Şimdi Ara

CST TRAVELLER CITY CLASSIC dış lastik hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba. Uzun zamandır xc250 bisikletime asfalt lastiği arıyorum bütçem kısıtlı başlıkta bahsettiğim lastik hakkında fikri olan var mı? Ölçuleri 26*1.90. Benim için dayanıklı ve akıcı olması önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.

Bende şu anda 26x1,75 olanını kullanıyorum gayet memnunum. Açıkçası yaklaşık 1 yıldır takılı ve hiç patlatmadım ki o kadar hoplayıp zıplıyorum. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Yol tutuşu ve akışkanlığı gerçekten güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhn84

Merhaba.

Bende şu anda 26x1,75 olanını kullanıyorum gayet memnunum. Açıkçası yaklaşık 1 yıldır takılı ve hiç patlatmadım ki o kadar hoplayıp zıplıyorum. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Yol tutuşu ve akışkanlığı gerçekten güzel.

bu dediğim lastiğin 26*175 boyutunda olanı var mı ben 26*190 olarak gördüm ve bu lastiği ben tek bir yerde bulabildim. Sizce internet üzerinden nereden temin edebilirim?

• quote:

Merhaba.

ben 26*190 ölçüsünde olanı almayı düşünüyorum. 175 ile 190 arasında fark varmıdır? Rubena scylla sport dişli lastikle bu slick lastik arasında sürüş açısından ciddi bir fark olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrjudge -- 17 Nisan 2014; 15:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge

quote:

Merhaba.

ben 26*190 ölçüsünde olanı almayı düşünüyorum. 175 ile 190 arasında fark varmıdır? Rubena scylla sport dişli lastikle bu slick lastik arasında sürüş açısından ciddi bir fark olur mu?

175 ile 190 arasında fark incelik dışında fark varmıdır bilemiyorum ama dişli lastik ile arasında oldukça fazla fark var. özellikle hızlanmalarda ve yokuş çıkarken avantaj sağlıyor.

İstanbuldamı yaşıyorsun bilemiyorum ama eğer İstanbuldaysan Sirkecide efor bisiklet var. Köfteci ramizin karşısında. Ben geçen sene çiftini 40TLye almıştım. Hatta çokta şaşırmıştım aldığımda. Oraya bakabilirsin mesela.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge

quote:

Merhaba.

175 ile 190 arasında fark incelik dışında fark varmıdır bilemiyorum ama dişli lastik ile arasında oldukça fazla fark var. özellikle hızlanmalarda ve yokuş çıkarken avantaj sağlıyor.

İstanbuldamı yaşıyorsun bilemiyorum ama eğer İstanbuldaysan Sirkecide efor bisiklet var. Köfteci ramizin karşısında. Ben geçen sene çiftini 40TLye almıştım. Hatta çokta şaşırmıştım aldığımda. Oraya bakabilirsin mesela.

Maalesef istanbulda yaşamıyorum. İnternet üzerinden tanesini 22liradan satan bir site buldum. Sanırım sirkecide bir bisikletçi. Oradan almayı düşünüyorum. Umarım üründen memnun kalırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.