Şimdi Ara

uydu alıcı yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nextstar ye-2000 cıs plus modelini almayı düşünüyorum eski bi model sanırım.halen alınabilcek bi model midir?tavsiye eder misiniz

• Hocam artık 2014 e geldik ve sd uydu alıcıların devri kapandı. bahsettiğiniz model sd uydu alıcısı skarttan çıkış verir
    eğer televizyonunuz led ya da lcd ise mutlaka hd uydu alıcı edinin. benim nazarımda ölü yatırımdır
    onun yerine next markasının birçok mini cihazı var düşünülebilir ya da 18500 modeli var uygun fiyatlı
    mesela ben next amigo kullanıyorum youtube dailymotion google maps divx oynatma iptv ve hotbird astra uydusunda kendiliğinden şifre kırma özellikleri var fiyatı 150 -180 tl seviyesinde çift kumandalı bir ürün
  • çok sağol seko88 ikinci el dediğin modellere bakacağım, şu an tüplü var ama ilerde lcd ye geçiş kaçınılmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanfeb

çok sağol seko88 ikinci el dediğin modellere bakacağım, şu an tüplü var ama ilerde lcd ye geçiş kaçınılmaz :)

tüplü tv dahi olsa şimdiden tos çıkış ya da skart çıkışı veren hd cihaz almanızı öneririm
    ileride lcd tv ye terfi ettiğinizde hdmi çıkışından cihazı bağlarsınız. ayrıca normal uydu alıcısı ile izleyemediğiniz trt hd kanalını da izleyebilirsiniz güzel programlar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.