Şimdi Ara

Galatasaray vergi tarhiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24.03.2014 ve 07.04.2014 tarihlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamalarımızda bahsedilen konu ile ilgili olarak, tarafımıza toplam 54.340.834,41 TL tutarında vergi aslı tarhiyatı yapılmış, 69.247.963,90 TL tutarında da vergi ziyaı cezası kesilmiş ve bununla ilgili ihbarnameler tebellüğ edilmiştir. Şirketimiz yasal süresi içinde Merkezi Uzlaşma sürecini başlatmak için gereken başvuruları yapacaktır.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=353077

• Birazdan potur gelip o noktalama işaretsiz yazı tarzıyla "Ünal Aysal sizi batıracak bakın görün ben diyorum" der
  • Çok para ama Ünal Başgan öder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne vergisi, memleket elden gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Ne vergisi, memleket elden gidiyor.

• Bu sefer o parayı söke söke alacaklar gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Ne vergisi, memleket elden gidiyor.

Cumhuriyet'in son kalesi !!
  • Arkadaş Vatana Millete gideceğine emin olsam ödeyelim diyeceğim ama pek yerine gidecek, gidiyormuş gibi görünmüyor. Kutular, gemicikler gırla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünal Aysal "Kişiler ve kurumlar ayrılamaz. Öyle şey olur mu. Ben vergi kaçırdıysam Galatasaray için kaçırdım !!11111!11 "
  • Uzlaşma sağlanıyor mu bu tür durumlarda? Yani vergi borcu taksitlere bölünebiliyor mu cezasıyla birlikte?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Birazdan potur gelip o noktalama işaretsiz yazı tarzıyla "Ünal Aysal sizi batıracak bakın görün ben diyorum" der

Ünal Aysal sizi batıracak bakın görün ben diyorum

Ama hocam ben demedim mi burada yazmadım mı beni hemen asıp kestiniz bu ülkede az çok neyin neyle döndüğü belli oluyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Uzlaşma sağlanıyor mu bu tür durumlarda? Yani vergi borcu taksitlere bölünebiliyor mu cezasıyla birlikte?

Uzlaşma sağlanırsa % 2 gibi ufak bir mebla ödüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Uzlaşma sağlanıyor mu bu tür durumlarda? Yani vergi borcu taksitlere bölünebiliyor mu cezasıyla birlikte?

Çok iyi o zaman. Biz de bu yöntemi uygulamalıyız. Ne de olsa devleti yiyen yiyene.

• quote:

quote:

quote:

Çok iyi o zaman. Biz de bu yöntemi uygulamalıyız. Ne de olsa devleti yiyen yiyene.

ben iki kere girdim uzlaşmaya abi çok fazla düşmüyor 3 de 1 i düşüyor diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

quote:

quote:

ben iki kere girdim uzlaşmaya abi çok fazla düşmüyor 3 de 1 i düşüyor diye hatırlıyorum

3te 1 düştüyse sen uzlaşmaya değil kutuplaşmaya gitmişsindir hacı.

• quote:

quote:

quote:

Zaten tüm klüpler uzlaşacak , sadece biz değiliz. Bunu en çokta galatasaray ile beşiktaş ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: black winter

allahın trolleri ünal aysal batıracak diyor
    bu borç aysaldan önceki dönemden, gs tüzüğünde madde var umarım aysal yönetimi dava açar adnan bros a ödettirir bu cezaları

yav sen gene mi geldin ya ne güzel cezalıydın bak sen yokken hiç bir şey yoktu forumda gelip gene abuk subuk mesaj yazdın adam esprili şekilde bana yorum atmış bende cevap verdim gelip bana troll diyorsun bir daha yaparsan şikayet edicem seni
  • quote:

quote:

bu borç aysaldan önceki dönemden, gs tüzüğünde madde var umarım aysal yönetimi dava açar adnan bros a ödettirir bu cezaları

yav sen gene mi geldin ya ne güzel cezalıydın bak sen yokken hiç bir şey yoktu forumda gelip gene abuk subuk mesaj yazdın adam esprili şekilde bana yorum atmış bende cevap verdim gelip bana troll diyorsun bir daha yaparsan şikayet edicem seni

Hacı konuyu falan geç de senin dükkan işi ne hep merak ediyorum görüyorum da imzanı

• quote:

quote:

tabii tabii
    ben yokken milleti çıldırtıp kendine küfür ettirdiğin 2 tane konu var, sen küfür hakaret yemekten hoşlanıp saçmala sonra forumu bozan ben
    en son adam toplayıp forumdan attırıyordun beni,şimdi şahsi şikayete kadar düştün mü ?

ayrıca benim yazdığımda sakıncalı birşey yok
    bu vergi olayının aysalla alakası bile yok önceki dönemden hatta hızlarını alamayıp 4 5 yıl öncesinide araştırmaya başladılar

daha öncede yazdım
    bu hükümete karşı duran tek camia olarak cezamız neyse çekeriz,eğilip bükülmediği içinde aysal efsane başkanlar arasında yerini çoktan aldı

• quote:

quote:

quote:

tabii tabii
    ben yokken milleti çıldırtıp kendine küfür ettirdiğin 2 tane konu var, sen küfür hakaret yemekten hoşlanıp saçmala sonra forumu bozan ben
    en son adam toplayıp forumdan attırıyordun beni,şimdi şahsi şikayete kadar düştün mü ?

ayrıca benim yazdığımda sakıncalı birşey yok
    bu vergi olayının aysalla alakası bile yok önceki dönemden hatta hızlarını alamayıp 4 5 yıl öncesinide araştırmaya başladılar

daha öncede yazdım
    bu hükümete karşı duran tek camia olarak cezamız neyse çekeriz,eğilip bükülmediği içinde aysal efsane başkanlar arasında yerini çoktan aldı

Neyse iyi geceler konu çöp olmasın bu tartışma uzar gider

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.