Şimdi Ara

Yenilenen Yapı Kredi İnternet Şube de işlem yapana 15 World Puan (15 Nisan-31 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
11
Favori
6.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kisisel de olabilir, ama içeriğe bakınca sanki değil gibi...

Yenilenen Yapı Kredi İnternet Şube de işlem yapana 15 World Puan (15 Nisan-31 Mayıs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 16 Nisan 2014; 6:32:39 >

• Ins kisisel degildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişisel değilse, süper bir kampanya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil şube dahil mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

mobil şube dahil mi acaba ?

Sanki adı üstünde internet şube :)
  • Bu mobil şubeye girenlere bi puan yatacaktı o iş ne oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu mobil şubeye girenlere bi puan yatacaktı o iş ne oldu...

Yattı haberin yok belli.
    Kontrol et hesabını..
    Bana 30 tl yatmıştı.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=90282510

Yatmadıysa şikayet açın yatar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 16 Nisan 2014; 7:00:32 >
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    Yok bana yatan birşey

• banada yatmadı şikayet kaydı açtık habire arıyorlar işleminizle ilgileniyoruz diye
  • bana dedikleri şu: "size puan yatmamış, çünkü mobil şubede işlem yapmamışsınız.". dedim ki; girdi çıktı yapmak yeterliydi, işlem yapılacağına dair bi ibare yoktu şartlarda... "isminizi puan kazananlar listesinde göremiyorum" dedi. yani işlem yapmayı da şart koşmuşlar ama şartlarda net ve açık değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 16 Nisan 2014; 7:31:15 >
  • Büyük ihtimal kisiye özel ama yinede şansımızı deneyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

bana dedikleri şu: "size puan yatmamış, çünkü mobil şubede işlem yapmamışsınız.". dedim ki; girdi çıktı yapmak yeterliydi, işlem yapılacağına dair bi ibare yoktu şartlarda... "isminizi puan kazananlar listesinde göremiyorum" dedi. yani işlem yapmayı da şart koşmuşlar ama şartlarda net ve açık değil...

Mobil uygulamayı yükleyen ve giriş yapanaydı...
    Hangi bankada çalıştığını hatırlat o kişiye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Büyük ihtimal kisiye özel ama yinede şansımızı deneyelim.

Bence genel.
    Şundan dolayı.

Yenilenen internet şubemize girenler 15 TL puan kazanıyor.

Bu söz genel olduğunu gösteriyor.
    Benim fikrim tabiki.
    Sayın yazdığına bakmayın yani. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 16 Nisan 2014; 8:05:00 >
  • şikayet kaydı açtırdık bakalım, sonuç ile ilgili gelişmeleri buraya yazarım.
  • linki bulamadım
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    işin garip ve üzücü tarafı şu; bu konu burada açılmıştı.. durdur dur, tam puanların yükleneceği tarihten 3 gün sonra aniden silindi... Kim neden sildi belli değil.. o konuda kampanya şartları yazıyordu.. ykb, kampanya linkini de kaldırdığı için şimdi bu şartları şikayet var a da yazamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu mobil şubeye girenlere bi puan yatacaktı o iş ne oldu...

puan yatmadı, yatacağını da sanmam. ilk giriş yapanlardanım.
    ykb kulağının üstüne yattı.
  • quote:

işin garip ve üzücü tarafı şu; bu konu burada açılmıştı.. durdur dur, tam puanların yükleneceği tarihten 3 gün sonra aniden silindi... Kim neden sildi belli değil.. o konuda kampanya şartları yazıyordu.. ykb, kampanya linkini de kaldırdığı için şimdi bu şartları şikayet var a da yazamıyorum..

Yapı Kredi Mobil Şube Sizi Puanlarla Karşılıyor!
    1 Şubat-15 Mart tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil Şube’yi kullanmaya başlayın, 50 TL’ye kadar puan kazanın!

Üstelik, Yapı Kredi Mobil Şube’ye üye olmadan kredi kartı numaranız ve şifreniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:
    Kampanya kişiye özel olup, 1 Şubat – 15 Mart 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil Şube’yi ilk defa kullanmaya başlayan müşterilerimiz için geçerlidir.
    Kampanyaya, Yapı Kredi Mobil Şube’ye kullanıcı kodu / TCKN veya Kredi Kartı numarası ve şifresi ile giriş dahildir.
    Mobil Şube’ye, İnternet Şubesi şifrenizi kullanılarak Kullanıcı Kodu ya da TCKN ile giriş yapabilirsiniz.
    Kampanya kapsamında, bir müşteri en az 5 TL, en fazla 50 TL değerinde puan kazanabilir.
    Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir.
    Kampanyada kazanılacak puanlar, Mobil Şube’ye giriş sıranıza göre belirlenecektir.
    Kazanılan Puan'lar 15 Mart itibari ile asıl kart hamili olduğunuz Yapı Kredi kredi kartınıza, Yapı Kredi kredi kartı olmayan müşterilerimizin de Yapı Kredi Tlcardlarına yüklenecektir.
    Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• quote:

Ocak 1 de yapılan hızlıal alışverişinide sildikleri adminler için tam1000 tl zararım oldu. Kimseye göndermeyeceklerini söylediler oysaki forumda alanlar olmuş konu silindiği için bilemedim..

• can33tokat C kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.