Şimdi Ara

2K çözünürlük ve Snapdragon 805 desteği Windows Phone 8.1 GDR2 ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2K çözünürlük ve Snapdragon 805 desteği Windows Phone 8.1 GDR2 ile gelebilir

Geliştirici önizlemesi olarak dağıtımına başlanan ve önceki sürümde eleştiri konusu olan tüm eksiklikleri giderdiği belirtilen Windows Phone 8.1 güncellemesinde daha yüksek çözünürlüklere ve daha iyi yongasetlerine destek verileceği ortaya çıkmıştı.

Lansman sırasında ve ilk izlenimlerde qHD 960 x 540 ile 854 x 480 çözünürlüğe destek tespit edilmiş ancak bahsekonu iki özelliğe ait herhangi bir detaya rastlanmamıştı. Kaynaklar bir süre daha beklemek gerektiğini işaret ediyor. 

Microsoft; daha büyük ekran, Snapdragon 800 ve Full HD çözünürlük desteğini WP 8 GDR 3 güncellemesi ile geçen yılın ikinci yarısında sunmaya başlamış ve Nokia da Lumia 1520, 1320 gibi modellerle destek olmuştu. 

Bilgilere göre Microsoft'un 2K ekran çözünürlüğü ve yeni nesil Snapdragon 805 desteğini GDR 2 güncellemesi ile sunacağı belirtiliyor. GDR 2 son güncelleme olacak ve güncellemein gelecek yıl başlarında lanse edilmesi beklenen Windows Phone 9'dan biraz daha önce geleceği ifade ediliyor. 

Bu iki desteği sağlanması ile birlikte 2K ekran ve Snapdragon 805 çözünürlük sunacak Lumia 1820 amiral gemi modelinin de yıl sonlarına doğru görücüye çıkacağı düşünülüyor. 

Böylece bu yıl ağırlık kazanacak 2K ekranlı akıllı telefon trendine Nokia zamanında katılmış olacak. Microsoft'un bu özelliklere sahip üst seviye bir cihazı bir süredir test ettiği biliniyordu. GDR 2 güncellemesinin geçen seneki gibi sonbahar döneminde dağıtıma başlayacağı tahmin ediliyor. 

Kaynak:http://www.nokiapoweruser.com/2014/04/15/windows-phone-8-1-gdr2-update-may-bring-2k-resolution-snapdragon-805-support/

• DH nihayet WP 8.1 ile ilgili bir haber yaptı.
  • Gelebilir mi? Gelecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

DH nihayet WP 8.1 ile ilgili bir haber yaptı.

+1

• Ms istese kralını yaparda eski kafadan gidiyor.

• gdr 1 in temmuzda, gdr 2nin de ekimde(eylülde olabilir, emin değilim) yayınlanacağı söyleniyodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabet ortamı artacak işte umarım işimize yarar :)

• ben daha 800x480

ama 2kya geçecem prensibim böyle

Pentium 4den 4 çekirdekli bilgisyara geçmiştim. usb 1.1 den usb 3.0 a geçmiştim. şimdide 2kya sonrasında 8kya geçecem
  • quote:

Anca hocam android'in, ios'in ıvırı zıvırından yeni vakit bulmuşlardır. Tabi buda pek 8.1 ile ilgili haber sayılmaz.

• Daha 8.1'i yeni verdiler, ortada GDR1 yokken 2de ne olcak hesabı...

• Bu dönemde telefon kesinlikle alınmaz.
    Geçiş dönemi resmen.

• 2k kimin aklına gelmis ilk ya .. 5 inc lan ortalama 5 inc bu telefonlar ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

Banlanan hesabımdan hep derdim eksi alırdım şimdi daha da net söylüyorum ilerinin platformu WP olabilir.

Öyle bi diyorsunuz ki sanki bunu dediginiz icin banlandınız :D

• GDR1 in Temmuz ayında gelmesi ve hata giderme güncellemesi olması,
    GDR2 nin Ekim ayında gelmesi ve USB 3 desteğinin sisteme kazandırılması bekleniyor

• Ya ne 2ksı ya kırıcam kafamı şimdi. Bişi dicem : Gerek yok,aha vallada yok😊

• quote:

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefon almayin!!! Az daha erteleyin. 6 ay sonra 2k li s805li teller gelince pişman olmayin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.