Şimdi Ara

Bimeks Hediye Çeki?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bimeksteki hediye çeki sistemini anlatabilirmisiniz? 1000tl hediye çeki + 400 tl hediye çeki alırsam internetten. 1400 liralık nexus 5 alabilirmiyim mağazadan? Ayrıca hediye çeki alınca eve mi geliyor yoksa kod mu veriyorlar ?

• acil lutfen
  • sürekli uplamayı hiç sevmiyorum ama aciliyet var .
  • Hediye çekinede yasak geldi artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda bütün parasına hediye çeki olmuyor %10 nakit istiyor yani 1400tllik telefonda 140tl nakit veriyorsun gerisi hediye çekiyle taksit oluyor aynı yöntemle bimeks mağazadan telefon aldım ordan biliyorum
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    kalkmadı yani demi hocam yakında z2 beni bekler
  • şimdilik kalkmadı ama z2 gelene kadar kalkar z2nin benim bildiğim kadarıyla satışı mayıs ayına ertelendi hediye çekleri bu ay sonu kalkıyor ama bimeks ve vatan kredi veriyor sıfır faizli öylede alabilirsin telefonu
    sorunsuz alalım da çünkü bi anda o kadar paranın nakit çıkması zor
  • kredi olayındada 12taksitle 0 faizle veriyordu vatan hatta bazı telefonlara ayrı taksit yaptığı olduğu mesela s5 için 12 ay 190tl 36 ay 60tlye veriyordu z2 geldiğinde bakman lazım şuanda mayısa kadar gelmeyecek gibi duruyor
  • hocam artık işimiz firmalara kaldı eskiden ne kadar güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIGGGER -- 16 Nisan 2014; 22:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCMORS

hocam artık işimiz firmalara kaldı eskiden ne kadar güzeldi

aynen öyle telefonu geçtim diğer elektronik ürünlerde 9taksit sınırlamasıda kötü oldu eskiden bir notebook alıyordun 12-14 taksite rahat ödüyordun şimdi taksit azalınca ona göre bişey alman gerekecek
    aynen hocam ayrıca doların artması şuanda düşüde galiba bilmiyorum ama bizim için çoğu şeyin fiyatının artması anlamına geldi bide üstünü taksit olayı
  • peki şu internetteki hediye çeki nasıl oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

telefonda bütün parasına hediye çeki olmuyor %10 nakit istiyor yani 1400tllik telefonda 140tl nakit veriyorsun gerisi hediye çekiyle taksit oluyor aynı yöntemle bimeks mağazadan telefon aldım ordan biliyorum

Bugün bimeksi aradım mağazadan taksit yapmadıklarını söylediler. Sadece internetten hediye çeki ile alınıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordakin

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

telefonda bütün parasına hediye çeki olmuyor %10 nakit istiyor yani 1400tllik telefonda 140tl nakit veriyorsun gerisi hediye çekiyle taksit oluyor aynı yöntemle bimeks mağazadan telefon aldım ordan biliyorum

Bugün bimeksi aradım mağazadan taksit yapmadıklarını söylediler. Sadece internetten hediye çeki ile alınıyormuş.

ben şubat ayında motorolayı mağazadan hediye çekiyle taksit yaparak aldım ama şimdi kaldırmış olabilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.