Şimdi Ara

iWatch'da LG Display'in esnek ekranları kullanılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iWatch'da LG Display'in esnek ekranları kullanılacak

Apple’ın iPhone 6 ile birlikte satışa sunacağı düşünülen iWatch ile ilgili dillendirilen dedikoduları güçlendiren yeni bilgiler gelmeyi sürdürüyor.

Güney Kore’de yayın yapan Naver gazetesinin haberine göre iWatch, iki farklı ekran boyutu seçeneği ile bu yılın son döneminde kullanıcılar ile buluşmuş olacak. iWatch’ın farklı boyuttaki ekranlarının LG Display tarafından üretileceğini ve esnek olacağını belirten gazete, Apple’ın yıl sonuna kadar ilk aşamada 9 milyon adet iWatch satmayı hedeflediğini ve hazırlıkların buna göre yapıldığını belirtti.

Apple’ın merakla beklenen akıllı saati olan iWatch ile iddialar daha çok 1.3 ve 1.5 inç olmak üzere iki farklı boyut seçeneği ile geleceği üzerine odaklanırken; birçok sağlık parametresini ölçebilecek biyometrik sensörlere sahip olması ve bunları iOS 8 kapsamında geliştirilen Healthbook ile paylaşması bekleniyor. 

iWatch ile ilgili tüm bu iddiaların doğru olup olmadığını yılın ikinci yarısında hep birlikte göreceğiz.

• Yine shady

• Resimdeki prototip e aşık oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

Yine shady

Ee yani? Adam haberini yapmasın mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görseldekine benzer tasarımda ve belirtilen özelliklerde olursa çok satar.

• Zorla okutuyorlar sanki haberleri! İstemiyorsan okumak bakma habere!

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Yine shady

Ee yani? Adam haberini yapmasın mı?

• quote:

Yine shady

Değişik misiniz, nesiniz ya. Forumdaki Apple ile ilgili haberleri Ekrem71 ve Shady yapıyor, iş dağılımı yapmışlar. Bunu anlamayacak kadar gerizekalı mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doymamış Yağ Asidi -- 16 Nisan 2014; 19:59:14 >
  • 1.3" ve 1.5" gayet ideal boyutlar :)

• Telefonları bile zar zor 1 günü cıkarıyor bu saat kullanım süresi ne kadar acaba :)

• Tasarim isi apple ve htcden sorulur

• Arkadaşlar ciddi soruyorum lütfen bılen kısıelr soylesın, iwatch gerçekten bu sene cıkacak mı ? yoksa varsayımlar mı? bide bu haberın resmındekı gıbı mı olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Arkadaşlar ciddi soruyorum lütfen bılen kısıelr soylesın, iwatch gerçekten bu sene cıkacak mı ? yoksa varsayımlar mı? bide bu haberın resmındekı gıbı mı olacak?

hattime degil ama ,samsungun saatini ala bilirsiniz bir aralar samsung diye yardiriyordunuz buralarda sonra note 3 beklediniz ... sonunda ne oldu bilmim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 16 Nisan 2014; 21:06:11 >
  • Ekran deyince lg abi, kim ne nerse desin.

• Gayet güzel olacak gibi duruyor.

• çok fazla apple ürünü kullandım kullanıyorum ama apple sanki bu iwatch işini kıvıramayacak. Özellikle moto360'ı gördükten sonra daha güzel bir saat yapabilirler mi diye düşünmeden kendimi alıkoyamıyorum

• Bilezik gibi mi olacak öyle? Kordon kısmı olmayacaksa çok dandik durur kolda, hele erkeklerde. Bilezik gibi o ne ya öylee
  • kimi alkisliyoruz egrilebilir ekran yaptigi icin lg yimi yoksa lg den ekran satin alip bilezik yapan apple mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

quote:

Yine shady

Değişik misiniz, nesiniz ya. Forumdaki Apple ile ilgili haberleri Ekrem71 ve Shady yapıyor, iş dağılımı yapmışlar. Bunu anlamayacak kadar gerizekalı mısınız?

is dagilimi diyorsun android ve windows haberi yapmak kime verildi bizi aydinlatta panik yapmayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kılıç-61 -- 17 Nisan 2014; 3:51:54 >
  • lol

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.