Şimdi Ara

Galatasaray Kasimpasa Macini Bayanlar mi Izleyecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasarayin cezasi bu haftaki kasimpasa macina mi denk geliyor arkadaslar yani bayanlar mi ucretsiz gidip izleyecek stada? Oyle ise biletix cumartesi olan macin ucretsiz biletlerini ne zaman cikarir dagitimina?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Galatasarayin cezasi bu haftaki kasimpasa macina mi denk geliyor arkadaslar yani bayanlar mi ucretsiz gidip izleyecek stada? Oyle ise biletix cumartesi olan macin ucretsiz biletlerini ne zaman cikarir dagitimina?

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, aldığı yeni kararla Türk futbolunda seyircisiz maç dönemini sona erdirdi. Disiplin talimatının ilgili maddelerine uymayan takımlara verilen "maçlarını seyircisiz oynama" cezası, yapılan değişikliklerin ardından artık uygulanmayacak.

Bugünden itibaren, kuralları ihlal ederek seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını; kadın izleyiciler ile yanlarında anneleri olmak şartıyla on iki yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak izleyebilecek. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki veya denetiminde olan sosyal amaçlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında kalan, korunmaya muhtaç 12 yaş ve altı çocuklarımız da resmi refakatçileriyle birlikte bu maçları tribünden takip edebilecek.

Dünya futbolunda bir ilk olma özelliğini taşıyan bu kararla, Türk futbolunda seyircisiz maç oynanmayacak. Tribünlerin boş kaldığı, sessiz ve coşkudan yoksun karşılaşmalar futbolumuzda artık yaşanmayacak. Yapılan değişikliğin neticesinde, talimatnamenin eski hükümlerine göre verilen cezalar da yeni kurallara göre uygulanacak.

Yapılan bu değişiklikle, futbolun güzelliklerinin unutulduğu olaylı karşılaşmaların ardından "cezalı" takımlar, kadınlarımız ve çocuklarımız sayesinde futbolun güzelliklerini ve değerlerini hatırlayacak.

Talimatnamenin revize edilen 102. maddesine göre, karşılaşmalar için hiçbir ücret talep edilemeyeceğinden kuralları ihlal eden kulüpler, maç hasılatından eskiden olduğu gibi yine mahrum kalacaklar.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=13423

• Bayanlar izleyecekse Burak ile Selçuk Mancini'nin yanında beraberce izlesinler. Sezon başından beri el birliğiyle baya baydılar bizi.
  • Bayanlar varsa burak ile selçuk en iyi oyununu oynarlar.
  • Evet kadın ve çocuklar.
  • Peki ne zaman biletix te cikacak biletler haberiniz var mi ?

• quote:

Peki ne zaman biletix te cikacak biletler haberiniz var mi ?

maç sabahı veya bir gün önce çıkar ama biletixten almıyorsunuz gidip gişeden alınıyor kimlik ile beraber.bizde öyle yani.bilet sorunu olmaz,rahat alırsınız.
  • Tribünü bilemem lakin sahada bayanların olacağı aşikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

maç sabahı veya bir gün önce çıkar ama biletixten almıyorsunuz gidip gişeden alınıyor kimlik ile beraber.bizde öyle yani.bilet sorunu olmaz,rahat alırsınız.

tabi siz alıştınız bu kadın ve çocuk olayına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

quote:

15 mac falan oldu heralde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

quote:

15 mac falan oldu heralde

zaten pek geleceğini sanmıyorum 20 bin zor çıkar bizden bir de bu kötü gidiş eklenince 20 bini geçmez sanırım

• Kadınların kaçırmaması gereken bir maç kaç yıl oldu daha yeni ceza alınıyor bir daha kim bilir ne zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Bayanlar izleyecekse Burak ile Selçuk Mancini'nin yanında beraberce izlesinler. Sezon başından beri el birliğiyle baya baydılar bizi.

• Pasokart olmadan alamıyormuş bayanlar bilet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Pasokart olmadan alamıyormuş bayanlar bilet.

Federasyonun, G.Saray'ın cezası nedeniyle kadın ve çocukların izleyeceği Kasımpaşa maçında paso bilet uygulamasına geçmek istemesi sarı-kırmızılı kulüp ile TFF arasında mini bir krize neden oldu. Yönetim, kısa sürede yetişmeyeceği gerekçesiyle uygulamanın ertelenmesini istedi. TFF, itirazı haklı bulunca kriz büyümeden aşıldı.

Yaziyor fotomacta?

• Passolig çıkartmak gerektiği için sanırım fazla talep olmayacak. Hatta hiç talep olmaz bence. Boş kalır stad.
    İlk seyircisiz cezamız, şu stadı bir de biz dolduralım kadınlar ve çocuklarla demiştim ama Passolig yüzünden yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

Passolig çıkartmak gerektiği için sanırım fazla talep olmayacak. Hatta hiç talep olmaz bence. Boş kalır stad.
    İlk seyircisiz cezamız, şu stadı bir de biz dolduralım kadınlar ve çocuklarla demiştim ama Passolig yüzünden yalan oldu.

Yahu ilk defa duyuyorum bu pasolig olayini. Simdi kadinlarin izleyecegi mactada mi gecerli bu olay. Yukarda haber paylastim tff okey bu seferlik olsun gibi bir sey yazmis haber dogru mu degil. Hangisi net bilgi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

Passolig çıkartmak gerektiği için sanırım fazla talep olmayacak. Hatta hiç talep olmaz bence. Boş kalır stad.

Yahu ilk defa duyuyorum bu pasolig olayini. Simdi kadinlarin izleyecegi mactada mi gecerli bu olay. Yukarda haber paylastim tff okey bu seferlik olsun gibi bir sey yazmis haber dogru mu degil. Hangisi net bilgi?

aynen nedir bu pasolig olayı ?
  • Macini yazmışsın 50 kere Mancini olarak okudum başlıktan hiç bir anlam çıkartamadım.

Pasolig olmayacak maçta bu arada yanlış bilgi olmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.