Şimdi Ara

Bölümleri ard arda sıkılmadan izlenen dizi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar dizi kıtlığındayım. Piyasadaki dizilerin çoğunu izledim birçoğuna göz attım beğenmedim diğerlerininde konusu ilgimi çekmediği için başlamıyorum. Şöyle başından kalkamayacak bir dizi var mı? Lost,Prison Break,GoT,Dexter,Breaking Bad gibi demirbaşları önermeyin izledim hepsini..

• Fringe de bir demirbaş bence izlemediysen kesinlikle izlemelisin
  • fringe ve chuck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 15 Nisan 2014; 20:17:35 >
  • tabii ki shameless
  • flashforward yeni dizi bulana kadar idare eder seni
  • fringe tabiki
  • Arrow çok fena dizi, resmen bağımlılık yapıyor. Bir sonraki bölümü çatlayarak bekliyorsun. Plase olarak da Person of Interest öneririm, çok sağlam dizidir.
  • Her bölümde farklı olaylar olduğu için Supernatural ilk sezonlar bakabilirsin sıkmaz.. Aksiyon dizilerine felanda bak Arrow da her bölüm olay felan olur o da sıkmaz gibime geliyor..
  • twd
    fringe
  • Arrow
    Chuck
    Shameless
  • Fringe,Arrow,Person of Interest
  • Chuck bitirdim
    Shameless izliyorum zaten
    Person of Interest ilk bölümü yarıda bıraktım sarmıyor
    Arrow'u da 8-9 bölüm izledim bıraktım
    Fringe gibi diziler yani bilimkurgu dizileri hoşuma gitmiyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Bu aralar dizi kıtlığındayım. Piyasadaki dizilerin çoğunu izledim birçoğuna göz attım beğenmedim diğerlerininde konusu ilgimi çekmediği için başlamıyorum. Şöyle başından kalkamayacak bir dizi var mı? Lost,Prison Break,GoT,Dexter,Breaking Bad gibi demirbaşları önermeyin izledim hepsini..

Six Feet Under'a başla. Çok yavaş ilerlersin, ben 1 seneye yakın sürdü bitirmem, ama iyi ki bitirmişim.
  • Person of Interest
    The Following
  • Arrow Shameless Personel of interest ve Sherlock izlemesiysen dene bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Misfits
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Bu aralar dizi kıtlığındayım. Piyasadaki dizilerin çoğunu izledim birçoğuna göz attım beğenmedim diğerlerininde konusu ilgimi çekmediği için başlamıyorum. Şöyle başından kalkamayacak bir dizi var mı? Lost,Prison Break,GoT,Dexter,Breaking Bad gibi demirbaşları önermeyin izledim hepsini..

Shameless, The IT Crowd ve Black Books gibi demirbaşları izle(komedi)

The Wire,The Sopranos ve The Mentalist gibi suç demirbaşlarını izle o zaman görürsün hocam demirbaşları

Sherlock ve Person of Interest var.
  • Lost ve Prison Break'ı zevk alarak izlediysen, yukarıda önerilen tüm dizileri unut, 20 şer dakikalık bölümüyle efsane olan

Death Note'u şiddetle öneririm.

Aynı Prison Break'taki gibi gerilim had safhada, gizem on numara. Akıl dolu senaryo.

Anime deyip geçme, bende ilk başta önyargılıydım bu animelere ama Death Note animeden de öte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blue mountain state

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arrow
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.