Şimdi Ara

NETLİMİTSİZ Plus 8mbe kadar 100 gb den paketinden ULTRANET LİMİTSİZ 75GB e gecmelimiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Su an 98 Tl mi n aylık 8 mbite kadar 100 Gb akk kotalı netlimitsiz kullanıyorum ama parası cok geliyor, baktım yeni tarifelerden 75gb akk li 16mbite kadar 72 Tl ye ULTRANET LİMİTSİZ var. Sizce buna gecmelimiyim, asagi yukarı 25 tl daha dusuk, aradaki 25 gb akk farkı onemli değil.

• Eğer taahhüttünüz yoksa geçebilirsiniz, özellikle de aylık devamlı 100 GB kullanamıyorsanız o ücret boşuna gibi birşey.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    geçebilirsiniz mantıklı seçim olur. Akk varken de yeterli bir hızla internete girebiliyorsunuz zaten 25 liraya değmez.
  • Bence geçin
  • taahhütün yoksa veya varsa farketmez git ttnet il müdürlüğüne. iptal ettireceğim de.

aylık 49 tl ye 75 gb ultranet limitsiz paketini al gel. onlar teklif ediyorlar

boşuna ödeme 72 lira
  • online işlemlerde 85 tl gözükmese ultranet daha iyi olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Arkadaslar merhaba,

Su an 98 Tl mi n aylık 8 mbite kadar 100 Gb akk kotalı netlimitsiz kullanıyorum ama parası cok geliyor, baktım yeni tarifelerden 75gb akk li 16mbite kadar 72 Tl ye ULTRANET LİMİTSİZ var. Sizce buna gecmelimiyim, asagi yukarı 25 tl daha dusuk, aradaki 25 gb akk farkı onemli değil.

Sakın geçme. Ben geçtim pişmanım. İnternet hızında da hiç bir değişiklik olmadı. TTnet i aradığım zamanda hattınız en fazla bunu destekliyor yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar utanmazlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.