni

• Kazansakta kutlasak şampiyonluğu taşkınlık çıkarmadan

• 60 dk Salih daha sonra Alper diyorum.Emre hiç girmemeli.
  • Meireles ile Emre yerine stabil olarak en az orta kalite oynayacak sağlam 2 orta sahamız olsaydı 20 puan fark bile olurdu bu sezon. Bir kere sakat olmadığı takdirde Alper banko oynamalı. 2.ise bir çok kişi bunu kabul etmez bence ama eğer illa orta sahada 1 tane full defansif tek vasıflı bir adam oynatılcaksaki ben bunuda doğru bulmuyorum Selçuk Topal'dan daha iyi bir oyuncudur. İkiside topa vurmayı bilmez pas atmayı bilmez teknik yoksunu tek yönlü adamlar fakat Selçuk'un hava hakimiyeti çok daha üstündür ve orta sahada kazanılacak hava topları çok önemlidir. Ayrıca ilerleyen yaşı ve az çok kazandığı tecrübe ile Topal'a göre daha mantıklı hamleleri var. Ersun hocanın yerinde olsam Selçuk-Salih-Alper ile çıkardım Salih'i tedbirli olarak 2 yönlü oynatır 45-50 dakika atacağı ara paslarını kullanırdım. 2 tane ara pasları çok iyi kullanacak forvet var elimizde.
  • Maç hangi gün beyler ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.