Şimdi Ara

Milliyetçilik neden bazılarına batıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şanlı ırkımı kahraman milletimi seviyorum adamlar buna ırkçılık diyor sırf siz bana faşo diyeceksiniz diye vatan aşkımdan dönmem siz kalleş atalarınızdan utanıpta halkların kardeşliği safsatasını savunacaksınız diye arap kırması halka kardeş demem! Adamlar forumu bile bölmeye çalışıyor artık imzasına koymuş şerefsiz reklerini en çok blok koyulan kişi olduğu için övünüyor kü*t tohumu

• Çünkü aptallar hocam.Başka bir açıklaması olamaz.

Milliyetçi Türkiye için mücadelemiz ölene kadar.
  • Aynen. O dediğin şahısta willy demi ne olduğunu çözemedim ben onun tahminimce turk islam dusmanı ateist trolun teki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 17 Nisan 2014; 0:53:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 17 Nisan 2014; 1:19:14 >
  • He de gec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lily Allen

Aynen. O dediğin şahısta willy demi ne olduğunu çözemedim ben onun tahminimce turk islam dusmanı ateist trolun teki

aynen nasıl bi soy agacı varsa bayagı bi karısmıs herifin kimden kimlerden oldugu belli deil
  • Olm sene olmuş 2500 bilmem kaç. Hala daha ne milliyetçiliği la. Her insan eşittir, her insan eşit doğar. Sadece kafa yapısı bu tarz çalışanlar yüzünden belki de birçok ayağa takılan durum yaşıyoruz. Sonuçta hepsi ilkel duygular. Tamam Türkiye'yi severim ben de, hatta kültürüne o kadar alıştım ki başka bir yerde yaşamak istemem. Mizah anlayışından insani özelliklere kadar doğup büyüdüğüm yeri severim. Ama üstün değiliz, kahraman değiliz, şanlı değiliz. Her ülke kendi menfaati için bireysel ya da toplumsal olarak fedakarlıklar, gurur duyulacak şeyler elbet yapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meshhead -- 17 Nisan 2014; 0:58:05 >
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan gelenler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turks123

quote:

Aynen. O dediğin şahısta willy demi ne olduğunu çözemedim ben onun tahminimce turk islam dusmanı ateist trolun teki

aynen nasıl bi soy agacı varsa bayagı bi karısmıs herifin kimden kimlerden oldugu belli deil

soy ağacı bakmayı bırakıp tüm insanların eşit olduğunu kavrayabilirsen bir gün beni anlarsın dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

türkiye adı üstünde türklerin ülkesi ama dışarıdan gelenler sahiplenmeye çalışıyor sonra barış istiyorlar

Türkiye Türkiye halkinindir Türklerin değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

quote:

quote:

soy ağacı bakmayı bırakıp tüm insanların eşit olduğunu kavrayabilirsen bir gün beni anlarsın dostum.

aslında sende ırkından utanıyosun bu yüzden yeri gelince hümanizm,halkların kardeşliği sosyalist hewalciklerle takılırken kü*tler devlet kurmalı modlarına giriyosun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

quote:

quote:

aslında sende ırkından utanıyosun bu yüzden yeri gelince hümanizm,halkların kardeşliği sosyalist hewalciklerle takılırken kü*tler devlet kurmalı modlarına giriyosun

adam hala ırk diyor yahu boşa yazıyoruz onca şeyi

• Irkçılık diyince akla direk kürtler geliyor zaten. Eğer insan gibi yaşamayı bilselerdi memlekette ne ırkçılık olurdu ne birşey.

Bir kişinin de soyunun dayandığı yeri sevmesi kadar doğal birşey yok. Milliyetçilikle ırkçılığı birbirine karıştıranlar gitsin biraz kitap okusun lütfen.
  • bırakın bu milliyetci islamci ayakları azcık çağdaş yaşama ayak uydurun illa bir görüşe bağlı kalmak zorunda degilsin türkiyede tek türkler yaşamıyor bukadar baskı kurmanıza gerek yok sayın ufak kurtcuklar
    az çağdaş ve laik olun bunu herkese diyorum arap özentiliginide kesin
  • Gurur duymak ayrı, üstün görmek ayrı.
    Ilki normaldir, bende duyuyorum, ikincisinede assstttrrr çekerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 17 Nisan 2014; 1:10:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Olm sene olmuş 2500 bilmem kaç. Hala daha ne milliyetçiliği la. Her insan eşittir, her insan eşit doğar. Sadece kafa yapısı bu tarz çalışanlar yüzünden belki de birçok ayağa takılan durum yaşıyoruz. Sonuçta hepsi ilkel duygular. Tamam Türkiye'yi severim ben de, hatta kültürüne o kadar alıştım ki başka bir yerde yaşamak istemem. Mizah anlayışından insani özelliklere kadar doğup büyüdüğüm yeri severim. Ama üstün değiliz, kahraman değiliz, şanlı değiliz. Her ülke kendi menfaati için bireysel ya da toplumsal olarak fedakarlıklar, gurur duyulacak şeyler elbet yapmıştır.

Güzel yazı.

• .
     Milliyetçilik neden bazılarına batıyor?

• Milliyetçiliğin de bir sınırı vardır

• Hedefimiz Milliyetçi Türkiye.

Kim bunlaar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Gurur duymak ayrı, üstün görmek ayrı.
    Ilki normaldir, bende duyuyorum, ikincisinede assstttrrr çekerim..

En doğrusu budur. Gurur duyarsıniz ama üstün olamazsınız kimseden. Kutsal kitanimizda ırk dil renk geçiyor mu yapmayın böyle. Hele hele türk İslâm devleti olayı da baştan yanlış zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.