Şimdi Ara

Savunmaya devam..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün baş mimar mancini oldu aferin. Savunmaya devam elbet herkesin bıkacağı bir gün gelecek. Ama o zaman iş işten geçmiş olacak takımın 1 senesi daha heba olacak. Durmak yok devam..

• #StayWithUsRobertoMancini
  • Yahu Mancini gitsin demekle olmuyor fikrini ortaya koy akıllı bir şekilde tartışalım forumda.

Yahu Mancini'nin başında olduğu takım hiçbir finalde olmasın diyip daha hangi yüzle konu açabiliyorsun ya?

Otur oturduğun yerde takım yenilince ortaya çık sen hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Yahu Mancini gitsin demekle olmuyor fikrini ortaya koy akıllı bir şekilde tartışalım forumda.

Yahu Mancini'nin başında olduğu takım hiçbir finalde olmasın diyip daha hangi yüzle konu açabiliyorsun ya?

Takım yenlisin isteseydim mancini gitsin istemezdim. Düzenli burayı takip ediyorsan bir çok fikrimi görmüşsündür teker teker anlatamam şimdi. Siz savunmaya devam edin başka bir şey demiyorum fazlda kurcalamıyorum zaten bu sezon geride kaldı. Seneye akla kara belli olacak göreceksiniz.
  • Bugün değil?yenilince ortaya çık sen Caney.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Yahu Mancini gitsin demekle olmuyor fikrini ortaya koy akıllı bir şekilde tartışalım forumda.

Takım yenlisin isteseydim mancini gitsin istemezdim. Düzenli burayı takip ediyorsan bir çok fikrimi görmüşsündür teker teker anlatamam şimdi. Siz savunmaya devam edin başka bir şey demiyorum fazlda kurcalamıyorum zaten bu sezon geride kaldı. Seneye akla kara belli olacak göreceksiniz.

Bak tamam beğenmiyor olabilirsin yakıştıramıyor olabilirsin saygım var bunlara. Ama tamamen bugün açtığın başlıklar skor odaklı ve çamur atma amaçlı. Fikir üretin tartışalım yahu. Hani diyin ki Terim geri gelsin. Bunu bile tartışabiliriz ama yok tamamen Mancini yok şöyle yok böyle vs. Mancini aşağı Mancini yukarı. Hakan Balta'nın 2.golde yaptığı hatayı tartışmıyoruz Mancini'yi tartışıyoruz, ilk goldeki pozisyonu tartışmıyoruz gene Mancini'yi tartışıyoruz.

Bu böyle olduğu ne taraftar olarak biz ne de Türk futbolu bir arpa boyu yol gider...

• yeter artık mesajlarını görmekten midem bulanıyor. azıcık takımına sahip çık olmaz olsun senin gibi galatasaraylı. bizde kişiler değil aslolan galatasaray.. bloklusun boşa cevap yazayım deme cevap vermeyeceğim..
  • 2-0'dan 5-2 olmuş daha n'apsın bu adamlar ben anlayamıyorum.
  • FT zamanında 2 sene üst üste şampiyon olan takımımızın bana Bursaspor'u hezimete uğrattığı bir maç gösterin yendiğimiz maçta bile ne zorluklarla galibiyet elde ettik.

Hala Mancini'ye sallayanlar var bugün gördük ki futbolcular isteyince Mancini'nin yaptırmak istediği herşey oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

2-0'dan 5-2 olmuş daha n'apsın bu adamlar ben anlayamıyorum.

Bu gün'e kadar deplasmanlarda hiç bir etkisi yoktu da bu gün 2-0 dan 5-2 oldu da o zaman mı ortaya çıktı bu etki ?

Bu gün fark'ı yaratan sneijder ve onun gibi oynayan bi kaç oyuncudur. Tabiki bana göre..
  • İlk geldiğinde Mancini'yi savunmuyo muydun sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3ST3L

İlk geldiğinde Mancini'yi savunmuyo muydun sen ?

Evet savunuyordum. Ünal Aysal gibi vizyon sahibi biri olduğunu sanıyordum. İkisi çok şey başarak diyordum. Ama kör bir hoca olduğunu geçte olsa gördüm. Görenler var ama çoğunluk değil hala onlarda seneye görecek. Çünkü onlarda ne olduğunu biliyor 1 sene daha şans verelim diyenler. Ünal Aysal ve klüp o kadar şanssız ki böyle bir hocaya denk geldik.
  • mancini bu ülkeye fazladır hala eleştiren var ligi bu kadar tanıyan hoca daha gelmedi bu ülkeye 2-0dan 5-2 müthiş skor #DirenVeEfsaneOlMancini
  • Arkadaşım sen niye bir sürü konu açıyorsun tek bir konu aç ordan ne söyliceksen söyle.

Birde Mancini'yi eleştiriyorsun hala, o kadar futbol bilgin var madem görmüyormusun oyuncular oynamıyor Mancini'lik birşey yok.
  • burak ve sneijder i kanat oynattığı sürece fikrim değişmez mancini hakkında
    seneye muhtelemen forvet alınacak burak yine fix kanatta

manciniye bende bir süre şans verdim ama olacak iş değil. ilk maçındaki sistemle bütün sezon devam etsek en kötü 2.lik garanti olurdu.
    umarım inter haberleri doğrudur
  • Mancini bizim ülke insanımıza gore fazla profesyonel bize Mou lazm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancini'nin hataları var eyvallah da şu takımdaki ana sorunun Mancini değil oyuncular olduğunu göremeyenlere gözlük değil teleskop vermeli.
  • Sen nasil bir trollsun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Bak tamam beğenmiyor olabilirsin yakıştıramıyor olabilirsin saygım var bunlara. Ama tamamen bugün açtığın başlıklar skor odaklı ve çamur atma amaçlı. Fikir üretin tartışalım yahu. Hani diyin ki Terim geri gelsin. Bunu bile tartışabiliriz ama yok tamamen Mancini yok şöyle yok böyle vs. Mancini aşağı Mancini yukarı. Hakan Balta'nın 2.golde yaptığı hatayı tartışmıyoruz Mancini'yi tartışıyoruz, ilk goldeki pozisyonu tartışmıyoruz gene Mancini'yi tartışıyoruz.

Bu böyle olduğu ne taraftar olarak biz ne de Türk futbolu bir arpa boyu yol gider...

Neyin fikrini üretecek sen yada senin gibiler düsünmüyor anlamiyorsan hangi fikri bekliyorsun ?
    Adam 4 tane orta saha ile maca cikiyor hangi fikirden bahsediyorsun daha ne anlatilacak sizlere yada ne görmeyi bekliyorsunuz.
    Mancini tartisilacak tabiki oyuncu hata yapar yapmayada devam edicek.
    Adamin taktigi elimdeki bütün orta sahalari doldurayim ileriye elimde ne kadar teknik yada hizli adam varsa süreyim mantigi Cityde balina son 3 dakikada o sekilde milyonlarca paundluk yatirima ragmen sampiyon zar zor oldu ama Gsyin icine etti.
    1980 lerin sistemi 352 den tut, orta sahaya 4 tane orta saha doldurma, alakasiz oyunculari mutlaka oynatacam mantigi ile cakma sag sol aciklar ile devam et.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.