Şimdi Ara

Tüm Kodları Almak İçin Yöntem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
15
Favori
15.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aslında kodları almak biraz sizin hızınız birazda bu yöntem ile oldukça kolaylaşıyor.

İlk olarak bu siteye giriyoruz:https://tweetdeck.twitter.com/ (güvenilir)

Daha sonra sol seçeneklerden en üstteki renksiz büyüteçe tıklıyoruz. Pantheon için: Pantheon yazıp arıyoruz. Add column diyoruz. Daha sonra Dragon Slayer Pantheon yazıyoruz gene add diyoruz. Daha sonra #dragonslayerpantheon yazıyoruz add diyoruz.

Diğer skinler için kendiniz kodlama yapabilirsiniz.

Ekledikten sonra normal twitterdan daha hızlı bir şekilde yenileniyor ve 3 tarafı aynı anda takip edebiliyorsunuz. Hecarim, blitz, ward içinde bu tür aradığınız şeyi içeren kelimeler kullanarak alabilirsiniz. Bu yöntem ile kendime ve abime toplamda 4 kod aldım. Kolay gelsin.

İşinize yararsa bir teşekkür ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drmel -- 12 Mart 2015; 19:17:06 >

• evet beyler hepsini aldım bu yöntem sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinau -- 15 Nisan 2014; 21:53:46 >
  • renksiz büyüteçi göremiyorum. giriş yapmak gerekiyor mu?
  • Akinau kullanıcısına yanıt
    Hocam hız meselesi hemen alıp size atana kadar 500 kişi dener o yüzden kusura bakmayın ve yöntemi deneyin üşenmeyin lütfen.
  • Evet hocam giriş yapmalısınız.
  • 4 saat denedim dun 1 tane bil calisan kd yok hep kullanilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım, sağolasın hocam.
  • dursn şurda mesaj sonra bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lawlss kullanıcısına yanıt
    Önemsiz.
  • 5-6 saat denedim bunu yok, 5 sn'de nasıl giriyorlar anlamış değilim.
  • Oe6 O kullanıcısına yanıt
    Bende aynıyım hocam. 2 saniyede deneyip kaçırdığımda oldu hız meselesi. 1 saatte 4 kodu aldım. Abime ve kendime. Ve bu yöntem çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drmel

Bende aynıyım hocam. 2 saniyede deneyip kaçırdığımda oldu hız meselesi. 1 saatte 4 kodu aldım. Abime ve kendime. Ve bu yöntem çok iyi.

Tr'de doğrudur belki ama west için aynı şeyi söyleyemiyorum malesef, denemeye devam.
  • Oe6 O kullanıcısına yanıt
    West ise şansın çok zor kalabalık bir sunucu :)
  • Bu yöntemi denemeyin vakit kaybı. Twitch'de az izlenen bir yayın bulun kod veren, kaparsınız.
  • west için 2 saniyelik kod kullanılmış diyodu 2 gün denedim baktım olmuyo satın aldım 10 liraya varusu. normalde alsam 25-30 lira olcaktı
  • Westte gece ward ve hecarim aldım. yarın sabah iş çıkışı varus ve blitzcrank için şansımı deneyeceğim. latinlerin ayakta olduğu zaman malum
  • Yayın varsa arkadaşlarla paylaş benim bilgim yoktu bu yöntem ile aldım. Benimle paylaşırsan yayınları koyayım konuya editleyerek.
  • Drmel kullanıcısına yanıt
    HOCAM YOK OLMUYORR
  • Hocam duamı aldın :)

Edit: Hocam varus kodunuda aldım.

(Yalnız sana dua ediyodum yanlışlıkla allah tuttuğunu taş etsin dedim sorry.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaclone -- 15 Nisan 2014; 22:02:38 >

• Hayırlı olsun hocam. Black bak alan alıyor :):)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.