Şimdi Ara

Çarşı: Fenerbahçe Maçına Gitmiyoruz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Zihniyete bak.

Sen söylesene süper zihniyetini kardeşim , işiniz gücünüz atıp tutup ot gibi yaşamak zaten süper vatandaş seni .

Sen benim nasıl yaşadığımı nerden biliyorsun üper zeka.isiniz gücünüz anarsistlik.bir fırsat bulsakda memlekete zarar versek diye dört gözle bekliyorsunuz.

Dünyadaki tüm anarşistler(!) bir araya gelse, baştakilerin verdiği kadar zarar veremez memlekete.

• quote:

Orijinalden alıntı: sycthe2112

quote:

quote:

quote:

Zihniyete bak.

Sen söylesene süper zihniyetini kardeşim , işiniz gücünüz atıp tutup ot gibi yaşamak zaten süper vatandaş seni .

Sen benim nasıl yaşadığımı nerden biliyorsun üper zeka.isiniz gücünüz anarsistlik.bir fırsat bulsakda memlekete zarar versek diye dört gözle bekliyorsunuz.

Dünyadaki tüm anarşistler(!) bir araya gelse, baştakilerin verdiği kadar zarar veremez memlekete.

Yav He He.
    Bu iktidar haricindekiler bugune kadar ne vermiş (Özal dışında)
    bu memlekete son 50 yıldır.Bu adamları insan sevmiyebilir veya nefret edebilir.Ama bu adamlarin yaptigini inkar etmek deve kuşu olmaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla bende kendimce boykot edip maça gitmeyecektim ama bugün lig tv de geçmiş derbileri izledim yine Beşiktaş aşkım ağır bastı başvuru yaptım cumartesi gidip plazadan teslim alacağım inşallah.

• Gitmeyin ulan. Ben yıllardır maçları kovalıyorsam, benimde sıfatım Çarşı ise ben gidiyorum. Siz iki üç beleş biletçi gidemeyince gitmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Toraman1903

Gitmeyin ulan. Ben yıllardır maçları kovalıyorsam, benimde sıfatım Çarşı ise ben gidiyorum. Siz iki üç beleş biletçi gidemeyince gitmeyin

her sene kombine alıyorum ve gitmeyecem.
    çarşı ile bağlantım yok. gitiğimiz tribünlerde oldular, severiz ayrı konu.

adamlar haklarımız için mücadele ediyor!
    biletler pahalı demiyorlar! ebilet iptal edin gelelim diyorlar sonuna kadarda haklılar!!

kasımpaşa maçında 1453 kartalının teki stada girdi fernandes'e saldırdı. o herifin ismi cismi ne yaptığı belliydi! ne ceza verildi? sonraki maçta olimpiyata geldi utanmadan!! bırakın bu yalanı dolanı. güvenlik için olsa o adam tutuklanırdı, maç günü karakolda olurdu!!

amaç belli;
    1- hükümete yönetime federasyona laf edenin hesabını keselim, fişleyelim.
    2- aktifbank adlı koskoca ülkede 10 tane bile şubesi bulunmayan bankadan kredi kartı çıkaralım aidat verelim, her maç ekstra ücret bayılalım !!!

ÇALIK GRUBUNUNDA BAŞBAKANINDA KUTULARINI DOLDURMAK ZORUNDA DEĞİLİZ!!

• quote:

quote:

quote:

Zihniyete bak.

Yerim senin laflarını piyon seni . Senden koskoca bi hiç uğruna 25 lira haraç alana tepki göstermiyorsun buna tepki gösterenlere laf ediyorsun klavye delikanlısı . Senin gibi Kralcıların , padişahçıların şak şakları yüzünden adamlar 'güvenlik öncelikli kart ' adı altında soygun yapıyor . Sana ne desek boş gerçi cebine bak üç beş kuruş kaldıysa git deniz fenerine falan bahışla .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.