Şimdi Ara

İnsan Hiç Susmadan Kaç Dk Konuşur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba pampalarım büğün çok bilinen bir firmanın müşteri temsilciliği mülakatına girdim. Mülakatta herşey iyi gidiyordu ve sırada insan kaynakları sorumlusu ile bire bir görüşme vardı. Neyse girdim görüşmeye kadın önce (yaklaşık 1 dk) benim bilgilerimi kontrol etti sonra konuşmaya bi başladı yaklaşık 37dk hiç susmadan konuştu arkadaş bi insan 37 dk hiç susmadan konuşur mu (1 saniye bile sustuysa adam değilim) başım döndü dünyam kaydı Sizinde böyle durumlarla karşılaştığınız hiç oldu mu ?

• Orgeneral123 O kullanıcısına yanıt
    Hocam "kadın" yazmışsın, niye garipsedin ki ? Genelde zaten car car konuşurlar, normaldir yani
  • Ne konuştu da hiç susmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeathDoctor
    kesinlikle haklısın o en büyük neden

Löpuah
    valla ilk 6dk dinledim en son çalışma koşullarını anlatıyordu sonrasını hatırlamıyorum kafamı vurasım geldi nerden geldim buraya dedim :) en sonda pazartesi başlarsınız dedi
  • Bugün otobüsteki teyzelerin 45 dakika hiç susmadığını düşünürsek...
  • Kadikoy umraniye minibusune binmisim saat aksam 10 filan. 2 tane kadin tum yol boyunca bir dakika susmadilar. Ucan kafa aticaktim kadinlara.

• O ne ki? Turk kadinlarinin eline su doken var midir ki? Btw buradan tum ogretmenlerimi saygiyla aniyorum, bilhassa bogazlarini patlatan kadin hocalar.. Zaten 40 dk durmadan konusuyorlar, tebesir tozu yutuyorlar ustelik teneffuste ogrencilerin sorularini yanitlayayim derken ikinci ders zilin calmasi ile tekrar kisa bir soluk cekerek bir 40 dk daha bogaz patlatmak zor is.

Boyle dusununce bizimkilerden son derece memnunum. Dusunsene Cin'de dogdun ve okula gidiyorsun, kadin hoca konusuyor, bir de sesleri tiz mi tiz cok garip
  • Pampalarım mülakatım kötü geçseydi kadına kocana allah sabır versin diyecektim

• Ben tatil köyü satışları yapıyorum ve bir keresinde hiç susmadan 1.30 saat oturduğumu bilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

Ben tatil köyü satışları yapıyorum ve bir keresinde hiç susmadan 1.30 saat oturduğumu bilirim

Bayansınız dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral123

quote:

Ben tatil köyü satışları yapıyorum ve bir keresinde hiç susmadan 1.30 saat oturduğumu bilirim

Bayansınız dimi

Hayır çok konuşan hep bayanmı oluyor sizde ben işim gereği konuşmak zorundayım sizleri bilmem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral123

quote:

Bayansınız dimi

Hayır çok konuşan hep bayanmı oluyor sizde ben işim gereği konuşmak zorundayım sizleri bilmem

Haklısın bende çok konuşuyorum işim gereği ama en fazla 20dk

• bazen müşterilere laf anlatacam diye 3 4 saat konuştuğumu bilirim bu yüzden işi gücü bıraktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.