Şimdi Ara

Zelda ve Pokemon esintilerini biraraya getiren Monster Adventures Android için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Zelda ve Pokemon esintilerini biraraya getiren Monster Adventures Android için indirmeye sunuldu

iOS platformunun başarılı aksiyon RPG oyunlarından birisi olan Monster Adventures, Android platformu için de indirmeye sunuldu.

Zelda ve Pokemon oyunlarından esintiler taşıyan oyunda size verilen canavarları eğitmek, güçlendirmek ve çeşitli maceralara atılmak temel görevleriniz arasında. İlerleyen bölümlerde farklı güçteki canavarları yakalamanız ve güçlerini öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca dilerseniz kendi canavarınızı oluşturabilirsiniz. 

Oyunda canavarınız ile farklı görevlere giderek ödüller kazanıyorsunuz ve canavarınızı geliştiriyorsunuz. Fiyatı ise 2TL.

• 2 TL'den sonrasını okumadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

2 TL'den sonrasını okumadım

2tlden sonra sadece bir tane nokta var. merak ettiysen söyleyeyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın alıp biraz oynadım ve hiç beğenmedim. pokemon tarzı demişler hatta pokemon oyununun bazı şeylerini de birebir kopyalamışlar ama olmamış. pokemon gibi sarmıyor.
  • kvothe6 kullanıcısına yanıt
    Şöyle sağlam bir pokemon oyunu gelse keşke diye iç geçirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Şöyle sağlam bir pokemon oyunu gelse keşke diye iç geçirdim.

aynen. sanırım 150-200 lira bayılıp bi nintendo ds alıcam.
  • Zelda türevi olarak "oceanhorn" oyununu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim, uzun süredir mobilde böyle konsol kalitesinde oyun oynamamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.