Şimdi Ara

Arabam ne kadar eder sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa arkadaşlar 1996 model beyaz mpi motor tempram var full bakımlı cok para harcadım ama sıkıldım piyasa cok fena ikinci Elde biliyosunuz araçta değişnde var boyada 9600 e anlaştım sizce satmalımıyım bi dahaki aya muanesi felan var. Clio alacam inş 16 bine kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 17 Nisan 2014; 12:48:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9600 verdilerse hemen ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

9600 verdilerse hemen ver

Nedeni açıklarsan dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

Nedeni açıklarsan dostum

birinci sebebi elinde bekletmemiş olursun ayrıca gidecek fiyatı belli, şimdi internetten bakıyorumda millet baya bir fiyat istemiş bende biran 9600 e iyi dedim ama kararsız kaldım fiyatlar çok yükselmiş 1.6slx lere baktım ben fiyat olarak,
    ayrıca geçen ay burdan arkadasım aldı tipo o da 8.900 e almıştı
  • quote:

quote:

quote:

Nedeni açıklarsan dostum

birinci sebebi elinde bekletmemiş olursun ayrıca gidecek fiyatı belli, şimdi internetten bakıyorumda millet baya bir fiyat istemiş bende biran 9600 e iyi dedim ama kararsız kaldım fiyatlar çok yükselmiş 1.6slx lere baktım ben fiyat olarak,

İşte fiuatlar fena o aklıma takılıyo

• 3 ay önce arkadaşım tipo 1.6 slx ie elektronik klimalı olanını sattı 12 bine. 2000 model değişeni yoktu. 170 bin küsürdeydi. ancak sıkıntıları vardı sağından solundan yağ sızdırıyordu. alan adam kaportaya baktı aldı sadece. set vardı bir de arabada 1000 liralık.
  • Sx mi sxakmi onuda yasarsaniz daha iyi yardimci olurlar klima var mu?

• quote:

quote:

quote:

Nedeni açıklarsan dostum

Hocam 9600 bence çok az, biz geçen hafta 1999 model şahini 10bin e sattık

• CaNeRR kullanıcısına yanıt
    Netteki fiyatları fazla kafama takma arabanın ederi 9.000 ve altıdır. Hem muayenesi geldi diyorsun 200lirada oradan kârın var bence vermelidir çok iyi fiyat

• Araba mpi motor 1.6 ie slx 4 nokta enjeksiyonlu modeli klima yok

• evet o zaman fiyatı çok düşük kaldı
  • quote:

evet o zaman fiyatı çok düşük kaldı

Vermeyim mi o zaman

• Beyler acil

• Hocam ben olsam vermezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: theycantmeasureheart

Hocam ben olsam vermezdim

Nedeni yazarmısın usta

• hocam ben adam gibi okumamışım konuyu
    9800 vermişler, 10 bin yani
    kesin diyorum bak ver gitsin
    bi dahaki ay muayenesi cartı curtu yine bi dünya masraf yapacaksın hiç yapma, ha 10250 ye vermişiin ha 9800 e ne fark eder ver gitsin birde ben 99 sandım 96 modelmiş ver gitsin
  • Hocam 9600 iyi fityat hocam sen bakma kimseye nerdeyse 20 yasinda gayet iyi rakam muayene ivir zivir derken 500 tl masraf.Alacagin clio 16bin demissin 2003 modelden asagiysa alma az para degil ama ben olsam oparaya 2004 marea alirdim daha saglam konforlu..

• quote:

hocam ben adam gibi okumamışım konuyu
    bi dahaki ay muayenesi cartı curtu yine bi dünya masraf yapacaksın hiç yapma, ha 10250 ye vermişiin ha 9800 e ne fark eder ver gitsin birde ben 99 sandım 96 modelmiş ver gitsin

Bu mantıkta doğru bir mantık hocam. Ben tempradan çok anlayarak konusmuyorum haşa, ama ne bileyim 99 model şahin 10a gidiyorsa tempra daha üste gider gibi gelmişti. Aslında halen öyle düşünüyorum ancak işin içine muayene masrafı falan filan girince çok değişiklik olmuyor totalde. Ha 9800 e vermişsin, ha muayenesini yaptırıp arkadaşın da dediği gibi 10250 vermissin aynı hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theycantmeasureheart

quote:

hocam ben adam gibi okumamışım konuyu

Bu mantıkta doğru bir mantık hocam. Ben tempradan çok anlayarak konusmuyorum haşa, ama ne bileyim 99 model şahin 10a gidiyorsa tempra daha üste gider gibi gelmişti. Aslında halen öyle düşünüyorum ancak işin içine muayene masrafı falan filan girince çok değişiklik olmuyor totalde. Ha 9800 e vermişsin, ha muayenesini yaptırıp arkadaşın da dediği gibi 10250 vermissin aynı hesap.

valla biz fikrimizi söylüyoruz arkadasa, gerisini kendisi bilir,yüksek fiyattan ilan açar satılmazsa satılmaz, eger daha yüksege satmak istiyorsa denedim satamadım demekki gideri buymuş der, yada benim dediğim gibi verir kurtulur bende öyle yaptım kendi aracımı satarken ne ugraşacam muayenede orda burda verdim gitti :)

• 20 yaşına gelmiş karbüratörlü arabalara bu piyasada 10 000 tl üzeri fiyat istendiği için kızdım kimsenin ağzına bakmadım gittim 9200 tl ye 60 000 km de 2005 model LADA VEGA 1.5 8v sedan aldım çok ta memnunum. Başka araç olarak o paraya ancak 1992 model şahin alınabiliyordu. herkezin kendi fikri kendi parası ama kusura bakmayın ben o arabaya o parayı vermezdim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.