Şimdi Ara

SON DAKIKA - Aziz Yıldırım'ın Yargıtay'a Yaptığı İtiraz Reddedildi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
4.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerlilerin işi de ak partinin yaptığı yolsuzluklara benzedi. biri para çalar inkar eder,biri yolsuzluk yapar örgüt kurar inkar eder. Hala şike yapmadık diyenler var,tamam kardeşim siz yapmadınız zaten şike,aziz yıldırım yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: Sewerus Snape

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çay sigara internet

quote:

quote:

quote:

kimse bana fener şike yapti diyemez.o sezonu canlı canlı seyrettim.kalecilerin gol atmak icin bizim ceza sahamiza kadar geldigini butun takımların trabzonu sampiyon yapicaz feneri yenicez diye acıklama yaptıgını gozle gordum.hiccc şike mike yoktu.

süper ligde bir takım son 18 maçında 17 galibiyet 1 beraberlik alıyorsa şikenin kokusu çıkmıştır.özellikle ligin ikinci yarısında bu varsa daha vahim bir durum.

başarı olamaz yani oylemi?bu mantıkla yola cıkarsak uni sinavina giren ve full ceken cocuguda kopya cekti diye iceri alalim.

süper ligden bahsediyoruz burda.

galatasaray bile en kral zamanında uefa yı aldığında böyle istatistikler olmamıştır.bu istatistik zaten anormal bişeylerin olduğunu gösteriyor.

dostum ne alaka ya.cok iyi bir kadro kurarsin cok başarılı olursun.istikrar yakalarsin.hic yenilmezsin.bunun adı şike mi?
    ya gs li arkadaşlar.lütfen ağzınızdan şu şike olayini birakin artık.yok öyle bişey.sadece yukardaki büyük adamlar aziz yıldırımı indirmek istediler.indirdiler.bu tapelere telefon gorusmelerine hicbirşeye inanmiyorum ben.bunların hepsi düzmeceeee.mahkemelerde düzmece tapelerde düzmece.aziz yıldırım devrini bitirmek istediler.bugun bitirdiler.ozman bu senede şike.10 puanla 13 puanla şuana kadar en erken sampiyonlugumuzu ilan etme firsatimiz varmış.buda şike ozman.

Telefon görüşme kayıtlarına Aziz Yıldırım itiraz etmiyor ki...Kabul ediyor...Daha nesini savunacaksınız artık...

Bu seneye gelince Fatih Terim gönderilmeseydi yada Yıldırım Demirören aracılığıyla araları bozulmasaydı başkanla 10 puan fark atabilirmiydiniz...Galatasarayın sahasında gol pozisyonunuz olmadan nasıl maç bitirdiniz..Biz 6-0 yenildiğimizde bile daha iyi oynamıştık...Sen 10 puan fark atıyorsun gol pozisyonun yok...Ayrıca tek kulvarda mücadele ediyorsun...Biz Şampiyonlar ligi,Türkiye Kupası,Lig mücadelesi veriyoruz...

İşte tapelerin Ağrı dağı ne kadar gerçekse o kadar gerçek olduğunu kanıtlayan bir belge daha...Kayıtları kabul ediyorlar...

bak dostum sana bişi diyimmi fatih terim olsa belki puan farki daha fazla olurdu.bu konuda cok ciddiyim.2 yıl ust uste sampiyon oldunuz.iyi oldugunuzdan dolayimi hayirrrrr.fb kotuydu bjk mali krizle mucadele ettiği icin sampiyon oldunuz.gorenle cok buyuyk futbolla sampiyon oldunuz zannedcek.hakemleri dove ustune yuruye yuruye fatih terimin ona konusma buna konusu diye diye oldunuz.

bize demissinki en son oynanan macta gol pozisyonunuz yoktu.cok normal.sizin sahanizda oynadik.sizde bizim sahamizda 2 -0 yenildiginiz macta gol pozisyonuz yoktu.cok normal sonuclar bunlar.kendi evindede boyle bitmesi lazim zaten.6-0 dami siz iyi oynadniz ? kac yasındaydin ozaman macta?maci canli seyrettim ben.ortega kirmizi kartla atildikdan sonra bile sizden daha iyi oynadik.bizden daha iyi oynadinizda niye 6 tane yediniz.

Siz şampiyon olduğunuzda iyi oyununuzdan, Galatasaray 2 sene üst üste şampiyonluk avrupada çeyrek final vs iki süper kupa -size karşı- kötü oyunla. Ne ala memleket :)

Bu sene Fenerbahçe ve Beşiktaş iyi oynadı biz kötüydük. Mancini ile dahi 4 puan farka kadar yaklaştık. Aynı durumda İmparator ile sizi daha da zorlayacağımız hatta önünüze geçebilmemiz kesindi.

10 kişi kaldığımızda bile süper kupada spiker sanki eksik olan Fenerbahçe diyordu. Neden çünkü çok iyi oynuyorduk. Ben hangi deplasman olursa olsun banko yeneriz diyordum. Kötü oyun filan diye uydurma. Bu seneki Galatasaray'ı belkide hayatın boyunca tekrar göremeyeceksin...

bi daha goremiycekmiyim..2010 2011 sezonunda 2 3 tane gs liyle forumda mac analizi yapiyorduk.gs li adamlara burdan pm atiyordum gelin maci seyredin diye.sizin taraftarlar da ben gs yi tutmayi biraktim diye cevap veriyordu.haa ininde kotu gunleri bitti.guzel gunler bekliyor bizi.ister kız bana ister söv.gayet Objektif bu durum.a simdi gene cıktılar ortaya.2 yıl işler iyi gitti ya.seneye bu tablodan daha kotusunu goreceginize eminim.cok net gozukuyor.gs devri bitti.cok kotu gunler bekliyor sizi.fb

Ben başka forumda da takılıyorum orda da aynı durum var. Şu geçirdiğimiz 2 yıl boyunca takılan üye sayısı elle sayılacak kadardı ama bu sene çoğaldı. Neden ? Çünkü şampiyonluğa oynuyorsunuz diye. Bu konuda bir tek Beşiktaşlılar normal. İyi günde de kötü günde de aynılar. Sene başında Fatih Terim gibi bir hoca ayrıldı takımdan. Mancini için antudaki yazıları okumuştum gelmesini o kadar istiyordular ki. Biliyorlardı bu takımla bişey yapamayacağını. Başa dönelim. FT gitti. Yabancı sınırından dolayı Ambarat'ı yollamışın. Bruma gibi bir oyuncun sezonu kapatmış. Burak Selçuk gibi takımın bel kemiği diyeceğin oyuncular berbatlar. Avrupa'da ZTK'da ve ligde mücadele ediyorsun. Pek siz ? Tek kulvar. Maçı oyna hafta düşün. Aradaki fark çok. Hee seneyede böyle olacak. Şikeden dolayı Avrupa'da olamayacağınız için. Ama ben Ünal Aysal'a güveniyorum. Yeni transferlerle birlikte 4. yıldız için sonuna kadar gideceklerdir. Bize çok bitti dendi. Bitiren biz olduk...

hala aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz.bizmi gönderdik ft mi?bizmi gönderdik amrabati satip da yerine 5 para etmez yabanci transferleri?tabiki rakibimin kotu olmasini isteyecegiz.siz aykut kocaman kalsin demiyormuydunuz?seneyede cok rahatiz.ve şampiyonlugun en buyuk adayi gene biziz her zamanki gibi.fatih terim olsaydi bu durumu değiştiremezdi kesinlikle.cünkü bizim icin kötü günler gecirdiğimiz günler geride kaldi.futbolcular artık kafasını tamamen futbola veriyorlar.görüyorsun değilmi bizim takimi ?dk 90 da bile pres yapiyorlaar gol kacirinca ağlıyorlar.valla görünen köy kılavuz istemez.seneye daha iyi olucaz.bizde bizdeki cöp oyunculari göndericez.daha kaliteli oyuncular alicaz.sizde o ışığı göremiyorum ne yazikki

"fb kotuydu bjk mali krizle mucadele ettiği icin sampiyon oldunuz." bunu yazıp 2 sene şampiyon olduğumuz döneme bahane üreten sen şimdi de bana bizim sorunumuz değil biz tabiki sizin kötü olmanızı isteriz diyorsun. O zaman sizin kötü dönemlerinizden bize ne ki bu bahaneleri söylüyorsun. Her sene şampiyon olacağız diye bir kaide yok. 2 sene üst üste şampiyonluğun dahi zor olduğu ligde 3. sene hele ki böyle bi dönemde zaten imkansızdı. İyi dönemdesiniz kabul ama ben o kadar kötü bi dönemde olduğumuzu düşünmüyorum. Seneye 0'dan başlayacağız. Gidenler olacak gelenler olacak. Beşiktaş'ın da çok ciddi yarışın içinde olacağı ligde inş ipi göğüsleyeceğiz. Bu konu uzar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kimse bana fener şike yapti diyemez.o sezonu canlı canlı seyrettim.kalecilerin gol atmak icin bizim ceza sahamiza kadar geldigini butun takımların trabzonu sampiyon yapicaz feneri yenicez diye acıklama yaptıgını gozle gordum.hiccc şike mike yoktu.

süper ligde bir takım son 18 maçında 17 galibiyet 1 beraberlik alıyorsa şikenin kokusu çıkmıştır.özellikle ligin ikinci yarısında bu varsa daha vahim bir durum.

başarı olamaz yani oylemi?bu mantıkla yola cıkarsak uni sinavina giren ve full ceken cocuguda kopya cekti diye iceri alalim.

galatasaray bile en kral zamanında uefa yı aldığında böyle istatistikler olmamıştır.bu istatistik zaten anormal bişeylerin olduğunu gösteriyor.

dostum ne alaka ya.cok iyi bir kadro kurarsin cok başarılı olursun.istikrar yakalarsin.hic yenilmezsin.bunun adı şike mi?
    ya gs li arkadaşlar.lütfen ağzınızdan şu şike olayini birakin artık.yok öyle bişey.sadece yukardaki büyük adamlar aziz yıldırımı indirmek istediler.indirdiler.bu tapelere telefon gorusmelerine hicbirşeye inanmiyorum ben.bunların hepsi düzmeceeee.mahkemelerde düzmece tapelerde düzmece.aziz yıldırım devrini bitirmek istediler.bugun bitirdiler.ozman bu senede şike.10 puanla 13 puanla şuana kadar en erken sampiyonlugumuzu ilan etme firsatimiz varmış.buda şike ozman.

Telefon görüşme kayıtlarına Aziz Yıldırım itiraz etmiyor ki...Kabul ediyor...Daha nesini savunacaksınız artık...

Bu seneye gelince Fatih Terim gönderilmeseydi yada Yıldırım Demirören aracılığıyla araları bozulmasaydı başkanla 10 puan fark atabilirmiydiniz...Galatasarayın sahasında gol pozisyonunuz olmadan nasıl maç bitirdiniz..Biz 6-0 yenildiğimizde bile daha iyi oynamıştık...Sen 10 puan fark atıyorsun gol pozisyonun yok...Ayrıca tek kulvarda mücadele ediyorsun...Biz Şampiyonlar ligi,Türkiye Kupası,Lig mücadelesi veriyoruz...

İşte tapelerin Ağrı dağı ne kadar gerçekse o kadar gerçek olduğunu kanıtlayan bir belge daha...Kayıtları kabul ediyorlar...

bak dostum sana bişi diyimmi fatih terim olsa belki puan farki daha fazla olurdu.bu konuda cok ciddiyim.2 yıl ust uste sampiyon oldunuz.iyi oldugunuzdan dolayimi hayirrrrr.fb kotuydu bjk mali krizle mucadele ettiği icin sampiyon oldunuz.gorenle cok buyuyk futbolla sampiyon oldunuz zannedcek.hakemleri dove ustune yuruye yuruye fatih terimin ona konusma buna konusu diye diye oldunuz.

bize demissinki en son oynanan macta gol pozisyonunuz yoktu.cok normal.sizin sahanizda oynadik.sizde bizim sahamizda 2 -0 yenildiginiz macta gol pozisyonuz yoktu.cok normal sonuclar bunlar.kendi evindede boyle bitmesi lazim zaten.6-0 dami siz iyi oynadniz ? kac yasındaydin ozaman macta?maci canli seyrettim ben.ortega kirmizi kartla atildikdan sonra bile sizden daha iyi oynadik.bizden daha iyi oynadinizda niye 6 tane yediniz.

Siz şampiyon olduğunuzda iyi oyununuzdan, Galatasaray 2 sene üst üste şampiyonluk avrupada çeyrek final vs iki süper kupa -size karşı- kötü oyunla. Ne ala memleket :)

Bu sene Fenerbahçe ve Beşiktaş iyi oynadı biz kötüydük. Mancini ile dahi 4 puan farka kadar yaklaştık. Aynı durumda İmparator ile sizi daha da zorlayacağımız hatta önünüze geçebilmemiz kesindi.

10 kişi kaldığımızda bile süper kupada spiker sanki eksik olan Fenerbahçe diyordu. Neden çünkü çok iyi oynuyorduk. Ben hangi deplasman olursa olsun banko yeneriz diyordum. Kötü oyun filan diye uydurma. Bu seneki Galatasaray'ı belkide hayatın boyunca tekrar göremeyeceksin...

bi daha goremiycekmiyim..2010 2011 sezonunda 2 3 tane gs liyle forumda mac analizi yapiyorduk.gs li adamlara burdan pm atiyordum gelin maci seyredin diye.sizin taraftarlar da ben gs yi tutmayi biraktim diye cevap veriyordu.haa ininde kotu gunleri bitti.guzel gunler bekliyor bizi.ister kız bana ister söv.gayet Objektif bu durum.a simdi gene cıktılar ortaya.2 yıl işler iyi gitti ya.seneye bu tablodan daha kotusunu goreceginize eminim.cok net gozukuyor.gs devri bitti.cok kotu gunler bekliyor sizi.fb

Ben başka forumda da takılıyorum orda da aynı durum var. Şu geçirdiğimiz 2 yıl boyunca takılan üye sayısı elle sayılacak kadardı ama bu sene çoğaldı. Neden ? Çünkü şampiyonluğa oynuyorsunuz diye. Bu konuda bir tek Beşiktaşlılar normal. İyi günde de kötü günde de aynılar. Sene başında Fatih Terim gibi bir hoca ayrıldı takımdan. Mancini için antudaki yazıları okumuştum gelmesini o kadar istiyordular ki. Biliyorlardı bu takımla bişey yapamayacağını. Başa dönelim. FT gitti. Yabancı sınırından dolayı Ambarat'ı yollamışın. Bruma gibi bir oyuncun sezonu kapatmış. Burak Selçuk gibi takımın bel kemiği diyeceğin oyuncular berbatlar. Avrupa'da ZTK'da ve ligde mücadele ediyorsun. Pek siz ? Tek kulvar. Maçı oyna hafta düşün. Aradaki fark çok. Hee seneyede böyle olacak. Şikeden dolayı Avrupa'da olamayacağınız için. Ama ben Ünal Aysal'a güveniyorum. Yeni transferlerle birlikte 4. yıldız için sonuna kadar gideceklerdir. Bize çok bitti dendi. Bitiren biz olduk...

hala aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz.bizmi gönderdik ft mi?bizmi gönderdik amrabati satip da yerine 5 para etmez yabanci transferleri?tabiki rakibimin kotu olmasini isteyecegiz.siz aykut kocaman kalsin demiyormuydunuz?seneyede cok rahatiz.ve şampiyonlugun en buyuk adayi gene biziz her zamanki gibi.fatih terim olsaydi bu durumu değiştiremezdi kesinlikle.cünkü bizim icin kötü günler gecirdiğimiz günler geride kaldi.futbolcular artık kafasını tamamen futbola veriyorlar.görüyorsun değilmi bizim takimi ?dk 90 da bile pres yapiyorlaar gol kacirinca ağlıyorlar.valla görünen köy kılavuz istemez.seneye daha iyi olucaz.bizde bizdeki cöp oyunculari göndericez.daha kaliteli oyuncular alicaz.sizde o ışığı göremiyorum ne yazikki

"fb kotuydu bjk mali krizle mucadele ettiği icin sampiyon oldunuz." bunu yazıp 2 sene şampiyon olduğumuz döneme bahane üreten sen şimdi de bana bizim sorunumuz değil biz tabiki sizin kötü olmanızı isteriz diyorsun. O zaman sizin kötü dönemlerinizden bize ne ki bu bahaneleri söylüyorsun. Her sene şampiyon olacağız diye bir kaide yok. 2 sene üst üste şampiyonluğun dahi zor olduğu ligde 3. sene hele ki böyle bi dönemde zaten imkansızdı. İyi dönemdesiniz kabul ama ben o kadar kötü bi dönemde olduğumuzu düşünmüyorum. Seneye 0'dan başlayacağız. Gidenler olacak gelenler olacak. Beşiktaş'ın da çok ciddi yarışın içinde olacağı ligde inş ipi göğüsleyeceğiz. Bu konu uzar

seneye mancini kalirsa lucescu gibi kalitelli bir teknik adam gelmezse seneye bu yarışda sizi görmüyorum kesinlikle.hatta 2010 2011 v2 ye hazir olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: V.Masuka

http://vamosgalatasaray.net/

ft icinde yapsana bitane.
  • Aziz Yıldırım yavaş yavaş görevi başka birine bıraksın yoksa 2. kez cezaevine giren bir başkanımız olacak.Yani bir Avrupa klübü olsa başkan utanır ve anında istifa eder bizim renktaşlar şike yok deyip durumu geçiştirmeye çalışıyorlar.Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin en iyi başkanı da olsa takıma 3 Temmuz 2011'den beri şike damgası vuruldu.Hala Aziz Yıldırım'ı destekleyen renktaşlar şike yok diyorsa kendilerini kandırırlar çünkü tarihi farkla şampiyon olacağız fakat şampiyonlar liginde yokuz.Olsak bile bu kadronun iş yapacağını zannetmiyorum.Arsenal'e elendik ve elenmeseydik Dortmund Napoli marsilya olan gruba düşecektik.Kaç puan toplayacaktık o grupta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bahane hazır hemen.Siz bu süreç olmasaydı 2 sene şampiyon olabilir miydiniz.Türkiye Kupası zsaten yedekler oynuyor.ŞL de ise chelsea maçında gördük nasıl oynuyorsunuz sen de bana kanıtlarsan 5 kilo kokoreç.Bu kadar ses kaydı çıkmışken aziz yıldırımın çıkmamış olması bile durumu gösteriyor.Yeniliyonuz şike ona şike buna şike bana kıytırık tapeleri gösterme vergi kaçırır ceza yok spk dan para kaçırır ceza yok sonra adalet yok ya inşallah sizinde başınıza gelir böyle birşey ozaman km güler bakarız zaten 8 takımın adı geçerken sadede fb ye yüklenilmesi durumu açıklıyor.Sizde her başarısızlığınızda bi bahane bulmayın

• Beter olsun suç makinesi
  • Aziz Yıldırım'ın şike yaptığını ya da bizim kulübün vergi kaçırmadığını söyleyenler fanatiklikten gözü dönmüş insanlar bana göre.
  • Yazık ki ne yazık.

Taraftarlık başka birşey adalet bambaşka birşey. Adalet herkese lazım. Lütfen adaletli olun. Şike yapmış ne olmuş Fenerbahçe şampiyon olmuş. Hakimler Savcılar ne zaman Federasyon oldu. Doping yapan sporcu ne zaman hapse atıldı. Ne yapıyorlar doping alana. Spordan men ediyorlar en fazla. Şikeyle mi kazanmış ikinci kim ver ona kupayı. Lanet olsun kupasına da. Ancak şike yaptı diye terör örgütü yaftası giymek suç örgütü kurmak. Devran döner sokakta gezeni alırlar suç örgütünden atarlar hapse. İşlerine geldiği gibi.

Adalet mi unutmamak gerek bütün masum idamların tamamına yakını mahkemelerce verildi. Kimse haksız karar verdi diye hakimi idam etmiş mi yok. Adalet herkese lazım. Ülkemin düştüğü hale, geldiğimiz noktaya bakıyorum yazık demekten başka birşey bulamıyorum.
  • tayyibi severim ama bu şike işlerinde o kadar vurdumduymazki . azizin kalemi kırılmış hala geziyor tozuyor kimsenin karıştığı yok aynısı bizim başımıza gelse tutuklanmamız 10 dakikayı geçmez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: METALLICAforever

Aziz Yıldırım yavaş yavaş görevi başka birine bıraksın yoksa 2. kez cezaevine giren bir başkanımız olacak.Yani bir Avrupa klübü olsa başkan utanır ve anında istifa eder bizim renktaşlar şike yok deyip durumu geçiştirmeye çalışıyorlar.Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin en iyi başkanı da olsa takıma 3 Temmuz 2011'den beri şike damgası vuruldu.Hala Aziz Yıldırım'ı destekleyen renktaşlar şike yok diyorsa kendilerini kandırırlar çünkü tarihi farkla şampiyon olacağız fakat şampiyonlar liginde yokuz.Olsak bile bu kadronun iş yapacağını zannetmiyorum.Arsenal'e elendik ve elenmeseydik Dortmund Napoli marsilya olan gruba düşecektik.Kaç puan toplayacaktık o grupta?

Hocam arada gaza gelip paylaşımlar yapıyoruz...Seni ve senin gibi arkadaşları kırıyorsam kırdıysam özür dilerim...Bazen cevap vermek zorunda kalıyor insan...

Şu düşünceni Tüm Fenerbahçe camiası 3 Temmuz da sahiplenseydi...Şu anda çok farklı şeyler olurdu.Sadece Fenerbahçe için değil Türk futbolu için...Ama bir kişi uğruna ülkede futbolu bitirdiler...

Dün Bursa-Galatasaray maçını izliyorum 2-0 gerideyiz hiç üzülmüyorum ama içimden diyorumki bunlara şimdi teşvik gitmiştir baksana bursaya nasıl oynuyor diyorum...İkinci yarı 5-2 galip geldik...Foruma bir bakayım dedim.Fenerbahçeli arkadaşlar maçın şaibeli olduğunu yazmışlar...Galatasaray sözde şike yapmış.Yani bir maç oynanıyor ve iki devrede düşünce yapılarımız bunlara çalışıyor...Çünkü artık futbol yok...

• Aziz Yıldırımı hiç sevmem Türk futbolunun kamburudur bence. Ama yargı cinayeti işlendiğini de görmezden gelemeyeceğim.
    Bu adam, adam öldürmemiş. Yüz kızartıcı suçu yok. Şike yaptıysa verirsin cezasını olur biter. İş tamamen siyasi.
    Bugün yüz çevirirsek bu işe, yarın adalet bize lazım olduğunda ne yapacağız.
    GALATASARAYLIYIM ÇOK ŞÜKÜR.
  • Arkadaşlar hala neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. Öncelikle ben bir Galatasaraylıyım. Bana tapeler dışında somut delil vs. gösterin tamam diyeyim ama yok işte. Hatta o tapelerin elde edimi de ne kadar yasa içi dinlemeler iledir meçhul. Aziz Yıldırım ve avukatlarının da itirazı bunadır. Adamlar mahkemede savunmalarını bile yapamadı. Habire önlerine tapeler çıktı ama tapeler bu cezayı vermek için yeterli bir delil değil. Adamlar buna itiraz ediyor bu nedir kardeşim yav diyor. Bakın ben bir Galatasaraylı olarak bunları görüyor ve söylüyorum.

Ha bir de işin TFF ayağına gelelim. Mahkeme ve yargıtay "bence" her ne kadar yanlış karar verdiyse de TFF de yanlış daha doğrusu "eksik karar" vermiştir. Evet, o tapeler Aziz Yıldırım'ın mahkemelerce ceza almasına yetmez ama Fenerbahçe'nin TFF tarafından ceza almasına yeter de artar bile... FB her ne kadar TFF tarafından ceza almadı gibi görünse de aslında almıştır. Ama eksik almıştır. Bazı yöneticileri cezalar almıştır ancak puan silme veya küme düşürme, Aziz Yıldırım'ın spordan men edilmesi gibi bazı cezalar eksik kalmıştır.

Sonuç: Dikkat ederseniz ilk paragrafta hiç Fenerbahçe'nin ismi geçmiyor. O işin bağımsız mahkemeler kanadı. Mahekeme Fenerbahçe'ye bu konuda zerre ceza veremez ve kararları pekala Feneri değil Aziz Yıldırım'ı bağlar. Gelelim 2. paragrafa... Burada işin TFF kanadı devreye giriyor. Biliyorsunuz TFF özerk bir yapı yani mahkemenin kararlarında bakmaksızın ceza kesebilir. Mesela mahkeme Aziz Yıldırım'a ceza vermeseydi ki doğrusu aslında budur TFF yine de ceza kesebilirdi ki kesmeli de. Yani dediğim şu; tapeler mahkeme için delil niteliği taşımamalı ama TFF için delilin daniskasıdır, ceza için yeterldir.

Velhasıl ben bir Galatasaeraylı olarak Aziz Yıldırım'ın mahkemelerce cezaya çarptırılmamasının gerektiğini görüyor ve söylüyorum. Umarım siz de TFF den almanız "gereken" cezalar için bunları görüp söyleyebilirsiniz.
    (Bilal'e anlatır gibi anlatmaya çalıştım, umarım yeterlidir)

• Kaçakçılarda dışarıda cirit atsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: basketcij

quote:

Orijinalden alıntı: Sinuessa en Valle

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Vergi kacirip halkin yetimin parasini yeseymis girmezmis

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/besiktasa_kara_rapor-1088135

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1524409-spkdan-fenerbahceye-ceza

Aziz Yıldırım biz yaptık ama onlar yaptı deyince gülüp aynı argümanı burada sunmak nedir?

Samimiyet gerekiyor azıcık.

Tescillenmiş birşey varsa herkes cezasını çeksin...

Galatasarayın tescillenmiş bir şikesi yok..Bu durumda Aziz Yıldırım iftira atıyor...

Arkadaş olmuş gerçekleşmiş ceza verilmiş bir durumu ortaya koyuyor...Azıcık Fark var...

Vergi olayı örneği üzerinden konuşuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Fenerbahçe'yi küme düşürmemek için bir insanı hapise atmak iyi birşey değil.

Aziz Yıldırım'ı sevmesem de, hapise girmesi kötü olmuş.

Fenerbahçe'yi küme düşürselerdi yüzlerine bulaştırmayıp, Fener şuan yine süper ligde olacaktı ve ''şikeci'' damgasını çok yemeyecekti, unutulup gidecekti.

daha bitmedi hocam yeni başlıyor daha herşey. uefa yargılama sürecinni taamen bitmesini bekliyordu. şimdi cezalar küme düşme eksi puanlar gelecek daha yeni başlıyor
  • Aziz yıldırım fenerbahçeye bugune kadar kazandırdığı şeyleri es geçmiş olamayız sampiyonluklar olsun yıldız oyuncular olsun daha neler neler tabiki bu süreçte yaşanan herşey hem fenerbahçe camiasını hemde taraftarları üzmüştür ama şu gerçektir Sabır acıdır, meyvesi tatlıdır ben aziz yıldırım eskiden çok severdim ama artık içim bu olaylardan sonra soğudu ama nedeni şikeden dolayı değil artık istenileni vermemesi ve fenerbahçeyi Saman altından su yürütmek gibi artık kendisini fenerbahçenin önünde tutmuş ve bütünleştirmiştir ve her lafında fenerbahçeyi arkasına almıştır ve bu yüzden artık bir tehdit olmuştur resmen ama yinede şu gerçektirki türkiyede olan olaylara bir bakın 17 aralık yolsuzluk rüşvet operasyonları ile tapeler montajlarla çalkalanıyor bir yerde cumhurbaşkanlığına oturucak bir rte var bir yerdede vergi kaçakcılar bir sürü olaylar geldiğimiz nokta içler acısı bir durum en üzüldüğüm noktalardan biridi artık adımız çıkmış dokuza inmez sekize gibi milletin ağzında şike lafları çalkalanıyor ben herkeze şunu diyorum bir takımın adı şikeye karıştı ne oldu peki birde başbakan olayı var rte yolsuzluk rüşvete karışmış dendi çalkalandı dünya adam %45 gibi bir oy aldı güven oyu aldı fenerbahçenin adı şikeye çıktı yolda yürüyemez oldu artık fbliler artık ben bu olayları o dönem yaşadım resmen diyorum yollarda fb lilere taş atıldı yeri geldi tartaklandı bazen fbliler aynı şekilde atak verdi sonuç ney buralardayız adımız şikeye çıktı her maç izlemeye gitsem artık fenerbahçe kesin alır hakemler onların zaten takımı kesin ayarlamıştır şimdi burda anlatmak istediğim bize verilen cezanın hesabını adalet verdimi şimdi bana kalırsa bence aziz yıldırımın zaten süresi doldu ama şunuda söyliyim burda aynı olay başka takımlarada olsa ben burda tarafsız yargılarım vede o takıma bu şekilde bir şaibeyii yakıştırmam söylememde hayatımdada böyle bir şey olmaz olamaz bence biraz daha duyarlı olmak lazım herkez tc sınırları içerisinde yaşamaktadır eşit hak ve özgürlüklere sahiptir aziz yıldırım için artık bundan sonraki süreç çok zorlu bir süreçten geçicek artık fb başkanlığına kim gelicek inş takımın hayrına olur bu arada şunuda söyliyim bazı arkadaşlar rte fenerbahçeyi ve azizyıldırımı kurtarır diyorlar ama hiç oyle bişey yok çünkü azda olsa bu işin ucunda rte var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: METALLICAforever

Aziz Yıldırım yavaş yavaş görevi başka birine bıraksın yoksa 2. kez cezaevine giren bir başkanımız olacak.Yani bir Avrupa klübü olsa başkan utanır ve anında istifa eder bizim renktaşlar şike yok deyip durumu geçiştirmeye çalışıyorlar.Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin en iyi başkanı da olsa takıma 3 Temmuz 2011'den beri şike damgası vuruldu.Hala Aziz Yıldırım'ı destekleyen renktaşlar şike yok diyorsa kendilerini kandırırlar çünkü tarihi farkla şampiyon olacağız fakat şampiyonlar liginde yokuz.Olsak bile bu kadronun iş yapacağını zannetmiyorum.Arsenal'e elendik ve elenmeseydik Dortmund Napoli marsilya olan gruba düşecektik.Kaç puan toplayacaktık o grupta?

Hocam arada gaza gelip paylaşımlar yapıyoruz...Seni ve senin gibi arkadaşları kırıyorsam kırdıysam özür dilerim...Bazen cevap vermek zorunda kalıyor insan...

Şu düşünceni Tüm Fenerbahçe camiası 3 Temmuz da sahiplenseydi...Şu anda çok farklı şeyler olurdu.Sadece Fenerbahçe için değil Türk futbolu için...Ama bir kişi uğruna ülkede futbolu bitirdiler...

Dün Bursa-Galatasaray maçını izliyorum 2-0 gerideyiz hiç üzülmüyorum ama içimden diyorumki bunlara şimdi teşvik gitmiştir baksana bursaya nasıl oynuyor diyorum...İkinci yarı 5-2 galip geldik...Foruma bir bakayım dedim.Fenerbahçeli arkadaşlar maçın şaibeli olduğunu yazmışlar...Galatasaray sözde şike yapmış.Yani bir maç oynanıyor ve iki devrede düşünce yapılarımız bunlara çalışıyor...Çünkü artık futbol yok...

Rakip takıma çamur atmak için bahane arayan kesim her zaman oluyor.Önemli olan olaya farklı açılardan bakabilmektir.Türk futbolu Aziz Yıldırım yüzünden psikolojik çöküntüye girdi.3 sene olacak hala atlatamadık şu olayı.Umarım bu konular artık kapanır da futbol konuşuruz.

Aziz Yıldırım Fenerbahçe için yararlı Türk futbolu için zararlı olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dün o kadar laf kavgasına girmiştiniz benle...

de hadi buyrun..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.