Şimdi Ara

Swap cihazı kullananlar iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
8.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Swap kararı çıkmış genpa vs teknik servislerden alınıp kullandığınız cihazlar hakkında şikayeti olanlar veya memnun kalanlar deneyimlerini sıkıntılarını yazarsa çok mutlu olurum. Çünkü herkesin söylediği şey farklı. swap cihazların içindeki parçalar ya kullanılmış yenilenmiş yada swap cihazların tamamen sıfır olarak üretimi söz konusu. En azından kullanıcılardan bilgi alırsak olaya netlik kazandırırız diye düşünüyorum.. Şimdiden teşekkürler..

• Bir çok kez swap cihaz kullandım. En son iPhone 5 için değişim kararı çıktı. Model numaranızdan anlayabilirsiniz. Genel anlamda yenilenmiş cihaz olarak söylenir, geneli de öyledir. Sıkıntı pek yaşamadım diyebilirim. Malzeme kalitesi de benim şansıma mıdır bilinmez 3G hariç iyi çıktı. En son değişen iPhone 5 refurbished değil, kutu ürünü çıktı. Her ne olursa olsun banta (artık tamir ediyorlar bazı durumlarda) swap cihazlar iyidir diyebiliriz. LG G2 yi ekran arızası için verdim, telefonu tamir ettik diye verdiler ama daha da bozdular. Açmasalar daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de değişim cihazı kullanıyorum: İphone 5...

Bu zamana kadar hiç bir sorun çıkmadığı hâlde, eskisinden çok daha iyi bir cihaz...
  • Apple store Türkiye mağazasındaki görevliye sordum. Tamamen fabrika üretimidir dedi, değişim, onarım vs olmadan sıfırdan fabrikadan çıktığını söyledi. Amerikadaki apple store da eski cihazlar onarılıp daha düşük fiyata satılıyormuş söylediğine göre. Bizde öyle bir durum yokmuş.

Benim gördüğüm kadarıyla apple store ile genpa nın verdiği swap cihaz arasında kalite farkı var. İkisinden de swap cihaz aldım genpa nın verdiği daha bi dandik geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bambogie B kullanıcısına yanıt
    yani yine tamamen şans işine kalıyor hocam bende 5S bekliyorum umarım bende de problem çıkmaz
  • TRafoWEB T kullanıcısına yanıt
    kullandığınız cihazın modeli nedir hocam
  • Gecen hafta geldi. Sifir cihaz sorunsuz. 5s

• Bazi cihazlar arizali cikabiliyor mesela forumsa bir arkadasimizin swap cihazinin ust kisminda hafif sararma vardi Apple store dan degisim sirasinda fark etmis ve onu da degistirmislerdi. Bazilari ise sifir kadar temiz cihaz aldiklarindan bahsediyorlar. Kime ne gelirse heralde sans isi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir nedenle değişmiş bir cihazın , sağında solunda çizik ezik vs. oluyor mu? Onarılmış cihazlar dendiği için soruyorum?
  • Bende 1 hafta önce teleserviceden swap cihazımı aldım ve gayet memnunum 7 saat 40 dk kullanım süresi gördüm dün 3g edge full whatsap kullandım sosyal ağlar yarım saat kadar da oyun..(cihazı şarj problemi için göndermiştim servise) şuana kadar donanımsal ve yazılımsal bi sorun görmedim yanlız cihazı teslim aldığım sırada paketten çıkarıp kasasında ezik vs var mı diye baktığımda ön kameranın üzerinde ki parlak çercevede toplu iğne başının yarısı kadar zedelenme vardı çok dikkatli bakmayınca anlaşılmayan hiç sorun etmedim sonuçta sıfır cihaz aldım ve gayet memnunum cihaz 5s

• Arkadaslar sunu soyleyeyim, Amerika'da daha ucuza satilan cihazlar dahil olmak uzere Apple'in kalite guvence sisteminden gecmek zorunda.
    Bu adamlar copten parca toplayip cihaz yapsa ayni kalitede olmasi gerekiyor yani.

Ama bu dedigim apple icin gecerlidir, teknik servislerini vs bilemem.
    Suan elimde bir swap cihaz var, hicbir sikintisi yok.
  • Bende swap cihaz kullaniyorum. Hatta bu sekilde satin aldim. Aktivasyonunu da ben yaptim. Ekranda titreme oluyor arada renkler birbirine giriyor ekran sapitiyor sorunun cozumunu buldum gibi farkli birkac sey denedikten sonra emin olacagim.

• swap kullanıyorum, herhangi bir sorun yok.
  • archely kullanıcısına yanıt
    servislerde apple dan sağlıyorlar gelecek olan swap cihazlarını. ben böyle biliyorum
  • splendidhdmi kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın
  • dün cihazımı apple store değiştirdi
    yeni cihazın üretim tarihi aralık 2013
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    yenilenip tekrar verilme durumu gerçekse eğer kasayı pili ve tuşu yenileyip veriyorlarmış normal olarak çizik olamaz. ama size ulaşana kadar da belki böyle bir hasar almış olabilme ihtimalide var yine aynı son ŞANS işi
  • tugseryldz46 kullanıcısına yanıt
    eski cihazınızı ne kadar kullanmıştınız?
    ayrıca ne kadar süre beklediniz değişim kararı çıktığından sonra ?
    güle güle kullanın
  • Bende swap kullanıyorum sorun yok iPhone 5s :) Rus cihazı geldi ama imei kayıtlı vs

• M.Uzun kullanıcısına yanıt
    nereden değişim aldınız ? ve ne kadar süreçte elinize ulaştı güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.