Şimdi Ara

HERKEZ TELEFONUNUN EKSİLERİNİ YAZSIN TELEFON SEÇMEK DAHA KOLAY OLUR !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Vision 8850 Telefon Çok İyi Hiç Bi Sorun Görmedim Ama Alıcaksanız Sesi O kadar Az Ki Duyulmuyor :D Pişman Olduğum Özellik Bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimtrex -- 15 Nisan 2014; 22:27:12 >

• Motorola moto g fiyatına göre herşeyi çok iyi tek kötü yanı micro sd kart yuvası yok ama yinede bi şekilde yetiyor
  • Xperia Sp tek kötü yanı 8gb hafıza olması tabiki bu benim fikrim başka kullanıcıların telefonda kendilerine göre başka eksiği vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın cevabın için
  • Htc one x batarya rezilligi

• Nokia Lumia 1020 hiç bir eksiği yok fazlası var o da arkadaki kamera çıkıntısı.
  • Birtane Ben Söyliyim Elime Aldığım general mobile elite Cebinizde Taşıdığınız zaman Köşeleri sivri ya bacağınıza batıyor :D
  • note 2 . biraz kalın , çerçeveleri fazla geniş ve mali 400 gpu bazı oyunlarda takılma yapıyor.
  • Discovery , 1800 lük batarya bana yetmiyor.

• Xperia L ön kamera vasat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C3 nokia herşeyi eksik, kamera desen kamera, nette sörf desen sörf hepsi eksik :S
  • C3 Modeli Herkez Öyle Söylemiş Aynen
  • S3 vasat ram iki uygulamadan sonra sıkıntı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler Güncelll
  • xperia z1 hakkında yazın

bir de gm elite hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 16 Nisan 2014; 22:59:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

xperia z1 hakkında yazın

bir de gm elite hakkında

Z1 Kamerası 20.7 diyo 7 mp anca olur cok kotu elite ise kenarları aşırı sivri cebine koyduğun zaman batıyo batarya değiştirilemiyor bataryası cok dusuk
  • optimus g

kamera daha iyi olmalı
    kitkat güncellemesi mutlaka almalı henüz almadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aimtrex

quote:

xperia z1 hakkında yazın

bir de gm elite hakkında

Z1 Kamerası 20.7 diyo 7 mp anca olur cok kotu elite ise kenarları aşırı sivri cebine koyduğun zaman batıyo batarya değiştirilemiyor bataryası cok dusuk

elite çok dandik duruyor bir de. Sony ye hep öyle diyorlar ya eşdeğerleri ile karşılaştırınca sonuç ne olur? S4 s5 le falan
  • Sony Zaten Fotoğraf makinasına Sadece isim koyuyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aimtrex

quote:

xperia z1 hakkında yazın

bir de gm elite hakkında

elite çok dandik duruyor bir de. Sony ye hep öyle diyorlar ya eşdeğerleri ile karşılaştırınca sonuç ne olur? S4 s5 le falan

Htc One M8 Derim Ben :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.