Şimdi Ara

Ekran ile kasa yapıştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu doğru yerdemi bilemiyorum ama buraya yazıyorum s1 telefonumun içini sökdüm ekrnaını kasadan ayırdım çerçeveden yapışkanlıymış yapışkanı tozlandı tutmaz oldu yapışkanı söktüm sonra ekran önde doğru düşmeye başladı sadece flex kablo tutuyordu ayrıca geri ve menü tuşu da artık dokunmatik değil abanmatik olmuştu basmak için ekranı geri yerine itip tuşa basmak gerekiyordu sonra gittin çok ince çift taraflı bant aldım yapıştırdım artık öne düşmüyor fakat ine geri ve menü tuşu dokunmatik değil ben yeni çerçeve alacağım çerçevem soyuldu alacağım kişilere mesaj attım yapışkan yok takdıracağım servis yapıştıracak diyor burda da (karabükd/safranboluda oturuyorum) adam akıllı servis yok çerçeve için komple ekrna dokunmatik ve kasayı değiştirmemiş lazım 350 tl tutar dediler netten baktım 40 tlye full kasa alınca çerçeve geliyor neyse ben bu çerçeveyi alsam nasıl yapıştırabilirim elbet bir yolu vardır herhalde siliyon falan sıksam olur mu ekrana zarar verirmi yada özel yapıştırıcısı varmı baktım galaxy ace gio falan çoğu telefondan bu şekilde sadece s1e özel bir yapışkan değil neyle yapıştırırım ben bunu?

• Ya benmi konuyu yanlış yerde açıyorum yoksa bilen birileri mi yok koskaca forumda 1 kişi bile yeni telefonların kasasını değiştirmedi mi bulamıyorun nasıl yapıştırıldığını bulamıyorum sanki çok gizli birşey de yani bunu yapabilecek tamirci olsa tamam verecem parası çokda önemli değilde yapacak tamirciler de yok kime sorsam ben yapamam ilgilenmiyorum parçası yok gibi şeyler duyuyorum mecbur kendim yapacağım ama kimse yardım etmiyor ki
  • Selamin aleykum hemserim bir safranbolulu olarak yardimci olmak isterim bence uhu tarji yapistirici kullanabilirsin tuslarina gelince bir yipranma falan varmi veya tus flexini bulabilirmisin bilmiyorum tuslarini degistimeni tavsiye ederim slikonun zarar vericeginide zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CanBest C kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam hocam. Tuşlarda yıpranma yok. Ums kırtasiyeden çok ince çift taraflı bant aldım yapıştırdım en başta olmamış gibiydi ama sanırım kasada bir sorun var o tuşlarının arkasında yani telefonun içinde kalan kısma lehim yapmaya çalışıyordum eridi kasa tam kapanmıyor. Tuşların arkasındaki 2 vidayı gevşetince geri dokunmatik çalışıyor şu anda sorun yok. Bildiğin tamirci varmı güzel ben belediyenin altında ufak bi dükkan var oraya gidiyorum zaten bi ata merkezin alında var oda ekran da değişecek diyen adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rain Bi -- 10 Mayıs 2014; 12:45:06 >
  • Kardes valla ben istanbuldayim arada bir gidiyorum bilmem cok biyer arastirman gerecek bol parcasi olan eline yatkin bir adam bulman lazim senin. Simdiden kolay gelsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.