Şimdi Ara

next y-g828 kullanımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu navigasyon cihazını aldım kullanamıyorum beceremiyorum yada özelliği yok anlayamadım yardım edin
    1.fotonav özelliği var nasıl kullanırım
    2.ben müzik listesini navigasyondan elle seçip listeden teypden çalmasını istiyorum bu özelliği kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor.
    3.navigasyon cihazına takılı kablonun 2tane usb girişi var birini takıyorum birinden navigasyondaki hafıza karmüzikleri çalıyorum ama teypten sağ sol mp3leri geçiyorum navigasyonda ekranda bağlandı gösteriyor güzel müzik listesini görmek için üzerine tıkladığımda nav.cihazının müzik kapanıyor iptal oluyor.2.usb kablosu neişe yarıyor ikiside şarj ediyor ama anlayamadım
    4.ikinci haritayı nasıl ne yüklemeliyim harita çeşitleri nelerdir lumia 920 telefonum var yandex-nokıa haritaları mevcut çok anlaşılır basit daha harfleri basarken tamalıyor adresleri ben bulup seçiyorum ama bunda böle bişi yok yada ben beceremiyorum.başarsoft güncellenmiş haritası acaba nav. cihazlarındamı böle telefonlarınkimi daha başarılı
    5.bu ux girşi ile ne yapılabilir kulaklık dışında müziklistesi seçme olayı yapılabilirmi teşekkürler

vallarkadaşlar yazılımlarla teknolojiyle aram iyidir göya ama beceremedim ben bu işi bilen duyan arkadaşların yardımlarını bekliyorum

• ha unutmuşum
    harita olarak başarsofttan başka be yükleyebilirm nasık yüklerim hafiza kartına attım indirdim ama olmadı yapamadım
    telefondaki nokıa yandex google earth gibi haritaları navigasonuma yükleyebilirmiyim cihazın uyumu var yani 2 harita çalıştırabiliyor
  • hayati4343 H kullanıcısına yanıt
    Haritalar lisanslı ürünlerdir, her cihazda her haritayı kullanamıyorsunuz malesef.

Cihazınızı verimli kullanamadığınızı belirtmişsiniz; İmzamda 2 link var, incelemenizi öneririm sistem yakın çalışır.
    Fotonav özelliği G828 cihazlarda kullanılamıyor biliyorum. Daha iyi bilen arkadaşlar görüş belirteceklerdir.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 17 Nisan 2014; 8:44:33 >
  • Türkiyede satılan navigasyon cihazları içinde donanım destekli Fotonav kullanan ilk ve tek cihaz Next-YE-G 708 ve 828 modelleridir.Halen daha donanımdan fotanav destekleyen cihaz yok diye biliyorum.
    Fotonav kullanmak için

Aşağıdaki açıklama fotonav kullanımı hakkında yardımcı olacaktır.alıntıdır.

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce yazdığımız ve el brosürlerindede vaad ettiğimiz dünyada sadece belli markaların belli cihazlarında bulunan ve gene dünyada iGO8 yazılımda İLK OLARAK KULLANAN cihaz ve marka olarak bu hizmeti vermekten zevk duyuyorum.

Konu basit bir anlatımla şu: Çekin...Dokunun...Gidin...

Normalde POI sisteminde bildiğiniz üzere yerin adını yazıp bulup gidiyorsunuz,ancak bu sistemle oranın resmini çekip adresi hatırlamanıza gerek duymuyorsunuz.Bu maksatlada bir çok bilinmeyen yada sistemde olmayan yeri birbiriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Kısaca kullanım ekranlarını verelim..

YE-G 708, YE-G 828, YE-G 828 Plus İçin:

1- Hızlı Menü 'ye basarak açıyoruz ve FotoNav (PhotoNav) 'a basıyoruz.[B][COLOR=red]UNUTMAYIN FOTONAV SADECE NAVİGASYON YAZILIMI AÇIKKEN ÇALIŞIR

next y-g828 kullanımı

2- Bu esnada ekranımız Resim Göstericiyi açıyor ve GPS kaydı olan resimleri görüyoruz (Bu resimlerin sol üst köşelerinde GPS işareti bulunur)

next y-g828 kullanımı

3- Bu resimlerden GPS işaretli olanlardan birini seçiyoruz (Örnekte Ankara Anıtkabir seçilmiştir) ve açılan resimdeki minik araba resmine dokunuyoruz.

next y-g828 kullanımı

4- Ekranımıza Konum Alındığına dair mesaj geliyor...

next y-g828 kullanımı

5- Burada EVET dediğimizde harita üzerindeki resime kayıt edilmiş olan Koordinatı görüyoruz.HAYIR derseniz bu konumu Geçmiş bilgileri içine daha sonra kullanılmak üzere kayıt eder.

next y-g828 kullanımı

Ve burada Hedef Olarak Ayarla dediğinizde artık yola çıkmaya hazırsınız :ok:

Bu resimleri paylaşabilirsiniz, paylaştığınız resimleri SD kartınızda PND/PHOTOS/CAMERA altına koyarak kullanabilirsiniz.

Uyarı: Tüm multimedya uygulamalarında (Müzik,Resim vb.) MUTLAKA SD KART KULLANIN !!!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgilendirme için teşekkürle sayın Yöneticimiz.
    Bilmediğim bir noktaydı, öğrenmiş oldum. Boşuna Amiral Gemisi denmemiş G828 cihaza...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.