Şimdi Ara

1500 Liraya Kadar Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bütçe 1500 lira aklımda htc one ve lg g2 var sizinda fikirlerinizi almak isterim.

• LG G2 diyeceğim ama şimdi 2 gün önce araştırıp da almaya karar verdiğim telefonun fanboyu olacağım

Sen en iyisi 1500 TL'ye kadar olan telefonların G2 ile karşılaştırmasını araştır gogıldan, en iyi cevabı onlar verir
  • Htc one eskidi çıktığı zamanda bile işlemcisi diğer firmaların telefonun yanında güçsüz kalıyordu kaldıki htc oneda çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor kameranın pembe çekmesi gibi falan lg g2 daha iyi hem donanım olarak yeni hemde yeni bir cihaz
  • Nexus 5 - G2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia z1 compact veya z1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

LG G2 diyeceğim ama şimdi 2 gün önce araştırıp da almaya karar verdiğim telefonun fanboyu olacağım

Sen en iyisi 1500 TL'ye kadar olan telefonların G2 ile karşılaştırmasını araştır gogıldan, en iyi cevabı onlar verir

Coluk cocuga bakma sen o fiyatta ne ise o G2 tabiki,yoksa benzer soruların cok sorulup dogal olarakta g2 cevabinin cok gelmesi birseyi degistirmez,helede htc one kiyasinda tabiki g2 bencede.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

LG G2 diyeceğim ama şimdi 2 gün önce araştırıp da almaya karar verdiğim telefonun fanboyu olacağım

Coluk cocuga bakma sen o fiyatta ne ise o G2 tabiki,yoksa benzer soruların cok sorulup dogal olarakta g2 cevabinin cok gelmesi birseyi degistirmez,helede htc one kiyasinda tabiki g2 bencede.

Aynen baba G2 gerçekten kusursuz bir şey

• Z1 compact, iphone 5c, Lg g2

• LG G2 al diyeceğim donanım olarak ama daha önce LG kullanan birisi olarak güncelleme elaleme geldikten aylar sonra bile benim telefonuma gelecek mi diye çok zaman beklersin. Z1 compact bir arkadaşımda vardı kasası cebinde yamuldu. Basit bir su geçirmezlik uygulandığından diye düşünüyoruz ki silikon bazlı bir yapıştırıcı kullanmışlar. Alüminyumla silikonun kardeşliği pek uzun ömürlü olamayacağı açık. İphone 5c ara model bence o paraların telefonu değil onun yerine ikinci el bir 5s i tercih etmek mantıklı olur. Samsung telefon kendim de kullandım aşırı plastik hisli kalite hissi vermiyor ayrıca zamanla meşhur samsung yazılımı ile donmalar yaşanabiliyor. Benim tavsiyem 2. el bir iphone 5s ya da güncelleme sorununa rağmen donanım üstünlüğü açısından LG G2 olur. Windows phone işletim beğenirsen nokia 1520 2. el bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 16 Nisan 2014; 23:04:26 >

• Öncelikle cevaplar için teşekkürler bahsi geçen iki telefonun da işlemcisi vs. benim için yeterli telefonda oyun oynamıyorum zaten herneyse one tasarımı ve malzeme kalitesiyle kendine çekiyor beni fakat sorunlar çıkabildiğini duymuştum orası sıkıntı, g2'nun ise güncelleme sıkıntısı ve malzeme kalitesi düşündürüyor beni sonuçta ele alınca bir one sağlamlığı hissettirmiyor. Iphone'da daha önce kullandım android'e yöneleyim diyorum. Z1'da baya iyi aslında ama bütçemi aşıyor yurtdışı fiyatlarını da bilmiyorum bu aralar yeni bir bilgisayar topladığım için her kuruş değerli diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kool Giancana -- 16 Nisan 2014; 23:37:49 >
  • nexus 5 tabi ki. nexus 5 asla pişman etmez sakın samsung alma. iphone 5c de olabilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.