Şimdi Ara

tablete nasıl internet bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bende galaxy tab 3'7 var. buna nasıl internet bağlarım wifi ile giriyorum ama 3g olarak internet bağlatabilir miyim? nasıl yapabilirim iç anlamıyorum bu konuda yeni bir hat falan mı almam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazatlıpirenses

ya bende galaxy tab 3'7 var. buna nasıl internet bağlarım wifi ile giriyorum ama 3g olarak internet bağlatabilir miyim? nasıl yapabilirim iç anlamıyorum bu konuda yeni bir hat falan mı almam gerek

uyumlu Vınn modem alıp takarsan, internet kullanabilirsin. ama sana tavsiyem akıllı telefonun varsa internetini paylaşıma aç sonra da tabletinde kullan. ayrıca hat alıp kendine masraf açma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianix

quote:

ya bende galaxy tab 3'7 var. buna nasıl internet bağlarım wifi ile giriyorum ama 3g olarak internet bağlatabilir miyim? nasıl yapabilirim iç anlamıyorum bu konuda yeni bir hat falan mı almam gerek

uyumlu Vınn modem alıp takarsan, internet kullanabilirsin. ama sana tavsiyem akıllı telefonun varsa internetini paylaşıma aç sonra da tabletinde kullan. ayrıca hat alıp kendine masraf açma.

uyumlu vını anlamadım ama :S
    vın usb ile bağlanmıyor mu? benim tablet tam olarak tab 3 - t110 diye geçiyor.
    sim kart girişi yok tablette, usb girişi falanda yok
    sadece micro cd kart girişi, kulaklık ve şarj girişi dışında başka bir girişi bile yok

• quote:

quote:

quote:

uyumlu vını anlamadım ama :S
    vın usb ile bağlanmıyor mu? benim tablet tam olarak tab 3 - t110 diye geçiyor.
    sim kart girişi yok tablette, usb girişi falanda yok
    sadece micro cd kart girişi, kulaklık ve şarj girişi dışında başka bir girişi bile yok

hiç mi usb girişi yok , anlamadım.. elbet vardır yahu

• adrianix A kullanıcısına yanıt
    valla yok.
    7 inçlik bi tablet zaten t110 diye aratırsan çıkar.
  • quote:

valla yok.

eğer yanlış birşey görmediysem ve doğru modele baktıysam usb var

[simage]
    [/simage]

• quote:

quote:

valla yok.

[simage]
    [/simage]

evet doğru model fakat orası şarj girişi.

• quote:

quote:

quote:

valla yok.

[simage]
    [/simage]

evet doğru model fakat orası şarj girişi.

işte orası aynı zamanda bilgisayarınıza taktığınızda harici disk olarak görmesi de gerekmekte...yani çıkarılabilir disk gibi flash disk gibi. sadece şarj etme yeri olmasa gerek.
    ne dersin ?

• adrianix A kullanıcısına yanıt
    teknoloji özürlüsüyüm. hiç bişey diyemem :D
  • quote:

teknoloji özürlüsüyüm. hiç bişey diyemem :D

bende sora sora öğreniyorum herkes gibi. boşver sen sormaya devam et. elbet tam anlatan biri çıkar buradan .
  • Otg kablo diye bişey var. Bir ucu senin cihazın şarj girişine, diğer ucu normal usb. Usb ucuna vınn modem bağlayıp belki çalıştırabilirsin. Belki diyorum çünki desteklemesi biraz zor, ek programlar veya root işlemi gerekebilir. Hadi diyelim oldu, tabletin amacı rahat taşınabilir olması, ucundan kablo ve modem sallanması pek mantıklı değil. Ya wifi ile idare edeceksin, yada kendine simkart girişli bir tablet alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.