Şimdi Ara

Microsoft'dan yeni Office 365 paketi: 'Office 365 Bireysel'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'dan yeni Office 365 paketi: 'Office 365 Bireysel'

Yakın zamanda iPad için Office’i yayınlayan Microsoft, Office 365 üyelik paketlerinin içerisine bir yenisini daha ekledi. Bugün satışa sunulan yeni paket, Office 365’e çok daha uygun fiyat ile sahip olunmasını sağlıyor.

Microsoft’un “Office 365 Bireysel” ismini verdiği paket, 1 bilgisayar (bu Mac ya da PC olabilir) ile 1 Windows tablet ya da iPad için Office yazılımlarının kullanılmasını kapsıyor. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access ve Publisher’ın bir bilgisayar ve tabletten kullanılmasını sağlayan pakette ayrıca 20GB’lık ek OneDrive çevrimiçi depolama alanı ile 60 ülkeyi kapsayan, 60 dakikalık Skype dünya dakikaları yer alıyor.

Office 365 Bireysel de diğer Office 365 paketleri gibi kullanıcıların en güncel Office yazılımlarını kullanabilmesine imkan sunuyor. Öneğin bugün Office 365’e abone olan bir Mac kullancısı, bilgisayarında Mac için Office 2011’i kullanabilecek; ancak yeni bir Mac için Office (örneğin Mac için Office 2014) çıktığı an, herhangi bir ücret ödemeden direkt olarak son sürümü indirip onu kullanmaya başlayabilecek.

Kullanıcılar, Office 365 Bireysel’e aylık otomatik ücretlendirme ile 9,99’a ya da yıllık ücretlendirme ile 99,99 TL’ye sahip olabiliyorlar.

Aşağıdaki bağlantıdan Office 365 Bireysel’in detaylarına ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz:

• Mantıklı olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu sadece mobilde kullanicak adam ne kadar is yapabilecek de yillik 100 lira istiyosunuz el insaf ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kafamı karıştıran şu 1 yıllık abonelik oldu. Ne yani, her sene bir daha mı para ödeyeceğim?
  • bence çok pahallı 365 paketi hali hazırda 5 kullanıcı 169 ytlye satılıyoken 189 ytlye full paket+yanında antivirüs yazılımı bundle halinde satılıyoken 1 kullanıcı her ay 9,90 ödemesi bana çok pahallı geldi 365'in 5 kullanıcı versyonu aylık 12 ytl alıyo bu düşünülürse microsoftun burda baya bir indirim yapması lazım yoksa tutmuycağa benziyor...

• Office 365'in Üniversite paketi varken bunların tamamı çok pahalı kalıyor. 120 TL karşılığında 2 bilgisayar 2 mobil cihaz 4 yıl için 120 TL. Ayda 2,5 TL'ye geliyor ki para değil bence.

• OpenOffice verken çokta fifi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Yahu sadece mobilde kullanicak adam ne kadar is yapabilecek de yillik 100 lira istiyosunuz el insaf ya

Mantığı tam tersi, adam PC'sine alır mobilde de kullanır.

• Mobil'de kullanılacak bir program için yüksek bir fiyat
  • Çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık 29.99TL den yukarısı haram.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bence çok pahallı 365 paketi hali hazırda 5 kullanıcı 169 ytlye satılıyoken 189 ytlye full paket+yanında antivirüs yazılımı bundle halinde satılıyoken 1 kullanıcı her ay 9,90 ödemesi bana çok pahallı geldi 365'in 5 kullanıcı versyonu aylık 12 ytl alıyo bu düşünülürse microsoftun burda baya bir indirim yapması lazım yoksa tutmuycağa benziyor...

Soyguncular

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Yahu sadece mobilde kullanicak adam ne kadar is yapabilecek de yillik 100 lira istiyosunuz el insaf ya

Microsoft’un “Office 365 Bireysel” ismini verdiği paket, 1 bilgisayar (bu Mac ya da PC olabilir) ile 1 Windows tablet ya da iPad

bu cümleyi anlaması çok mu zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maddoc

Office 365'in Üniversite paketi varken bunların tamamı çok pahalı kalıyor. 120 TL karşılığında 2 bilgisayar 2 mobil cihaz 4 yıl için 120 TL. Ayda 2,5 TL'ye geliyor ki para değil bence.

aynen. ama sadece öğrenciler yararlanabiliyor ondan hani misal öğretmensen falan işin sağlamıyor ama kullanman gerekiyorsa böyle alacaksın mecbur
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

Mobil'de kullanılacak bir program için yüksek bir fiyat

Microsoft’un “Office 365 Bireysel” ismini verdiği paket, 1 bilgisayar (bu Mac ya da PC olabilir) ile 1 Windows tablet ya da iPad

Mac ya da PC nasıl mobil oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bence çok pahallı 365 paketi hali hazırda 5 kullanıcı 169 ytlye satılıyoken 189 ytlye full paket+yanında antivirüs yazılımı bundle halinde satılıyoken 1 kullanıcı her ay 9,90 ödemesi bana çok pahallı geldi 365'in 5 kullanıcı versyonu aylık 12 ytl alıyo bu düşünülürse microsoftun burda baya bir indirim yapması lazım yoksa tutmuycağa benziyor...

kim satıyor nerede satıyor hani? sizin o 5 kullanıcı 169tl dediğiniz aylık ücret olmasın.
  • eofdred E kullanıcısına yanıt
    Sevgili Baran,

Dedik ki: "Sadece mobilde kullanacak adam için" yani demek istedim ki sadece mobil kullanıcılar için bir paket çıkarılsın, yaptırdığın açıklamaya bakar mısın, lanet olsun sebebi neydi ki?

• Yav düşür fiyatını da bizde para verip hakkıyla alalım. Sadece kurumsallara oynama.
  • Yap 100 lira sınırsız alalım.
    kusura bakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık yıllık ne demek ya ben satın aldım mı o program benimdir arkadaş, kıyamete kadar kullanırım, cd si elinde olan adam da kullanır ben öldükten sonra var mı böyle çakallık, zaten bireysel kullanıcı office i ne yapsın çok lazımsa libreoffice var aynı işi yapıyor, ha profosyonel manada lazımsa onu da bireysel paket olarak kimse almaz zaten

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.