Şimdi Ara

8GB'lık iPhone 5c, Avrupa'nın birçok ülkesinde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8GB'lık iPhone 5c, Avrupa'nın birçok ülkesinde satışa sunuldu

Apple, ilk defa geçtiğimiz ay bazı ülkelerde satışa sunduğu iPhone 5c’nin 8GB’lık modelini bugün itibariyle Avrupa’nın birçok ülkesinde tüketicilerin beğenisine sundu.

Apple’ın LTE’nin gelişmekte olduğu pazarlarda uygun fiyatlı alternatif olması açısından lanse ettiği 8GB’lık iPhone 5c, bugünden itibaren İrlanda, Portekiz, Avusturya, İspanya, Finlandiya, Danimarka, İsviçre, Maceristan, Lüksemburg, Polonya, İtalya, Belçika, İsveç, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti’nde satışa sunuldu. Telefonun satış fiyatı ülkeye göre farklılık göstermekle birlikte, iPhone 5c’nin 16GB’lık modelinden ortalama 50 avro daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Hatırlanacağı gibi Apple, geçtiğimiz ay 8GB’lık iPhone 5c’yi ilk defa Almanya, İngiltere, Fransa, Avustralya ve Çin’de satışa sunmuştu.

• Gerek yok böyle şeylere sen Apple'sın büyük düşün

• O parayi veripte 8gb lik model alacagima hic almam daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8gb fazla değil mi kim dolduracak bunu
  • Kime kakalasam diye dusunuyor heralde. Hem pismanim diye aciklama yap hem de yeni hafizalarla uretime devam et. Ilginc firma oldu cikti.

• Kimine yeter kimine yetmez kafa yormayın böyle işlere

• 8gb depolama alanı ile 16 gb depolama alanın maliyeti 50 avro değil 5 avro biel değildir.

• Keşke 8gb lik 5c satcaklarına model 5c satsalardı daha iyiydi parası olmayıp hava atmak amacıyla alacaklar için yapmış apple bunu.

• Pilastik kaplamaya 8gb 50 euro daha ucuz olduğu için para vericem hahah bi dur marka delileri vardı onlar verir vallaha verir

• Türkiye de 8 gb'lık modeli ancak 150 lira daha ucuza satılacak.. 1500 lira..

• 8 gb diye zirlayanlari anlamiyorum, sanki 4 ve 4s in 8gb modelleri yokta ilk defa goruyorlar. He bi de zorla aldiriyorlar sanki 8 gb'i adamlar beyninden vurulmusa donuyor

• Beyin bedava...

• geçen sene 8gb i4 999 tl imiş
    şimdi 4s 999 olması gerekirken 1300
    hala i4 900 civarı. 5c çıktığından beri fiyatlar düşemiyor. nereye konumlandıracaklarını bilemedikleri için

• Hafizayi arttirirken yuz yuz fazla toplar yariya indirdiginde elli dolar duser. Eski yesilcam filmlerindeki sahtekar bakkal gibisin be Apple...

• Şimdi bu aradaki 8 gb 50€ mu tutuyor yoksa o çöp miktarda hafızayla satın alan insanları yüksek modellere yönlendirmek mi istiyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

8 gb diye zirlayanlari anlamiyorum, sanki 4 ve 4s in 8gb modelleri yokta ilk defa goruyorlar. He bi de zorla aldiriyorlar sanki 8 gb'i adamlar beyninden vurulmusa donuyor

Öyleyse şöyle yapalım; onlar en üst modelken 4gb ya da 2gb versiyonlarını çıkardığını düşünsene bir? Zaman nelere kadir.
  • nasıl bi çakallık anlayışıdır.Tebrik etmek gerekir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

8 gb diye zirlayanlari anlamiyorum, sanki 4 ve 4s in 8gb modelleri yokta ilk defa goruyorlar. He bi de zorla aldiriyorlar sanki 8 gb'i adamlar beyninden vurulmusa donuyor

Öyleyse şöyle yapalım; onlar en üst modelken 4gb ya da 2gb versiyonlarını çıkardığını düşünsene bir? Zaman nelere kadir.

3 kez okudum ama mantikli bir sonuc anlayamadim, ya da ne demek istedigini

• sene 2007-2008 de n95 8gb çıkmıştı. desenize rakip gelmiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

3 kez okudum ama mantikli bir sonuc anlayamadim, ya da ne demek istedigini

Dedim ki; Iphone 4 vs 4s modellerinin 2gb veya 4gb modellerinin çıktığını düşün o zamanlar. O zamanlardan kastım geçmiş zaman bu arada. Nasıl karşılanırdı sence gibisinden bir şeydi söylediğim neyse boşver.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.