Şimdi Ara

Google, Android'in ikonlarında değişikliğe gidebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google, Android'in ikonlarında değişikliğe gidebilir

Google, bu yılki Google I/O geliştirici konferansında Android'in ikonlarını yenileyerek mobil işletim sistemine farklı bir hava katmayı planlıyor.

Konuyla ilgili olarak henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak, dedikodular ve Google'ın İş Ortakları sayfasındaki ikonların değişimini göz önüne alarak Google I/O'da yeni Android ikonlarıyla karşılaşabileceğimizi söyleyebiliriz.

Peki bu değişiklik hangi uygulamaların ikonlarını kapsıyor? Değişim şu an için Android'in yerleşik uygulamalarını kapsıyor. Ancak, değişim sürecinin başlamasıyla birlikte üçüncü parti uygulama geliştiricilerinin de bu yeni tasarım anlayışından etkilenmesi kaçınılmaz olacaktır.

Ay Işığı olarak adlandırılan sade bir tasarım anlayışının ürünü olan bu yeni ikonlara aşağıdaki galeri'den göz atabilirsiniz. Google'ın Android'in ikonları üzerinde oynama yapıp yapmayacağını Google I/O'da hep birlikte göreceğiz. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Yeni Android ikonları
    Yeni Android ikonları

• Hayırlısı be gülüm

• nolur degistirme. sirf o ikonlar icin yasiyorum ben.ölüyorum ölüyorum bitiyorum.... . geciniz efem bunlari.

• Simdikiler de iyi değil. Bunlar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en 6ayda bir değişiklik yapılsa güzel olur tabi yenilik iyidir.

• google dan güzel hareketler bunlar
  • Google'nin(*) kaybettiği nokta androidin o vasat arayüzü. Değişiklik olduğunu duyunca sevinmişim fakat pek bir değişiklik yok. Tamam özelleştirilebilir ama en azından stok kötü olmasa çok iyi olurdu.

* Ekler bu şekilde geliyormuş.
  • iOS 7 stayla

• Nedir bu beyaz odaklı tema sevdası yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i9nchPunch

Google'nin(*) kaybettiği nokta androidin o vasat arayüzü. Değişiklik olduğunu duyunca sevinmişim fakat pek bir değişiklik yok. Tamam özelleştirilebilir ama en azından stok kötü olmasa çok iyi olurdu.

* Ekler bu şekilde geliyormuş.

Hocam bence stok çok iyi ancak Nexus üzerinde iyi diğer cihazlara yakışmaz. Sony, Lg gibi firmalar başaramıyor arayüz değişikliklerini

• iOS 7 ile alakası yok. Bu trend in adı flat design dır. Hatırlarsanız google chrom un ikonunu çok önceden flat yapılmıştı. Bilip bilmeden konuşuyor herkes.

• Farketmez ben hep ikon paketi yüklüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doanc4n

iOS 7 ile alakası yok. Bu trend in adı flat design dır. Hatırlarsanız google chrom un ikonunu çok önceden flat yapılmıştı. Bilip bilmeden konuşuyor herkes.

Tepkileri ölçme için yapmıştım zaten günümüzün modası flat ikonlar zaten win8 de dahil buna

• Bence mobil aygıtlarda en mühim şey stabilite ile basit ve efektif kullanım. Bunun üzerine yoğunlaşsınlar gerisi hikaye.

• Bütün ikonlar birbirinden ayrı havalarda uyumsuz ve Android'in tamamında olduğu gibi özensiz ve zevksiz bir yapıdaydı, umarım güzel bir bütünlük sağlanır ki bunsırf ikonlarla olacak bir iş değil kaldı ki bu ikonlarda vasattan öteye gidecek tarzda değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 15 Nisan 2014; 22:00:08 >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90574903&p=1#90581709

• Çok önemli tabi :P

• Ben Romdan sonra tek Google Play kurduğum için fark etmiyor

• Hayırlısı umarım güzel olur

• Hep istediğim bir olay bekleyelim bakalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.