Şimdi Ara

Catia Solidworks için ergonomik Mouse lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimdeki microsoft mobile 1000 uzun saatler sonra ağrı vermeye başlayınca yeni bir fare almaya karar verdim. Bana güzel bir fare önerebilirseniz sevinirim.

Orta tuşu iyi olursa çok makbule geçer zira catia ile uğraşırken baya kullanıyorum. marka önemli değil. fiyatlarda da çok yükseklere gerek yok. sağlam ve ergonomik olsun yeter.

• G700 veya g700s hem ergonomik, hem uzerinde barindirdigi cok fazla tus ile bir cok kisayol atanmasini sagliyor. Ben solidworks kullanirken cok rahat etmistim.

İkinci el bolumune bakarsaniz ben dahil satan arkadaslar var. Sikintisiz mouse lardir.

Ayrica saglamlik ve ergonomi icin logitech m705 vardi sanirim, o da iyidir. Biraz kucuk ama laptop mouse u gibi de degil. Ama bana kalirsa mouse tercihini buyuk olanlardan yana kullanmak lazim, hele solidworks, catia gibi uzun saatler calismak gerekiyorsa. Razer vespula gibi bilek destekli mousepadler de yararli olabilir.

Genel olarak logitech mouse lara bakilabilir. Genelde sorunsuzlar, sorun olursa da garantisi cok iyi, hemen yardimci oluyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.